Maps Marker Free/Pro - en to lv translation catalogue (1899 entries)

en: # Markers
lv: # Marķieri

en: %1$s errors (skipped rows from importfile: %2$s)
lv: %1$s kļūdas (izlaistas rindas no importējamā faila: %2$s)

en: %1$s in the marker name
lv: %1$s marķiera nosaukumā

en: %1$s in the popup text
lv: %1$s izslīdošajā tekstā

en: %1$s layers updated (IDs: %2$s)
lv: %1$s slāņi atjaunoti (IDs: %2$s)

en: %1$s layers would be updated (IDs: %2$s)
lv: %1$s slāņi tiks atjaunoti (IDs: %2$s)

en: %1$s markers
lv: %1$s marķieri

en: %1$s markers updated (IDs: %2$s)
lv: %1$s mmarķieri atjaunoti (IDs: %2$s)

en: %1$s markers would be updated (IDs: %2$s)
lv: %1$s marķieri jāatjauno (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers created (IDs: %2$s)
lv: %1$s jauni slāņi izveidoti (IDs: %2$s)

en: %1$s new layers would be created (rows: %2$s)
lv: %1$s jauni slāņi tiks izveidoti (rows: %2$s)

en: %1$s new markers created (IDs: %2$s)
lv: %1$s jauni marķieri izveidoti (IDs: %2$s)

en: %1$s new markers would be created (rows: %2$s)
lv: %1$s jauni marķieri tiks izveidoti (rindas: %2$s)

en: %1$s warnings (rows from importfile: %2$s)
lv: %1$s brīdinājumi (rindas no importējamā faila: %2$s)

en: (for marker listings below multi-layer maps only)
lv: (marķieru sarakstiem tikai zem multi-slāņu kartēm)

en: (frequently asked questions)
lv: (biežāk uzdotie jautājumi)

en: (not now, hide message)
lv: (ne tagad, slēpt ziņu)

en: (required) Comma-separated list of WMS layers to show
lv: (nepieciešams) Ar komatu-atdalīta WMS slāņu saraksts, ko rādīt

en: (with semicolons as delimiters)
lv: (ar semikoliem kā atdalītājiem)

en: <a href="%1$s">Click here to show all affected URLs</a>
lv: <a href="%1$s">Klikšķiniet šeit, lai parādītu visus bojātos URLs</a>

en: <a href="%1s" target="_blank">click here for more information on ad positions which might cause conflicts with Google AdSense programme policies</a>
lv: <a href="%1s" target="_blank">sīkākai informācijai par reklāmu novietojumu, kas var radīt konfliktus ar Google AdSense programmas noteikumiem, klikšķiniet šeit</a>

en: <a href="%1s">"Google Places Autocomplete API"</a> is disabled!
lv: <a href="%1s">"Google Places Autolabošanas API"</a> ii izslēgts!

en: <a href="%s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
lv: <a href="%s">Lūdzu atjaunojiet Jūsu piekļuvi atjauninājumiem un atbalstam, lai spraudnis būtu atjaunināts un drošs</a>.

en: <strong>Beta testing is enabled - updates will be downloaded from the beta release channel</strong><br/>Beta versions may be used on production sites on your own risk only as they might be unstable!<br/>Important: please <a href="%1s">save the settings manually</a> after each plugin update and <a href="%2s" target="_blank">use the helpdesk</a> for feedback.
lv: <strong>Beta testēšana ir ieslēgta - atjaunojumi tiks lejuplādēti no beta versiju kanāla</strong><br/>Beta versijas darbojošās vietnēs var tikt izmantotas tikai ar Jūsu risku, tā kā viņas var būt nestabilas!<br/>Svarīgi: lūdzu <a href="%1s">saglabājiet iestatījumus manuāli</a> pēc katras spraudņa atjaunošanas un <a href="%2s" target="_blank">izmantojiet palīdzības dēli</a> atsauksmēm.

en: <strong>Important information for multisite installations:</strong><br/><h3>Please update the plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version (to avoid data loss when the plugin "Leaflet Maps Marker" gets deleted)!</h3>This message will disappear as soon as the free plugin has been updated.
lv: <strong>Svarīga informācija multi-vietņu instalācijām:</strong><br/><h3>Lūdzu atjaunojiet spraudni "Leaflet Maps Marker" uz pēdējo versiju (lai izbēgtu no datu zuduma, kad spraudnis "Leaflet Maps Marker" tiks izdzēsts)!</h3>Šis ziņojums pazudīs, tiklīdz bezmaksas spraudnis būs atjaunots. 

en: <strong>Thanks for purchasing a valid license key for Maps Marker Pro!</strong><br/>To finish the installation please FIRST update the inactive plugin "Leaflet Maps Marker" to the latest version and THEN delete the plugin in order to avoid plugin conflicts!<br/><h3>Deleting the plugin "Leaflet Maps Marker" before updating to the latest version will result in data loss!</h3> This message will disappear as soon as the free plugin has been updated and deleted.
lv: <strong>Paldies, ka iegādājieties derīgu Maps Marker Pro licences atslēgu!</strong><br/>Lai pabeigtu instalāciju, lūdzu VISPIRMS atjaunojiet neaktīvo spraudni "Leaflet Maps Marker" uz pēdējo versiju un TAD izdzēsiet spraudni, lai izbēgtu spraudņa konfliktiem!<br/><h3>Izdzēšot spraudni "Leaflet Maps Marker" pirms atjaunināšanas novedīs pie datu zuduma!</h3> Šis ziņojums pazudīs, tiklīdz bezmaksas spraudnis būs atjaunots un pēc tam izdzēsts.

en: <strong>Thanks for purchasing a valid license key for Maps Marker Pro!</strong><br/>To finish the installation please delete the inactive plugin "Leaflet Maps Marker" in order to avoid plugin conflicts! This message will disappear as soon as the free plugin has been deleted.
lv: <strong>Paldies ka iegādājāties Maps Marker Pro derīgu licences atslēgu!</strong><br/>Lai pabeigtu instalēšanu, lūdzu izdzēsiet neaktīvo spraudni "Leaflet Maps Marker" lai novērstu spraudņa konfliktus! Šis paziņojums pazudīs, tiklīdz bezmaksas spraudnis būs izdzēsts.

en: <strong>Warning: you are using the plugin cformsII which is causing the TinyMCE editor to break when creating new maps!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "cformsII" / "Global Settings" in your WordPress admin menu<br/>2. open the tab "WP Editor Button support"<br/>3. check the option "Fix TinyMCE error"<br/>4. save changes<br/><br/>If you do not see this option in your settings, please upgrade to the latest version first (this has to be done manually - see plugin website http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ for details)<br/><br/>This message will disappear automatically when the cformsII option "Fix TinyMCE error" is checked.
lv: <strong>Brīdinājums: Jūs lietojat spraudni cformsII, kurš veicina TinyMCE redaktoram sabojāt jaunu karšu izveidošanu!</strong><br/><br/>Šeit parādīts, kā to labot:<br/>1. noklikšķiniet uz "cformsII" / "Vispārīgie iestatījumi" Jūsu WordPress administratora izvēlnē<br/>2. atveriet cilni "WP Editor Button support"<br/>3. ieķeksējiet izvēli "Fix TinyMCE error"<br/>4. saglabājiet izmaiņas<br/><br/>Ja Jūs neredziet šo iespēju Jūsu iestatījumos, lūdzu vispirms atajunojieties uz pēdējo versiju (tas būs jāpaveic manuāli - skatīt spraudņa vietni http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin/ )<br/><br/>Šis ziņojums pazudīs automātiski, tiklīdz cformsII iespēja "Fix TinyMCE error" būs ieķeksēta.

en: <strong>Warning: you are using the plugin jQuery Colorbox which is causing maps to break!</strong><br/><br/>Here is how to fix this:<br/>1. click on to "Settings" / "jQuery Colorbox" in your WordPress admin menu<br/>2. Uncheck the setting "Automate jQuery Colorbox for all images in pages, posts and galleries:"<br/>3. check the setting "Automate jQuery Colorbox for images in WordPress galleries only:" instead<br/>4. save changes<br/><br/>This message will disappear automatically when the jQuery Colorbox option was updated.
lv: <strong>Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni jQuery Colorbox kurš veicina problēmas karšu darbībā!</strong><br/><br/>Šeit parādīts kā to labot:<br/>1. klikšķiniet uz "Iestatījumi" / "jQuery Colorbox" Jūsu WordPress administartora izvēlnē<br/>2. Izķeksējiet iestatījumu "Automate jQuery Colorbox visiem attēliem lapās, rakstos un galerijās:"<br/>3. pārbaudiet iestatījums "Automatizēt jQuery Colorbox tikai attēliem WordPress galerijās:" vietā<br/>4. saglabājiet izmaiņas<br/><br/>Šis ziņojums pazudīs automātiski, tiklīdz jQuery Colorbox iespējas tiks atjaunotas.

en: <strong>Warning: you disabled "Google Places Autocomplete API" but did not also disable Google Maps API - this will cause maps on backend to break!</strong><br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Settings / Google / "Google Maps API"</a> and set the option "Google Maps API status" to "disabled".
lv: <strong>Brīdinājums: Jūs izslēdzāt "Google Places Autocomplete API", bet neizslēdzāt Google Maps API - tas var izraisīt kartes nedarbošanos!</strong><br/>Lai to salabotu, lūdzu ejiet uz <a href="%1s">Iestatījumi/ Google / "Google Maps API"</a> un iestastiet īpašību "Google Maps API status" uz "izslēgts".

en: A custom image can only be used if you sign up for a custom visualead API key! Please visit %s for more information.
lv: Pielāgotais attēls var tikt izmantots, ja Jūs parakstaties pielāgotai visualead API atslēgai! Lūdzu apmeklējiet %s sīkākai informācijai.

en: A graphic advertising your World. Format: 180x120 pixel, transparent PNG
lv: Grafiskā Jūsu pasaules reklāma. Formāts: 180x120 pikseļi, caurspīdīgs PNG

en: A graphic spotlighting your World in promotions. Format: 1024x500 pixel, transparent PNG
lv: Grafiskie Jūsu pasaules reklāmas prožektori. Formāts: 1024x500 pikseļi, caurspīdīgs PNG

en: A high resolution icon for your World which can be included in features. Format: 512x512 pixel, transparent PNG
lv: Augstas izšķirtspējas sīktēls Jūsu pasaulei, kurš var tikt iekļauts funkcijās. Formāts 512x512 pikseļi, caurspīdīgs PNG

en: A layer with the ID %1$s has been successfully created
lv: Slānis ar ID %1$s tika veiksmīgi izveidots

en: A layer with the ID %1s does not exist
lv: Slānis ar ID %1$s neeksistē

en: A marker with the ID %1$s has been successfully created
lv: Marķieris ar ID %1$s veiksmīgi izveidots

en: A marker with the ID %1s does not exist
lv: Marķieris ar ID %1$s neeksistē

en: A promotion text describing your World in more details.
lv: Reklāmas teksts, aprakstošs Jūsu pasauli smalkāk.

en: A short name for your World, should only be up to 20 characters, to be used when there is not enough space.
lv: Īss nosaukums Jūsu pasaulei, tiks lietots līdz 20 zīmēm, kad nebūs pietiekami vietas

en: A simple scale control that shows the scale of the current center of screen in metric (m/km) and/or imperial (mi/ft) systems. The following settings will be used for all marker and layer maps.
lv: Vienkārša mēroga kontrole, kas parāda patreizējā kartes centra mērogu metriskajā (m/km) un/vai imperiālajā (jūdzes/pēdas) sistēmā. Sekojošie iestatījumi tiks lietoti visām marķieru un slāņu kartēm.

en: A tutorial on how to configure Mapbox basemaps can be found at %1$s
lv: Pamācība kā konfigurēt Mapbox pamatkartes ir atrodama %1$s

en: API URL generator
lv: API URL ģenerators

en: API URL tester
lv: API URL pārbaudītājs

en: API access token
lv: API piekļuves pilnvara

en: API access via IP %1s is not allowed
lv: API piekļuve caur IP %1s nav atļauta

en: API action is not allowed
lv: API darbība ir neatļauta

en: API call was successful
lv: API zvans veiksmīgs

en: API default format
lv: API noklusētais formāts

en: API endpoint
lv: API galapunkts

en: API functions in the MMPAPI class
lv: API funkcijas MMPAPI klasē

en: API is disabled
lv: API atslēgts

en: API key
lv: API atslēga

en: API key required for commercial usage!
lv: API atslēga nepieciešama komerciālai lietošanai!

en: API key required!
lv: API atslēga nepieciešama!

en: API parameter action has to be set
lv: API parametra darbība ir noteikta

en: API parameter action is invalid
lv: API parametra darbība nav derīga

en: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lv: API parametriem date_from vai date_to jābūt iestatītiem, kad meklējiet datu laukus

en: API parameter id has to be set
lv: API parametra id ir noteikts

en: API parameter type has to be set
lv: API parametra tips noteikts

en: API parameter type is invalid
lv: API parametra tips ir nederīgs

en: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
lv: API parametriem lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right un lon_bottom_right jābūt iestatītiem, kad veicat meklēšanu ietvarā

en: API search parameter searchkey has to be set
lv: API meklēšanas parametru meklēšanas atslēga ir jāiestata

en: API search parameter searchkey is invalid
lv: API meklēšanas parametru meklēšanas atslēga ir nederīga

en: API search parameter searchvalue has to be set
lv: API meklēšanas parametru meklēšanas vērtība ir jāiestata

en: API status
lv: API statuss

en: API version is invalid
lv: API versija nav derīga

en: Access to Mapbox web services requires an access token. The access token is used to associate requests to API resources with your account.
lv: Piekļuvei Mapbox tīmekļa pakalpojumiem nepieciešama piekļuves pilnvara. Piekļuves pilnvara tiek izmantota, lai piesaistītu pieprasījumus API resursiem Jūsu kontam.

en: Access to plugin updates and support area valid until:
lv: Pieejami spraudņa atjaunojumi un atbalsta vieta līdz:

en: Active WMS layers
lv: Aktīvie WMS slāņi

en: Active shortcodes with invalid map IDs
lv: Aktīvie īskodi ar nederīgiem karšu ID

en: Ad attribution URL link color
lv: Reklāmas attiecinājuma URL saites krāsa

en: Ad creative text color
lv: Reklāmas radošā teksta krāsa

en: Ad title link color
lv: Reklāmas virsraksta saites krāsa

en: Ad unit background color
lv: Reklāmas vienības fona krāsa

en: Ad unit border color
lv: Reklāmas vienības apmales krāsa

en: Add
lv: Pievienot

en: Add GeoRSS feed to &lt;head&gt;
lv: Pievienot GeoRSS barotni &lt;galvai&gt;

en: Add Map
lv: Pievienot karti

en: Add a geolocate button to all maps which allows to show and follow your current location:
lv: Pievienot ģeolokācijas pogu visām kartēm, kurām atļauts rādīt un sekot Jūsu patreizējai vietai:

en: Add a geolocate button to each map
lv: Pievienot ģeolokācijas pogu katrai kartei

en: Add an expandable minimap to your maps which shows the same as the main map with a set zoom offset
lv: Pievienot paplašināmu minikarti Jūsu kartēm, kura rādīs to pašu karti, ko galvenā karte, tikai noteiktā mērogā

en: Add new layer
lv: Pievienot jaunu slāni

en: Add new marker
lv: Pievienot jaunu marķieri

en: Adding a new translation or updating an existing one is quite easy - please visit %s for more information!
lv: Pievienot jaunu tulkojumu vai atjaunot esošo ir ļoti viegli - plašākai informācijai lūdzu apmeklējiet %s!

en: Adding display ads to your map requires that you have an AdSense account enabled for AdSense for Content. If you do not yet have an AdSense account, <a href="%1s" target="_blank">sign up for one</a>. Once you have done so (or if you already have an account) make sure you have also enabled the account with <a href="%2s" target="_blank">AdSense for Content</a>. Once you have an Adsense for Content account, you will have received an AdSense for Content (AFC) publisher ID. This publisher ID is used within your code to link any advertising shown to your AdSense account, allowing you to share in advertising revenue when a user clicks on one of the ads shown on your map.
lv: Pievienojot ekrāna reklāmas Jūsu kartei, nepieciešams lai Jums būtu AdSense konts ielēgts priekš AdSense for Content. Ja Jums vēl nav AdSense konta, <a href="%1s" target="_blank">izveidojiet</a>. Līdzko Jūs būsiet izveidojis, vai arī Jums tāds jau ir, pārliecinieties ka esiet ieslēdzis kontu ar <a href="%2s" target="_blank">AdSense for Content</a>. Tiklīdz Jums būs Adsense for Content konts, Jūs saņemsiet AdSense for Content (AFC) publicētāja ID. Šis ID tiks lietots ar Jūsu kodu lai sasaistītu jebkuru rādīto reklāmu ar Jūsu AdSense kontu, kas ļauj Jums dalīties ar ieņēmumiem no reklāmas, kad lietotājs noklikšķina uz kādu no reklāmām Jūsu kartē.

en: Additionally the pro version does not display the visualead logo on the QR code output pages.
lv: Papildus pro versija izvades lapās neattēlo vizualizētu QR koda logo.

en: Address
lv: Adrese

en: Admin notices
lv: Administratora paziņojumi

en: Administrator (Capability activate_plugins)
lv: Administrators (atļauja aktivēt_spraudņus)

en: Advanced settings
lv: Papildus iestatījumi

en: Affiliate ID
lv: Partnerprogrammas ID

en: Affiliates
lv: Partnerprogramma

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: After camera movement stops, specifies the number of seconds to wait before refreshing the view (is used when viewRefreshMode is set to onStop)
lv: Pēc kameras kustību izbeigšanās, nosakam sekunžu skaitu, ko gaidīt pirms atjaunot skatu (tiek lietots, kad viewRefreshMode ir iestādīts uz pēc apstāšanās)

en: After finishing the basemap configuration, please navigate to Settings / "Maps Defaults" / "Available basemaps in control box" and check the corresponding checkbox to make this basemap available in the layer control box!
lv: Pēc pamatkartes konfigurēšanas beigām, lūdzu aizejiet uz Iestatījumi / "Kartes noklusējumi" / "Kontroles rūtiņā pieejamā pamatkartes" un ieķeksējiet atbilstošo rūtiņu, lai padarītu pieejamo šo pamatkarti slāņu kontroles rūtiņā!

en: Albanian
lv: Albāņu

en: All markers from all layers have been successfully deleted
lv: Visi marķieri no visiem slāņiem veiksmīgi dzēsti

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully assigned to layer ID %2$s
lv: Visi slāņa ID %1$s marķieri veiksmīgi peisaistīti slānim ID %2$s

en: All markers from layer ID %1$s have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lv: Visi marķieri no slāņa ID %1$s tika veiksmīgi dzēsti (vai arī saite uz slāni tika dzēsta, ja marķieris bija piesaistīts vairākiem slāņiem)

en: Allowed API actions
lv: Atļautās API darbības

en: Allowed API request methods
lv: Atļautās API pieprasījumu metodes

en: Allowed referer
lv: Atļauta atsauksme

en: Allows you to specify <a href="%1$s" target="_blank">PolylineOptions</a> to style spider legs.
lv: Atļauj Jums specificēt <a href="%1$s" target="_blank">Polilīniju īpašības</a> zirnekļa kāju stilā.

en: Always
lv: Vienmēr

en: Amharic
lv: Amharu

en: Amount of pixels to pan when pressing an arrow key
lv: Pavilkšanas lielums pikseļos, kad tiek nospiests bultas taustiņš

en: An API key is required if you want to use Bing Maps as basemap for marker or layer maps. Please click on the question mark for more info on how to get your API key.
lv: API atslēga nepieciešama, ja vēlaties izmantot Bing Maps kā pamatkarti marķieru vai slāņu kartēm. Lūdzu klikšķiniet uz jautājuma zīmes sīkākai informācijai, kā iegūt API atslēgu.

en: App icon URL
lv: Aplikācijas sīktēla URL

en: Appends an edit link to the OpenStreetMap and Mapquest (OSM) attribution text which allows direct edits on www.openstreetmap.org (free account required)
lv: Pievieno rediģētu saiti OpenStreetMap un Mapquest (OSM) attiecinājuma tekstam, kurš atļauj tiešus labojumus www.openstreetmap.org (nepieciešams bezmaksas konts)

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (Saudi Arabia)
lv: Arābu (Sauda Arābija)

en: Armenian
lv: Armēņu

en: As you are running your blog within a WordPress Multisite installation, please use this icon directory on your server: %2$s/
lv: Par cik Jūs darbiniet Jūsu blogu caur WordPress multivietņu instalāciju, lūdzu uz Jūsu servera lietojiet šo sīktēlu mapi: %2$s/

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Async GeoJSON loading for layer maps
lv: Nesinhronā GeoJSON lādēšana slāņu kartēm

en: Attach directions panel with address to popup text on each marker
lv: Pievienot norādījumu paneli ar adresi katra marķiera iznirstošā loga tekstam

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attention: please be aware that although the plugin has been designed to meet the <a href="%1s" target="_blank">Google AdSense programme policies</a>, finally it is your responsibility to verify that your maps meet the Adsense requirements (as this is heavily depended on how you have configured your maps). For example it is advised to double check the position of the ads in order that they are not being overlayed by map controls (which is not allowed by Google and could result in sanctions like the cancellation of your Adsense publisher account)!
lv: Uzmanību: Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan spraudnis ir paredzēts, lai apmierinātu <a href="%1s" target="_blank"> Google AdSense programmu politikas</a>, tomēr tā ir Jūsu atbildība, lai pārliecinātos, ka Jūsu kartes atbilst Adsense prasībām (tas ir lielā mērā atkarīgs no tā, kā Jūs konfigurējāt Jūsu kartes). Piemēram, ieteicams, lai vēlreiz pārbaudiet reklāmu novietojumu, lai tās netiek pārklātas ar kartes kontroles rīkiem (kas nav Google atļauts, un var novest pie sankcijām, piemēram, Jūsu AdSense konta anulēšanas)!

en: Attention: when you save the map, the position of the marker will be used for the map center!
lv: Uzmanību: kad saglabājat karti, marķiera pozīcija tiks izmantota kā kartes centrs!

en: Attribution
lv: Attiecinājums

en: Audit
lv: Audits

en: Augmented-Reality
lv: Paplašinātā-realitāte

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Author (Capability edit_published_posts)
lv: Autors (atļauja labot_oublicētus_rakstus)

en: Automatic Google XML sitemap integration
lv: Automātiska Googles XML vietnes kartes integrēšana

en: Autostart
lv: Autostarts

en: Available WMS layers
lv: Pieejamie WMS slāņi

en: Available WMS layers for new markers/layers
lv: Pieejamie WMS slāņi jauniem marķieriem/slāņiem

en: Available basemaps in control box
lv: Pieejamās pamatkartes kontroles rūtiņās

en: Available columns for layer listing page
lv: Slāņu saraksta lapas pieejamās kolonnas

en: Available columns for marker listing page
lv: Marķieru saraksta lapā pieejamās kolonnas

en: Available overlays for new markers/layers
lv: Pieejamie pārklāji janiem marķieriem/slāņiem

en: Available overlays in control box
lv: Pieejamās pārklāšanas kontroles rūtiņās

en: Average heart rate
lv: Vidējais sirdsdarbības ātrums

en: Average moving pace
lv: Vidējais kustības temps

en: Avoid highways
lv: Izvairīties no lielceļiem

en: Avoid tolls
lv: Izvairīties no maksas ceļiem

en: Azerbaijani (Latin)
lv: Azeirbadžānu (latīņu)

en: Back to Tools
lv: Atpakaļ uz instrumentiem

en: Backup/Restore settings
lv: Dublējumkopiju/atjaunošanas iestatījumi

en: Bangla (Bangladesh)
lv: Bengāļu (Bangladešas)

en: Bangla (India)
lv: Bengāļu (Indijas)

en: Basemap
lv: Pamatkarte

en: Basemap/overlay controlbox on frontend
lv: Pamatkartes/pārklāšanās kontroles rūtiņas sākumekrānā

en: Basemaps
lv: Pamatkartes

en: Basemaps available in control box
lv: Pamatkartes, kas pieejamas kontroles rūtiņās

en: Basque
lv: Basku

en: Before you post a new support ticket, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
lv: Pirms Jūs publicējat jaunu atbalsta biļeti, lūdzu sekojiet instrukcijām <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> , kur doti norādījumi, kā risināt lielāko daļu no biežāk sastopamajām problēmām.

en: Begin of run
lv: Darbošanās sākums

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Below you find you current settings. Use copy and paste to make a backup or restore.
lv: Zemāk atradīsiet patreizējos iestatījumus. Lietojiet kopēt un ielīmēt lai veidotu dublikātkopiju vai atgrieztu iepriekšējā stāvoklī.

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Beta testing
lv: Beta testēšana

en: Bicycle
lv: Velosipēds

en: Bing Culture Parameter
lv: Bing Culture parametri

en: Bing Maps
lv: Bing kartes

en: Bing Maps (Aerial)
lv: Bing Maps (putna lidojuma)

en: Bing Maps (Aerial+Labels)
lv: Bing Maps (putna lidojuma+uzlīmes)

en: Bing Maps (Road)
lv: Bing Maps (Ceļi)

en: Bing Maps (worldwide)
lv: Bing Maps (visā pasaulē)

en: Bing Maps API Key
lv: Bing Maps API atslēga

en: Bing Maps API key
lv: Bing Maps API atslēga

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Bosnian (Latin)
lv: Bosniešu (latīņu)

en: Both public and private API keys are needed for API calls!
lv: API zvaniem nepieciešamas abas, gan publiskā, gan privātā API atslēgas!

en: Bottom left of the map
lv: Kartes apakšā kreisajā pusē

en: Bottom right of the map
lv: Kartes apakšā labajā pusē

en: Brazil
lv: Brazīļu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Bulk actions for selected layers
lv: Masveida darbības izvēlētiem slāņiem

en: Bulk actions for selected markers
lv: Masu darbības izvēlētajiem marķieriem

en: Bulk updates for all %1$s existing layer maps
lv: Masveida atjaunojumi visām %1$s eksistējošam slāņu kartēm

en: Bulk updates for marker maps
lv: Masveida marķieru karšu atjaunojumi

en: But the real power of the leaflet.js version used in Maps Marker Pro comes with about a hundred of subtle improvements and bugfixes, improving usability, performance and overall "feel" of browsing the map even further.
lv: Bet īstais ieguvums no leaflet.js versiijas, izmantojot to Maps Marker Pro, nāk ar ap simts uzlabojumiem un kļūdu labojumiem, lietošanas uzlabojumiem, veiktspējas un vispārējās "sajūtas" pārlūkojot karti.

en: CSS classname
lv: CSS klases nosaukums

en: CSS for images in popups
lv: CSS attēliem un izlecošiem paziņojumiem

en: Cached QR images will automatically be deleted if the according marker or layer map gets deleted!
lv: Kešotie QR attēli tiks automātiski dzēsti, ja atbilstošie marķieri vai kartes slāņi tiks izdzēsti!

en: Can be changed for each layer map
lv: Var tikt izmainīts katra slāņa kartei

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Car
lv: Ar auto

en: Catalan
lv: Kataloniešu

en: Catalan Spanish
lv: Katalonijas spāņu

en: Central Curdish
lv: Kurdu centrālā

en: Change frequency for layer maps
lv: Slāņu kartēm mainīt biežumu 

en: Change frequency for marker maps
lv: Marķieru kartēm mainīt biežumu

en: Change layer ID
lv: Mainīt slāņa ID

en: Change marker ID
lv: Mainīt marķiera ID

en: Change number in settings
lv: Mainīt skaitu iestatījumos

en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

en: Changelog for version %s
lv: Versijas %s izmaiņu žurnāls

en: Check this box and click "Save Changes" below to reset plugin options to their defaults.
lv: Ieķeksējiet šo rūtiņu un klikšķiniet "Saglabāt izmaiņas" zemāk, lai atgrieztu sapraudņa iespējas to noklusētajās vērtībās.

en: Checked WMS layers
lv: Pārbaudītie WMS slāņi

en: Checked overlays in control box
lv: Pārbaudīt pārklājumus kontroles rūtiņās

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (vienkāršā)

en: Chinese (Traditional)
lv: Kīniešu (tradicionālā)

en: Chinese (simplified)
lv: Ķīniešu (vienkāršā)

en: Chinese (traditional)
lv: Ķīniešu (tradicionālā)

en: Choose how marker names should be displayed in KML files
lv: Izvēlieties kā marķieru nosaukumi tiks attēloti KML failos

en: City of Vienna
lv: Vīne

en: Clear QR code images cache
lv: Tīrīt QR koda attēlu kešatmiņu

en: Clear QR code images cache at %1$s
lv: Tīrīt QR koda attēlu kešatmiņu %1$s

en: Clearing the full QR code images cache is only recommended when a new QR code background is configured or if the URLs to the fullscreen maps have changed.
lv: Pilnībā iztīrīt QR kodu attēlu kešatmiņu ir ieteicams tikai, kad ir konfigurēts jauns QR koda fons vai ja URL uz pilnekrāna karti ir mainīts.

en: Click here for a tutorial on how to convert a non-GPX-track file into a GPX track file
lv: Klikšķināt šeit, lai saņemtu pamācību kā konvertēt ne-GPX trases datni uz GPX trases datni

en: Click here for a tutorial on how to merge multiple GPX-track files into one GPX track file
lv: Klikšķināt šeit rokasgrāmatas par vairāku GPX-trašu failu apvienošanu vienā GPX-trasē iegūšanu

en: Click here for more information
lv: Sīkākai informācijai klikšķiniet šeit

en: Click here for more information on animations in KML/Google Earth
lv: Klikšķināt šeit plašākai informācijai par KML/Google Earth animāciju 

en: Click here for more information on how to display in Wikitude Augmented-Reality browser
lv: Klikšķiniet šeit plašākai informācijai, kā attēlot Wikitude paplašinātās-realitātes pārlūkā

en: Click here for more information on how to integrate GeoJSON into external websites or apps
lv: Klikšķiniet šeit plašākai informācijai, kā integrēt GeoJSON ārējās vietnēs vai aplikācijās

en: Click here for more information on how to submit your Geo Sitemap to Google
lv: Plašākai informācijai, kā iesniegt Geo vietnes karti Google, klikšķiniet šeit

en: Click here for more information on how to subscribe to new markers via GeoRSS
lv: Skatīt šeit plašāku informāciju, kā parakstīties uz jauniem marķieriem caur GeoRSS

en: Click here for more information on how to use as KML in Google Earth or Google Maps
lv: Klikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju, kā lietot Google Earth vai Google Maps KML

en: Click here for more information on how to use the MapsMarker API
lv: Klikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju, kā lietot MapsMarker API

en: Click here for more infos on the Maps Marker affiliate program and how to get your affiliate ID
lv: Klikšķiniet šeit, lai saņemtu sīkaku informāciju par Maps Marker partnerprogrammu un kā Jums iegūt partnerprogramma ID

en: Click here to get more information about this pro feature on mapsmarker.com
lv: Plašākai informācijai par šo pro funkciju mapsmarker.com vietnē, klikšķiniet šeit

en: Click here to get the full changelog for leaflet.js v%1s currently integrated in the pro version
lv: Klikšķiniet šeit lai iegūtu pilnu izmaiņu žurnālu leaflet.js v%1s, kas tagad integrēts pro versijā

en: Clickable
lv: Klikšķināms

en: Cluster colors
lv: Klastera krāsa

en: Cluster large (inner)
lv: Klasteris liels (iekšējais)

en: Cluster large (outer)
lv: Klasteris liels (ārējais)

en: Cluster large (text color)
lv: Klasteris liels (teksta krāsa)

en: Cluster medium (inner)
lv: Klasteris vidējs (iekšējais)

en: Cluster medium (outer)
lv: Klasteris vidējs (ārējais)

en: Cluster medium (text color)
lv: Klasteris vidējs (teksta krāsa)

en: Cluster small (inner)
lv: Klasteris mazs (iekšējais)

en: Cluster small (outer)
lv: Klasteris mazs (ārējais)

en: Cluster small (text color)
lv: Klasteris mazs (teksta krāsa)

en: Clustering can be enabled/disabled for each layer separately on the layer edit page. Below you will find the global settings which are valid for all layer maps with clustering enabled.
lv: Klasteri var tikt ieslēgti/izslēgti katram slānim atsevišķi slāņu rediģēšanas lapā. Zemāk Jūs atradīsiet vispārīgos iestatījumus, kuri ir derīgi visiem kartes slāņiem, kam ieslēgti klasteri.

en: Color
lv: Krāsa

en: Columns to show
lv: Attēlojamās kolonnas

en: Comma separated list of keywords that characterize the content provider. When users search for content in Wikitude the tags will be searched as well. A match in the tags is higher ranked than in the description.
lv: Ar komatu atdalīti atslēgvārdu saraksti, kas raksturo satura piegādātāju. Kad lietotājs meklē saturu Wikitude, arī birkas var tikt meklētas. Sakritība birkās tiek augstāk vērtēta kā sakritība apsrakstos.

en: Comma-separated list of WMS styles
lv: Ar komatu-atdalīta WMS stilu saraksts

en: Content to add to XML sitemap
lv: Saturs, ko pievienot XML vietnes kartei

en: Contributor (Capability edit_posts)
lv: Ziedotājs (atļauja labot_rakstus)

en: Control box status
lv: Kontroles kastes statuss

en: Control options
lv: Kontroles iespējas

en: Controlbox for basemaps/overlays
lv: Pamatkaršu/pārklājumu kontroles rūtiņas

en: Controlbox status
lv: Kontroles rūtiņu statuss

en: Controlbox status for all layers has been successfully updated
lv: Controlbox statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: Controlbox status for the selected markers has been successfully updated
lv: Iezīmēto marķieru kontrolrūtiņas statuss veiksmīgi atjaunots

en: Controls the presence of a close button in popups.
lv: Kontrolē izslēgšanas pogas klātbūtni iznirstošajos logos.

en: Coordinate Reference System
lv: Koordināšu atsauču sistēma

en: Coordinates
lv: Koordinātes

en: Create QR code image for standalone map in fullscreen mode
lv: Izveidot QR koda attēlu atsevišķai kartei pilnekrāna režīmā

en: Created By
lv: Izveidojis

en: Created On
lv: Izveiodots

en: Created by
lv: Izveidojis

en: Created on
lv: Izveidots

en: Credits & special thanks
lv: Gods un īpašs paldies

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Current memory usage: %1$s MB
lv: Matreizējā atmiņas izmantošana: %1$s MB

en: Current memory usage: %1$s MB (memory limit: %2$s)
lv: Patreizējā atmiņas izmantošana: %1$s MB (atmiņas limits: %2$s)

en: Custom Basemap
lv: Pielāgotā pamatkarte

en: Custom Basemap 2
lv: Pielāgotā pamatkarte 2

en: Custom Basemap 3
lv: Pielāgotā pamatkarte 3

en: Custom base domain
lv: Pielāgots pamata domēns

en: Custom basemap
lv: Pielāgotā pamatkarte

en: Custom basemap 1 settings
lv: Pielāgotās pamatkartes 1 iestatījumi

en: Custom basemap 2
lv: Pielāgotā pamatkarte 2

en: Custom basemap 2 settings
lv: Pielāgotās pamatkartes 2 iestatījumi

en: Custom basemap 3
lv: Pielāgotā pamatkarte 3

en: Custom basemap 3 settings
lv: Pielāgotās pamatkartes 3 iestatījumi

en: Custom icons URL
lv: Pielāgoto sīktēlu URL

en: Custom icons directory
lv: Pielāgoto sīktēlu mape

en: Custom marker shadow URL
lv: Pielāgotā marķiera ēnas URL

en: Custom overlay
lv: Pielāgots pārklājs

en: Custom overlay 2
lv: Pielāgots pārklājs 2

en: Custom overlay 2 settings
lv: Pielāgotā pārklāja 2 iestatījumi

en: Custom overlay 3
lv: Pielāgots pārklājs 3

en: Custom overlay 3 settings
lv: Pielāgotā pārklāja 3 iestatījumi

en: Custom overlay 4
lv: Pielāgots pārklājs 4

en: Custom overlay 4 settings
lv: Pielāgotā pārklāja 4 iestatījumi

en: Custom overlay settings
lv: Pielāgotā pārklāja iestatījumi

en: Czech
lv: Čehu

en: Daily
lv: Reizi dienā

en: Danish
lv: Dāņu

en: Database downgrade is finished.
lv: Ir pabeigta datu bāzes pazemināšana.

en: Database upgrade is finished.
lv: Datu bāzes jaunināšana ir pabeigta.

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Day
lv: Diena

en: Default Field
lv: Noklusētais lauks

en: Default action for clicking on icons or marker names
lv: Noklusētā darbība klikšķinot uz ikonas vai marķiera nosaukuma

en: Default basemap
lv: Noklusētā pamatkarte

en: Default basemap for new markers/layers
lv: Noklusētā pamatkarte jauniem marķieriem/slāņiem

en: Default culture
lv: Noklusētā kultūra

en: Default icon
lv: Noklusētais sīktēls

en: Default language
lv: Noklusētā valoda

en: Default layer ID
lv: Noklusētā slāņa ID

en: Default output format (can be overwritten by parameter format on each API request)
lv: Noklusētais izvadīšanas formāts (var tikt pārrakstīts par parametra formātu katrā API pieprasījumā)

en: Default values for marker icons
lv: Noklusētās vērtības jaunu marķieru sīktēliem

en: Default values for marker popups
lv: Noklusētās vērtības jaunu marķieru izlecošiem logiem

en: Default values for markers added directly
lv: Noklusētās vērtības jauniem tieši pievienotiem marķieriem

en: Default values for new layer maps
lv: Noklusētās vērtības jaunu slāņu kartēm 

en: Default values for new marker maps
lv: Noklusētās vērtības jaunu marķieru kartēm

en: Defaults values for markers added directly:
lv: Tieši pievienoto marķieru noklusētās vērtības:

en: Delete all %1$s markers from all %2$s layers
lv: Dzēst visus %1$s marķierus no visiem %2$s slāņiem

en: Delete all markers from a layer
lv: Dzēst visus marķierus no slāņa

en: Description
lv: Apraksts

en: Description of the content provider that provides additional information about the content displayed.
lv: Satura piegādātāja apraksts, kas piedāvā papildus informāciju par attēloto saturu.

en: Directions
lv: Virzieni

en: Disabling Google Places will also stop all Google API calls on backend and is only recommended if e.g. access to Google API services is blocked in your country!
lv: Izslēdzot Google Places apturēs arī visus Google API pieprasījumus un ir rekomendēta tikai ja piemēram pieeja Google API servisiem Jūsu valstī ir bloķēta!

en: Disabling async GeoJSON loading will increase page loadtime and is only needed if multiple instances of a layer map should be displayed on one page.
lv: Nesinhronās GeoJSON lādēšanas izslēgšana paaugstinās lapas ielādes laiku un ir nepieciešams tikai tad, ja vienā lapā nepieciešams attēlot vairākas slāņu kartes.

en: Disabling the Google Maps API will prevent loading scripts from google.com on frontend and will result in higher performance if alternative basemaps are going to be used only. Existing maps using Google basemaps will switch to OpenStreetMap automatically if this setting is disabled!
lv: Izslēdzot Google Maps API novērsīs scriptu ielādi no google.com un tas radīs lielāku veiktspēju, ja izmantotas tiks tikai alternatīvas pamatkartes. Esošās kartes, kas izmanto Google pamatkartes, ja tiks izslēgts šis iestatījums, tiks automātiski pārslēgtas uz OpenStreetMap!

en: Display a list of markers below the map
lv: Attēlot marķieru sarakstu zem kartes

en: Display a list of markers under layer maps
lv: Zem slāņu kartes rādīt marķieru sarakstu

en: Display formats of type google.maps.adsense.AdFormat, both text ads and link units are supported. Please see %1s for more details and examples
lv: google.maps.adsense.AdFormat attēlošanas tipa formāti, abi teksta reklāmas un saišu vienības tiek atbalstītas. Lūdzu skatīt %1s sīkākām detaļām un paraugiem

en: Display legend?
lv: Attēlot leģendu?

en: Display markers from selected layers only
lv: Rādīt marķierus tikai no iezīmētajiem slāņiem

en: Display panel
lv: Attēlot paneli

en: Distance precision
lv: Attāluma precizitāte

en: Distance units
lv: Attāluma vienības

en: Do you have questions or issues with Leaflet Maps Marker? Please use the following support channels appropriately.
lv: Vai Jums ir jautājumi vai problēmas ar Leaflet Maps Marker? Lūdzu pilnvērtīgi izmantojiet sekojošos atbalsta kanālus.

en: Do you really want to change active WMS layers for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt aktīvo WMS slāni visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change active WMS layers for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt aktīvos WMS slāņus izvēlētajiem marķieriem? (process ir neatgriezenisks)

en: Do you really want to change the GPX panel status (for layers with set GPX URL only) for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt GPX paneļa statusu (tikai slāņiem ar iestatītu GPX URL) visiem slāņiem? (nav iespējams atgriezt) 

en: Do you really want to change the GPX panel status (for markers with set GPX URL only) for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt GPX paneļa statusu (tikai marķieriem ar iestatītu GPX URL) iestatītajiem marķieriem? (nav iespējams atgriezt)

en: Do you really want to change the ID?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt ID?

en: Do you really want to change the URL to GPX track for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt URL uz GPX trasi visiem slāņiem? (nav iespējams atgriezt)

en: Do you really want to change the URL to GPX track for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt URL uz GPX trasi izvēlētajiem marķieriem? (neatgriežama darbība)

en: Do you really want to change the basemap for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt pamatkarti visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the basemap for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt pamatkarti izvēlētajiem marķieriem? (process ir neatgriezenisks)

en: Do you really want to change the clustering-status for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt sarakstu klastera-statuss visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the controlbox status for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izmainīt kontroles rūtiņu statusu visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the controlbox status for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt kontrolkastes statusu izvēlētajiem marķieriem? (nebūs iespējams atcelt)

en: Do you really want to change the icon for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt sīktēlu izvēlētajiem marķieriem? (nebūs iespējams atcelt) 

en: Do you really want to change the list marker-status for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt sarakstu marķiera-statuss visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the map size for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt kartes izmēru visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the map size for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt kartes izmēru izvēlētajiem marķieriem? (process ir neatgriezenisks)

en: Do you really want to change the overlay status for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izmainīt pārklāšanās statusu visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the overlay status for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt pārklāšanās statusu izvēlētajiem marķieriem? (process ir neatgriezenisks)

en: Do you really want to change the panel status for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt paneļa statusu visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the panel status for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt paneļa statusu izvēlētajiem marķieriem? (nebūs iespējams atcelt) 

en: Do you really want to change the popup status for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt izlecošā paziņojuma statusu izvēlētajiem marķieriem? (nebūs iespējams atcelt) 

en: Do you really want to change the popup text for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt izlecošā paziņojuma tekstu izvēlētajiem marķieriem? (nebūs iespējams atcelt) 

en: Do you really want to change the zoom level for all layers? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties mainīt tālummaiņu visiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to change the zoom level for the selected markers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties mainīt mērogošanas līmeni izvēlētajiem marķieriem? (nevarēs atgriezt atpakaļ)

en: Do you really want to clear the QR code images cache? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties notīrīt QR kodu attēlu kešatmiņu? (nebūs iespējams atcelt)

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst visus marķierus no visiem līmeņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to delete all markers from the selected layer? (cannot be undone)
lv: Tiešām vēlaties dzēst visus marķierus no izvēlētajiem slāņiem? (neatgriezeniski)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s) and all assigned markers? (if a marker is assigned to multiple layers only the reference to the layer will be removed)
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst slāni %1$s (ID %2$s) un visus piesaistītos marķierus? (ja marķieris bija piesaistīts vairākiem slāņiem, tiks dzēsta tikai saite uz slāni)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst slāni %1$s (ID %2$s)?

en: Do you really want to delete marker %1$s (ID %2$s)?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst marķieri %1$s (ID %2$s)?

en: Do you really want to delete this layer?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo slāni?

en: Do you really want to delete this marker?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo marķieri?

en: Do you really want to delete this marker? (cannot be undone)
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo marķieri? (neatgriežama darbība)

en: Do you really want to move the selected markers?
lv: Tiešām vēlaties pārvietot izvēlētos marķierus?

en: Do you really want to update your settings?
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunot Jūsu iestatījumus?

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Does the WMS server support KML output?
lv: Vai WMS serveris atbalsta KML izvadīšanu?

en: Domain to activate
lv: Domēns ko aktivēt

en: Download import template files
lv: Lejuplādēt importēšanas šablona failus

en: Due to security restrictions icon upload to a custom icon directory is not allowed!
lv: Sakarā ar drošības ierobežojumiem ikonu augšupielāde pielāgotu ikonu mapē ir aizliegta!

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Dutch (Netherlands)
lv: Holandiešu (Nīderlandes)

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: E-mail
lv: E-pasts

en: EPSG:3857 (Spherical Mercator), used by most of commercial map providers (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, etc.)
lv: EPSG:3857 (Sfēriskais Mercator), izmanto lielākā daļa komerciālo karšu sniedzēju (CloudMade, Google, Yahoo, Bing, u.t.t.)

en: EPSG:4326 (Mercator), used by some map providers.
lv: EPSG:4326 (Mercator), lieto daži karšu sniedzēji.

en: EPSG:4326 (Plate Carree), very popular among GIS enthusiasts
lv: EPSG:4326 (Karē plate), ļoti populārs GIS entuazistu starpā

en: Edit
lv: Labot

en: Edit layer
lv: Labot slāni

en: Edit layer
lv: Labot slāni

en: Edit marker
lv: Labot marķieri

en: Editor (Capability moderate_comments)
lv: Redaktors (atļauja pārvaldīt_komentārus)

en: Editor used to edit maps
lv: Redaktors, izmantojams karšu labošanai

en: Elevation
lv: Kāpums

en: Elevation gain
lv: Kāpuma pieaugums

en: Elevation loss
lv: Kāpuma kritums

en: Elevation net
lv: Kāpuma netto

en: Enable continuousWorld?
lv: Aktivēt nepārtrauktu pasauli?

en: Enable nowrap?
lv: Ieslēgt nowrap?

en: Enabling caching method %1$s to optimize memory usage
lv: Ieslēgt kešošanas metodi %1$s, lai optimizētu atmiņas izmantošanu

en: End
lv: Beigas

en: End icon
lv: Beigu sīktēls

en: End of run
lv: Darbošanās beigas

en: End time
lv: Beigu laiks

en: English
lv: Angļu

en: English (Australian)
lv: Angļu (Austrālijas)

en: English (Great Britain)
lv: Angļu (Lielbritānijas)

en: English (United Kingdom)
lv: Angļu (Lielbritānija)

en: English (United States)
lv: Angļu (Savienoto valstu)

en: Enter your affiliate ID to replace the default MapsMarker.com-backlink on all maps with your personal affiliate link - enabling you to receive commissions up to 50% from sales of the pro version.
lv: Ievadiet Jūsu partnerprogrammas ID, lai nomainītu noklusēto MapsMarker.com saiti visās kartēs ar Jūsu partnerprogrammas saiti - ieslēdzot Jums iespēju saņemt līdz 50% no pro versijas pārdošanas.

en: Error - active_editor value cannot be set to %1$s!
lv: Kļūda - active_editor vērtība nevar tikt iestatīta uz %1$s!

en: Error - invalid GeoJSON object:
lv: Kļūda - nederīgs GeoJSON objekts:

en: Error: %1s download url could not be found - please check your input parameters!
lv: Kļūda: %1s lejupielādes url nav atrasts - Lūdzu pārbaudiet ievades parametrus!

en: Error: An unknown type of local key validation was requested.
lv: Kļūda: pieprasīta nezināma tipa vietējās atslēgas pārbaude.

en: Error: Please create the following file (and directories if they do not exist already):<br />\r\n<br />\r\n
lv: Kļūda: lūdzu izveidojiet sekojošu datni (un mapes, ja tās neeksistē):<br />\r\n<br />\r\n

en: Error: Please make the following path writable:<br />
lv: Kļūda: Lūdzu piešķiriet rakstīšanas tiesības šim ceļam: <br /> 

en: Error: The local key is invalid for this license.
lv: Kļūda: lokālā atslēga ir nederīga šai licencei.

en: Error: The local license key has been tampered with or is invalid.
lv: Kļūda: Lokālās licences atslēga ir viltota vai nederīga.

en: Error: The local license key is invalid for this location.
lv: Kļūda: Lokālās licences atslēga ir nederīga šai vietai.

en: Error: The maximum local license key grace period has expired.
lv: Kļūda: maksimālais lokālās licences izmēģinājuma periods beidzies.

en: Error: This license has been suspended. This usually happens when someone tries to register a second trial license for the same domain. <a href="%1s" target="_blank">Please click here to get a non-expiring license for this domain.</a>
lv: Kļūda: Šī licence ir apturēta. Tas parasti notiek, ja kāds mēģina reģistrēt otru izmēģinājuma licence tajā pašā domēnā. <a href="%1s" target="_blank"> Lūdzu, klikšķiniet šeit, lai iegūtu beztermiņa licenci šim domēnam. </a>

en: Error: This license is pending review.
lv: Kļūda: Šī licence gaida apskatīšanu.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please <a href="%1$s" target="_blank">renew your download and support access</a> or <a href="%2$s" target="_blank">downgrade to your previous valid version</a>.
lv: Kļūda: Šī spraudņa versija izlaista pēc Jūsu lejuplādes pieejas izbeigšanās. Lūdzu <a href="%1$s" target="_blank">atjaunojiet Jūsu lejuplādes un atbalsta pieeju</a> vai <a href="%2$s" target="_blank">atgriezieties uz Jūsu iepriekšējo derīgo versiju</a>.

en: Error: This version of the plugin was released after your download access expired. Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support or to downgrade to your previous valid version.
lv: Kļūda: Šī spraudņa versija izlaista pēc Jūsu lejuplādes pieejas izbeigšanās. Lūdzu sazinieties ar Jūsu administratoru (%1s) lai atjaunotu Jūsu pieeju spraudņa atjaunojumiem un atbalstam vai atgriezieties uz Jūsu iepriekšējo derīgo versiju.

en: Error: This version of the software was released after your download access expired. Please renew your download and support access or downgrade to a previous version.
lv: Kļūda: Šī programmas versija tika izlaista pēc Jūsu lejuplādes pieejas beigām. Lūdzu atjaunojiet Jūsu lejuplādes un atbalsta pieeju vai arī atgriezieties pie iepriekšējās versijas.

en: Error: a PHP extension stopped the import file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help
lv: Kļūda: PHP paplašinājums apturāja importējamā faila augšupielādi. PHP nepiedāvā ceļu kā noskaidrot kurš paplašinājums izraisīja apturēšanu; ielādēto paplašinājumu saraksta pārbaudīšana ar phpinfo() var sniegt palīdzību

en: Error: a layer with the ID %1$s already exists!
lv: Kļūda: slānis ar ID %1$s jau eksistē!

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
lv: Kļūda: slānis ar ID %1$s neeksistē - izlaiž rindu %2$s

en: Error: a layer with the ID %1$s does not exist!
lv: Kļūda: slānis ar ID %1$s neeksistē!

en: Error: a marker with the ID %1$s already exists!
lv: Kļūda: marķieris ar ID %1$s jau eksistē!

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist - skipping row %2$s
lv: Kļūda: marķieris ar ID %1$s neeksistē - izlaiž rindu %2$s

en: Error: a marker with the ID %1$s does not exist!
lv: Kļūda: marķieris ar ID %1$s neeksistē!

en: Error: a new local license key could not be obtained. Please see %s for more information
lv: Kļūda: jaunā lokālā licences atslēga neeksistē. Sīkākai informācijai lūdzu skatiet %s

en: Error: a temporary folder is missing on your server
lv: Kļūda: Jūsu serverī trūkst pagaidu mape

en: Error: a valid license key is needed to display maps properly!
lv: Kļūda: lai attēlotu kartes atbilstoši, nepieciešama spēkā esoša licences atslēga!

en: Error: coordinates cannot be empty!
lv: Kļūda: koordinātes nevar būt tukšas!

en: Error: failed to write to disk
lv: Kļūda: nevarēja ierakstīt diskā

en: Error: file type not allowed - allowed file types: %1$s
lv: Kļūda: faila tips nav atļauts - atļautie failu tipi: %1$s

en: Error: geocoding for address "%1$s" in row %2$s failed (%3$s) - skipping row
lv: Kļūda: ģeokodēšana adresei "%1$s" rindā %2$s neizdevās (%3$s) - izlaiž rindu

en: Error: layer from row %1$s could not be created.
lv: Kļūda: slānis no rindas %1$s netika izveidots.

en: Error: marker from row %1$s could not be created.
lv: Kļūda: marķieri no %1$s rindas nevar izveidot.

en: Error: no file was uploaded
lv: Kļūda: netika augšuplādēts neviens fails

en: Error: settings were not updated as your input could not be serialized.
lv: Kļūda: iestatījumi nav atjaunoti, jo Jūsu ievadu nevarēja ņemt nopietni.

en: Error: the import file could not be uploaded - please check your php error logs for more details
lv: Kļūda: importējamo failu nevarēja augšupielādēt - lūdzu pārbaudiet Jūsu php kļūdu žurnālu sīkākām detaļām

en: Error: the import file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
lv: Kļūda: importējamais fails pārsniedz upload_max_filesize norādījumus php.ini failā

en: Error: the import file was only partially uploaded.
lv: Kļūda: importējamais fails tika dālēji augšuplādēts.

en: Error: the layer width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
lv: Kļūda: slānis ar ID %1$s no rindas %1$s netika atjaunots.

en: Error: the local key storage on clear could not determined.
lv: Kļūda: skaidri nav iespējams noteikt lokālās atslēgas glabāšanas vietu.

en: Error: the local license key could not saved.
lv: Kļūda: lokālā atslēga nav saglabāta.

en: Error: the marker width the ID %1$s from row %1$s could not be updated.
lv: Kļūda: marķieris ar ID %1$s rindā %1$s netika atjaunots.

en: Error: you entered an invalid license key! The license key must start with %s
lv: Kļūda: Jūs ievadījāt nederīgu licences atslēgu! Licencei jāsākas ar %s

en: Error: you have to set a public and private API key first!
lv: Kļūda: vispirms Jums jāiestata publiskā un privātā atslēgas!

en: Error: your user does not have the permission to delete layers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai dzēstu cita lietotāja slāņus!

en: Error: your user does not have the permission to delete markers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai dzēstu cita lietotāja marķierus! 

en: Error: your user does not have the permission to edit layers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai labotu cita lietotāja slāņus!

en: Error: your user does not have the permission to edit markers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai labotu cita lietotāja marķierus! 

en: Error: your user does not have the permission to view layers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību skatīt citu lietotāju slāņus!

en: Error: your user does not have the permission to view markers from other users!
lv: Kļūda: Jūsu lietotājam nav tiesību skatīt citu lietotāju marķierus!

en: Errors found! Affected rows from import file would be skipped!
lv: Atrastas kļūdas! Importējamā faila bojātās rindas tiks izlaistas!

en: Estonian
lv: Igaauņu

en: Exclude layers
lv: Neiekļautie slāņi

en: Exclude markers
lv: Neiekļautie marķieri

en: Exclude specific layers
lv: eiekļaut specifiskus slāņus

en: Exclude specific markers
lv: Neiekļaut specifiskus marķierus

en: Exit fullscreen
lv: Izslēgt pilnekrāna

en: Export all markers as ARML for Wikitude
lv: Eksportēt visus marķierus kā ARML priekš Wikitude

en: Export all markers as GeoJSON
lv: Eksportēt visus marķierus kā GeoJSON

en: Export all markers as KML
lv: Eksportēt visus marķierus kā KML

en: Export as ARML for Wikitude Augmented-Reality browser
lv: Eksportēt kā ARML priekš Wikitude paplašinātās-realitātes pārlūka

en: Export as GeoJSON
lv: Eksportēt kā GeoJSON

en: Export as GeoRSS
lv: Eksportēt kā GeoRSS

en: Export as KML for Google Earth/Google Maps
lv: Eksportēt kā KML priekš Google Earth/Google Maps

en: Export layers
lv: Eksportēt slāņus

en: Export markers
lv: Eksportēt marķierus

en: FAQ
lv: BUJ

en: Farsi
lv: Persiešu

en: Fastest
lv: Ātrākais

en: Feature graphic
lv: Grafiskās funkcijas

en: Feed could not be retrieved, please try again later or read the latest blog posts at %s
lv: Barotnei nevarēja piekļūt, lūdzu mēģiniet vēlāk vai lasiet jaunākos rakstus %s

en: Filipino
lv: Filipīniešu

en: Finnish
lv: Somu

en: First name
lv: Vārds

en: Follow @MapsMarker on Twitter
lv: Sekot @MapsMarker Twitter`ī

en: Follow MapsMarker on Facebook
lv: Sekot MapsMarker Facebook`ā

en: Follow MapsMarker on Google+
lv: Sekot MapsMarker Google+

en: Foot
lv: Kājām

en: Footer is recommended for better performance. If you are using WordPress lesser than v3.3, Javascript files automatically get inserted into the header of your site and the javascript needed for each maps inline within the content.
lv: Kājene tiek rekomendēta labākai veiktspējai. Ja Jūs lietojiet WordPress mazāku par v3.3, Javascript faili automātiski tiks ievietoti jūsu vietnes galvenē un javascript būs nepieciešams katras kartes iekšējam saturam.

en: Footer is recommended for better performance. Only set to header if there is a theme or plugin conflict resulting in maps not being displayed.
lv: Kājene ir rekomendēta labākai veiktspējai. Iestatīt tikai uz galveni, ja ir konflikts ar kažociņu vai spraudni un karte netiek attēlota.

en: For a list of current license instances, please login to the customer area at %1$s
lv: Lai iegūtu pašreizējo licenču sarakstu, lūdzu pieteikties klienta zonā %1$s

en: For demo maps please visit %1s which also allows you to test the admin area of the pro version.
lv: Demo kartēm lūdzu apmeklēt %1s, kur arī atļaus Jums izmēģināt pro versijas administratora vietu.

en: For details and tutorials about imports and exports, please visit %1s
lv: Sīkākām detaļām un pamācībām par importēšanu un eksportēšanu, lūdzu apmeklēt %1s

en: For example
lv: Piemēram

en: For more details please visit the MapsMarker API docs.
lv: Vairāk detaļām apmeklējiet MapsMarker API dokumentus.

en: For more details, showcases and reviews please also visit <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>
lv: Sīkākām detaļām, izrādīšanai un apskatiem, lūdzu apmeklējiet <a style="text-decoration:none;" href="http://www.mapsmarker.com">www.mapsmarker.com</a>

en: For more information on how to use the MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">please visit the API docs on mapsmarker.com</a>
lv: Plašākai informācijai, kā lietot MapsMarker API, <a href="%1s" target="_blank">lūdzu apmeklējiet API dokumentus mapsmarker.com</a>

en: For you information: maps created with the free version and custom settings will NOT be deleted when uninstalling the free plugin!
lv: Jūsu informācijai: kartes, izveidotas ar bezmaksas versiju un pielāgotiem iestatījumiem, NETIKS izdzēstas, kad atinstalēsiet bezmaksas spraudni!

en: Force a specific size of the QR Code cell (Measured in pixels). Once this parameter is used then the "QR size" parameter is ignored. If the resulting QR Code size is bigger than the image, then the image is extended.
lv: Uzspiest specifisku QR koda šūnas izmēru (pikseļos). Ja šis parametrs tiek lietots, tad parametrs "QR izmērs" tiek ignorēts. Ja rezultātā QR koda izmērs ir lielāks par attēlu, tad attēls tiek izstiepts.

en: Format
lv: Formāts

en: Found in a <a href="%1$s">widget</a>
lv: Atrasts <a href="%1$s">vidžetā</a>

en: Free trial license is valid until:
lv: Bezmaksas izmēģinājuma licence derīga līdz:

en: French
lv: Franču

en: French (Canada)
lv: Franču (Kanādas)

en: French (France)
lv: Franču (Francijas)

en: Full elevation data
lv: Pilni kāpuma dati

en: Full heart rate data
lv: Pilni sirdsdarbības dati

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Fullscreen button
lv: Pilnekrāna poga

en: Fullscreen button position
lv: Pilnekrāna pogas pozīcija

en: Fullscreen maps are optimized for mobile devices in the pro version. This means that the viewport of the map automatically adjusts to the width of the device used and native javascript is used instead of jQuery which results in higher performance when loading maps.<br/><br/>For iOS devices (iphone, ipad, ipod) it is also possible to add maps with a custom icon to the homescreen and open them as web apps with a custom launch image and without the address bar of the browser.
lv: Pilnekrāna kartes pro versijā ir optimizētas mmobilajām iercēm. Tas nozīmē, ka kartes skats automātiski pieņems ierīces platumu un dzimtais javascript tiks izmantots jQuery vietā, kas nosaka augstāku veiktspēju ielādējot kartes.<br/><br/> iOS ierīcēm (iphone, ipad, ipod) ir iespējams pievienot kartes mājas ekrānam ar pielāgotiem sīktēliem un atvērt tās kā web aplikācijas ar pielāgotu atvēršanas attēlu un bez adreses joslas pārlūkā.

en: Furthermore can also remove the attribution link from the recent marker widget:
lv: Turklāt var arī noņemt piešķiršanas saiti no pēdējā marķiera vidžeta:

en: Furthermore the viewport of the device used is considered, which results in optimized display of fullscreen maps especially on mobile devices:
lv: Turklāt ierīces skatpunkts ir ņemts vērā, kā rezultātā pilnekrāna karšu attēlošana ir optimizēta, īpaši mobilajās ierīcēs:

en: GPX file could not be parsed - please check your browser console for more information!
lv: GPX failu nevar parsēt - lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu pārbaudiet savu pārlūkprogrammu!

en: GPX icon settings
lv: GPX sīktēla iestatījumi

en: GPX metadata settings
lv: GPX metadatu iestatījumi

en: GPX parsing will automatically handle pauses in the track with a default tolerance interval of 15 seconds between points.
lv: GPX analizējot automātiski apstrādā pauzes trasē ar noklusējuma pielaides intervālu 15 sekundes starp punktiem.

en: GPX track
lv: GPX trase

en: GPX track <span class="count">(%s)</span> | GPX tracks <span class="count">(%s)</span>
lv[0]: GPX trase<span class="count">(%s)</span>
lv[1]: GPX trases<span class="count">(%s)</span>
lv[2]: GPX trases<span class="count">(%s)</span>

en: GPX tracks
lv: GPX trases

en: GPX tracks settings
lv: GPX trases iestatījumi

en: Galician
lv: Galīsiešu

en: General directions settings
lv: Pamatvirzienu iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Generate URL
lv: Ģenerēt URL

en: Geo Sitemap
lv: Geo vietnes karte

en: Geocoding error: %1s
lv: Geocoding kļūda: %1s

en: Geocoding result for address "%1$s" in row %2$s: "%3$s" (lat: %4$s, lon: %5$s)
lv: Ģeokodēšanas rezultāti adresei "%1$s" rindā %2$s: "%3$s" (plat.: %4$s, gar.: %5$s)

en: Geolocate button position
lv: Ģeolokācijas pogas pozīcija

en: Geolocate settings
lv: Ģeolokācijas iestatījumi

en: Georgian
lv: Gruzīņu

en: German
lv: Vācu

en: German (Germany)
lv: Vācu (Vācijas)

en: Get an unexpiring license key at %1$s and activate the license key below:
lv: Iegūt beztermiņa licences atslēgu %1$s un aktivēt licences atslēgu zemāk:

en: Get directions
lv: Iegūt virzienus

en: Gets added to .leaflet-popup-content img {...} - use max-width to reduce the image width in popups automatically to the given value in pixel (only if it is wider). The height of the images gets reduced by the according ratio automatically.
lv: Tiks pievienots .leaflet-popup-content img {...} - izmantojot max-platumu, lai samazinātu attēla platumu izlecošajos paziņojumos automātiski uz doto platumu pikseļos (tikai, ja ir plātāks). Attēla augstums tiks samazināts automātiski, saskaņā ar attēla attiecību.

en: Global maximum zoom level
lv: Globālais maksimālās mērogošanas līmenis

en: Go back to "prepare import"
lv: Iet atpakaļ uz "importēšanas sagatavošana"

en: Go back to form
lv: Iet atpakaļ uz formu

en: Go to plugin website
lv: Iet uz spraudņa mājaslapu

en: Good news, this plugin is free for everyone! Since it is released under the GPL2, you can use it free of charge on your personal or commercial blog.<br/>Anyway if you enjoy using this plugin, please consider upgrading to the pro version.
lv: Labas ziņas, šis praudnis ir bezmaksas ikvienam! Kopš tas tiek izlaists zem GPL2, Jūs variet izmantot to bezmaksas Jūsu peronīgajā vai komerciālajā blogā.<br/>Katrā ziņā ja Jums patīk šis spraudnis, lūdzu apdomājiet atjaunošanu uz pro versiju.

en: Google Adsense for maps integration
lv: Google Adsense kartēm integrācija

en: Google Adsense settings
lv: Google Adsense iestatījumi

en: Google Maps
lv: Google kartes

en: Google Maps (Hybrid)
lv: Google Maps (Hibrīdā)

en: Google Maps (Roadmap)
lv: Google Maps (Ceļu karte)

en: Google Maps (Satellite)
lv: Google Maps (Satelīta)

en: Google Maps (Terrain)
lv: Google Maps (Apvidus)

en: Google Maps (worldwide)
lv: Google Maps (visā pasaulē)

en: Google Maps API key
lv: Google Maps API atslēga

en: Google Maps API status
lv: Google Maps API statuss

en: Google Maps base domain
lv: Google Maps pamata domēns

en: Google Maps directions
lv: Google Maps virzieni

en: Google Maps styling
lv: Google Maps stili

en: Google Places Autocomplete API
lv: Google Places Autolabošanas API

en: Google Places bounds
lv: Google Places robežas

en: Google Places search prefix
lv: Google Places meklēšanas prefikss

en: Google Places status
lv: Google Places statuss

en: Google QR settings
lv: Google QR iestatījumi

en: Google language localization
lv: Google valodas lokalizācija

en: Gosmore instance to calculate the route
lv: Gosmore piemērs maršruta aprēķināšanā

en: Greek
lv: Grieķu

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: HTML5 fullscreen maps
lv: HTML5 pilnekrāna kartes

en: Hausa (Latin)
lv: Hausu (latīņu)

en: Heart rate
lv: Sirdsdarbība

en: HeavyVehicle
lv: Smagais transports

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Height
lv: Augstums

en: Height of the icons in pixel
lv: Sīktēla augstums pikseļos

en: Height of the shadow icon in pixel
lv: Ēnas sīktēla augstums pikseļos

en: Height of the shadow in pixel
lv: Ēnas augstums pikseļos

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help & Support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: Hide MapsMarker.com backlinks
lv: Slēpt MapsMarker.com atpakaļsaites

en: Hide blog posts and link section:
lv: Slēpt bloga ierakstus un saišu sekciju:

en: Hide minimap
lv: Slēpt minikarti

en: High Resolution Icon
lv: Augstas izšķirtspējas sīktēls

en: Highlights of Maps Marker Pro
lv: Maps Marker Pro aktualitātes

en: Hour
lv: Stunda

en: Hourly
lv: Reizi stundā

en: How frequently the maps are likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page. Additional information available at %1$s
lv: Cik bieži kartēm ir iespējams mainīt. Šī vērtība sniedz vispārēju informāciju meklētājprogrammām un var nekorelēt ar to, cik viņas bieži pārmeklē vietni. Papildus informācija atrodama %1$s

en: How many layers should be exported?
lv: Cik slāņus jāeksportē?

en: How many markers should be exported?
lv: Cik daudz marķierus jāeksportē?

en: How many markers should be listed on one page at the page "list all markers"?
lv: Cik daudz marķieriem jābūt sarakstā vienā "uzskaitīt visus marķierus" lapā?

en: How much to simplify the polyline on each zoom level. More means better performance and smoother look, and less means more accurate representation.
lv: Cik daudz novienkāršot polilīniju katram pietuvināšanas līmenim. Vairāk nozīmē labāku ātrdarbību un vienmērīgāku izskatu, bet mazāk nozīmē akurātāku parādīšanu.

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: I have read the <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and <a href="%2$s" target="_blank">Privacy Policy</a>.
lv: Esmu izlasījis <a href="%1$s" target="_blank">Pakalpojuma lietošanas noteikumus</a> un <a href="%2$s" target="_blank">Privātuma politiku</a>.

en: IP access restriction
lv: IP piekļuves ierobežojums

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Icon
lv: Sīktēls

en: Icon anchor
lv: Sīktēla enkurs

en: Icon size
lv: Sīktēla izmērs

en: Icon width
lv: Sīktēla platums

en: Identifies the content provider or content channel, no spaces/special characters
lv: Nosaka satura piegādātāju vai satura kanālu, bez tukšumiem/speciāliem simboliem

en: If a visualead project_id is given, the generate_from_project method will be used instead of the generate method for creating QR codes with custom images (please note that the image url from above will also be ignored if a project_id is set - the image from the project_id is used instead). To create a new project, please log into the <a href="%s" target="_blank">visualead admin dashboard</a>.
lv: Ja visualead project_id ir iedots, tiks izmantota generate_from_project metode QR koda ģenerēšanas metodes ar pielāgotie attēliem vietā (lūdzu ņemiet vērā, ka attēla url augstāk tiks ignorēts, ja project_id ir iestatīts - attēls no project_id tiks izmantots tā vietā). Lai izveidotu jaunu projektu, lūdzu iereģistrējieties <a href="%s" target="_blank">visualead administratora konsolē</a>.

en: If an IP address or range is entered above (like 12.34.56.*), only API calls from this IP address or range are allowed.
lv: Ja IP adrese vai apgabals ie ievadīti augstāk (piemēram, 12.34.56.*), tiks atļauti API pieprasījumi tikai no šīm IP adresēm vai apgabala.

en: If checked, panel on top of map is displayed
lv: Ja ieķeksēts, tiks attēlots panelis kartes augšpusē

en: If empty, marker creation date will be used
lv: Ja tukšs, tiks izmantots marķiera izveides datums

en: If empty, markers from all layers are selected.
lv: Ja tukšs, tiks iezīmēti marķieri no visiem slāņiem

en: If empty, the default API key from MapsMarker.com will be used
lv: Ja tukšs, tiks izmantota noklusētā MapsMarker.com API atslēga 

en: If enabled is selected and the plugin %1$s is active, KML links will automatically be added to your XML sitemap
lv: Ja izvēlēts ir 'ieslēgt' un spraudnis %1$s ir aktīvs, KML saites automātiski tiks pievienotas Jūsu XML vietnes kartei

en: If enabled, css files will only be loaded if a shortcode is used.
lv: Ja iespējots, css faili tiks ielādēti, ja tiek lietots īskods.

en: If enabled, maps will automatically be resized to width=100% if map width unit is set to px and the div parent element is smaller than the width of the map.
lv: Ja ieslēgts, kartes automātiski tiks izmainītas platumā=100%, ja kartes platuma vienība ir iestatīta uz pikseļiem un galvenasi elements ir mazāks nekā kartes platums.

en: If enabled, panning of the map will have an inertia effect where the map builds momentum while dragging and continues moving in the same direction for some time. Feels especially nice on touch devices.
lv: Ja ieslēgts, kartes bīdīšanai būs inerces efekts, kur karte uzkrās impulsu, kamēr tiks viklta un turpinās kustību tajā pašā virzienā kādu laiku. Sevišķi patīkamas izjūtas būs uz skārienjūtīgajām ierīcēm.

en: If enabled, please enter longitude and latitude values below for the corner points of the prefered search area. Below you find an example for Vienna/Austria:
lv: Ja ieslēgts, lūdzu ievadiet izvēlētā meklēšanas apgabala stūru punktu garuma un platuma vērtības zemāk. Zemāk atradīsiet paraugu Vīnei/Austijai:

en: If no search term is entered, the latest %1$s updated maps will be shown.
lv: Ja nav ievadīts meklēšanas kritērijs, tiks rādītas pēdējās %1$s atjaunotās kartes.

en: If option above is set to yes, the directory on server where icons are stored will be used (needed for backend only). If the option above is set to no, the following marker icons directory will be used:
lv: Ja īpašība augstāk izvēlēta Jā, tiks izmantota mape serverī, kur tiek glabāti sīktēli (nepieciešams tikai beigu galam) Ja īpašība izvēlēta Nē, sekojošā marķieru sīktēlu mape tiks izmantota:

en: If set (1 to 18 repectively 19 if supported), at this zoom level and below markers will not be clustered.
lv: Ja iestatīts (1 līdz 18 atiecīgi 19, ja atbalstīts), šajā mērogošanas līmenī un zemāk, marķieri netiks klasterī.

en: If set (like http://www.your-domain.com/form.php), only API calls with this referer are allowed.
lv: Ja noteikts (like http://www.your-domain.com/form.php), tikai API zvani ar šo atsauksmi atļauti.

en: If set to false, zooming into clusters is only possible by clicking on + in the zoom control box or by mouse wheel (if enabled)
lv: Ja iestatīts uz nepareizi, mērogošana klasteros ir iespējama tikai klikšķinot uz + mērogošanas kontroljoslā vai ar peles rullīti (ja iespējams)

en: If set to true then adding individual markers to the MarkerClusterGroup after it has been added to the map will add the marker and animate it in to the cluster. Defaults to false as this gives better performance when bulk adding markers.
lv: Ja iestatīts uz true, tad pievienojiet individuālus marķierus MarkerClusterGroup pec tam, kad tie pievienoti kartei, tiks pievienoti un animēti klasteros. Pēc noklusējuma false dod labāku veiktspēju, kad parķieri tiek pievienoti masveidā.

en: If set to true, geolocation will start automatically on each map (backend and frontend).<br/>For infos on how to start geolocation automatically for selected maps only, please see <a href="%1$S" target="_blank">this changelog</a>.
lv: Ja iestatīts uz patiesi, ģeolokācija tiks startēta automātiski katrā kartē (galvenajā lapā un konfigurēšanas lapā).<br/>Informācijai kā startēt ģeolokāciju tikai izvēlētajām kartēm, lūdzu skatīt <a href="%1$S" target="_blank">šo izmaiņu žurnālu</a>.

en: If set to true, overrides the icon for all added markers to make them appear as a 1 size cluster:
lv: Ja iestatīts uz true, pārrakstīs sīktēlu visiem pievienotiem marķieriem lai padarītu tos 1 izmēraklastera lielumā:

en: If set to true, the marker name gets added to the top of the popup automatically
lv: Ja tas ir ieslēgts, marķiera nosaukums tiks pievienots izlecošam logam automātiski

en: If set to true, the tile coordinates will not be wrapped by world width (-180 to 180 longitude) or clamped to lie within world height (-90 to 90). Use this if you use Leaflet for maps that do not reflect the real world (e.g. game, indoor or photo maps).
lv: Ja iestatīts uz true, flīzes koordinātes netiks iztītas pa pasaules platumu (-180 līdz 180 garuma) vai noguldītas pēc pasaules augstuma (-90 līdz 90). Izmantojiet šo, ja Jūs lietojiet Leaflet kartēm, kas neattēlo īsto pasauli (piem., spēlēm, iekštelpu vai fotokartēm).

en: If set to true, the tiles just will not load outside the world width (-180 to 180 longitude) instead of repeating.
lv: Ja iestatīts uz true, flīzes netiks ielādētas ārpus pasaules platuma (-180 līdz 180 garumā) neatkārtojot.

en: If set to yes, please be aware that the pro settings below have to be changed when you move your WordPress installation to another server for example!
lv: Ja tiks iestatīts uz jā, lūdzu, ņemiet vērā, ka pro iestatījumi zemāk būs jāmaina, ja Jūs pārvietosiet Jūsu WordPress instalāciju, piemēram uz citu serveri!

en: If set, creates a scrollable container of the given height in pixel inside popups if its content exceeds it.
lv: Ja noteikts, tiks izveidots ritināms konteiners dotajā augstumā pikseļos, iznirstošā loga iekšpusē, ja saturs pārsniedz loga izmērus.

en: If the WMS server supports KML output of the WMS layer, the settings below will be used when a marker or layer map with this active WMS layer is exported as KML.
lv: Ja WMS serveris atbalsta WMS slāņu KML izvadi, iestatījumi zemāk tiks izmantoti, kad marķieru vai slāņu karte ar šo aktīvo WMS slāni tiks eksportēta kā KML.

en: If the native maximum zoom level of a basemap is lower, tiles will be upscaled automatically.
lv: Ja oriģinālais maksimālās mērogošanas pamatkartes līmenis ir zemāks, flīzes tiks mērogotas automātiski.

en: If the option above is set to yes, icons will automatically be loaded from this URL. If the option above is set to no, the following marker icons url will be used:
lv: Ja iespēja augstāk iestatīta uz jā, sīktēli tiks automātiski ielādēti no šī URL. Ja šī iespēja tiks iestatīta uz nē, sekojošais marķieru sīktēlu url tiks lietots:

en: If true and user is on a retina display (= iPhone 4/4S/5, iPad 3, MacBook Pro 3rd Generation), it will request four tiles of half the specified size and a bigger zoom level in place of one to utilize the high resolution.
lv: Ja true un lietotājam ir retina ekrāns (= iPhone 4/4S/5, iPad 3, MacBook Pro 3rd Generation), tas prasīs četrām flīzēm pusi no norādītā lieluma un lielāku tālummaiņas līmeni esošā vietā, lai izmantotu augsto izšķirtspēju.

en: If true, inverses Y axis numbering for tiles (turn this on for TMS services).
lv: Ja true, apgriež Y ass numerāciju flīzēm (ieslēgt šo TMS servisiem).

en: If true, the control is updated on moveend, otherwise it is always up-to-date (updated on move).
lv: Ja true, kontrole tiek atjaunināta pēc kustības beigām, savādāk tā ir atjaunota patstāvīgi (atjaunojas kustības laikā).

en: If true, the vector will emit mouse events and will act as a part of the underlying map.
lv: Ja patiesība, vektors izdos peles darbības un darbosies kā daļa no pamatnes kartes.

en: If unchecked, the popup will only be visible after clicking on the marker on marker- or layer-maps.
lv: Ja nav ieķeksēts, iznirstošais logs būs redzams pēc uzklikšķināšanas uz marķiera marķiera- vai slāņa- kartēs.

en: If yes, the WMS service will return images with transparency
lv: Ja jā, WMS serviss atgriezīs caurspīdīgus attēlus

en: If you choose footer, javascripts will also only be loaded when a shortcode is used and not on all pages.
lv: Ja Jūs izvēlēsieties kājeni, javascript tiks ielādēts tikai, kad tiks izmantots īskods, nevis visās lapās.

en: If you have any issues with your license, <a href="%1$s" target="_blank">please open a new support ticket</a>!
lv: Ja Jums ir kādas problēmas ar Jūsu licenci, <a href="%1$s" target="_blank">lūdzu atveriet jaunu atbalsta biļeti</a>!

en: If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%1s" target="_blank">see available packages</a>), registering a free 30-day trial license key is not mandatory and the plugin can also be tested without time limitation.
lv: Ja Jūs instalēsiet Maps Marker Pro uz lokāla datora instalācijas (<a href="%1s" target="_blank">skatīt pieejamās pakotnes</a>), reģistrēt bezmaksas 30-dienu izmēģinājuma licences atslēgu nav obligāti un spraudni var izmēģināt bez laika ierobežojuma.

en: If you like using the plugin, please <a href="http://www.mapsmarker.com/reviews" target="_blank" style="text-decoration:none;">review the plugin on wordpress.org</a> - thanks!
lv: Ja Jums patīk spraudnis, lūdzu <a href="http://www.mapsmarker.com/reviews" target="_blank" style="text-decoration:none;">atsaucieties par spraudni wordpress.org</a> - paldies!

en: If you want the custom Mapbox basemap not to be available in the layer controlbox for selection, please change the according settings at "Map Defaults" / "Available basemaps in control box"
lv: Ja vēlaties, lai pielāgotā Mapbox pamatkarte nav pieejama izvēlei slāņa vadības blokā, lūdzu mainiet atbilstošos iestatījumus "Kartes noklusētie" / "Slāņa vadības blokā pieejamās pamatkartes" 

en: If you want to be able to set all available options, please switch to the advanced editor.
lv: Ja vēlaties iegūt pieeju visām iespējām, lūdzu pārslēdzieties uz uzlaboto redaktoru.

en: If you want to bulk update existing layers, please make an export first!
lv: Ja Jūs vēlaties masveidā atjaunot eksistējošus slāņus, lūdzu no sākuma veiciet eksportēšanu!

en: If you want to bulk update existing markers, please make an export first!
lv: Ja vēlaties veikt esošo marķieru masveida atjaunošanu, lūdzu no sākuma veiciet eksportēšanu!

en: If you want to change the name of the custom Mapbox basemap shown in the layer controlbox, please change the according settings at "Map Defaults" / "Names for default basemaps"
lv: Ja vēlaties mainīt nosaukumu pielāgotai Mapbox pamatkartei, kas parādās slāņa vadības blokā, lūdzu mainiet atbilstošos iestatījumus "Kartes noklusētie" / "Nosaukumi noklusētajām pamatkartēm"

en: If you want to clear the full QR code images cache at once, please use the <a href="%1$s">according tool on the tools page</a>.
lv: Ja vēlaties notīrīt visu QR kodu attēlu kešatmiņu uzreiz, lūdzu izmantojiet <a href="%1$s">saskaņas instrumentu rīku lapā</a>.

en: If you want to compare the free and pro version side by side, please visit %1s.
lv: Ja vēlaties salīdzināt bezmaksas un pro versijas, lūdzu apmeklējiet %1s.

en: If you want to use another icon than the blue pin (%s), please enter the file name of the icon in the form field - e.g. smiley_happy.png
lv: Ja vēlaties izmantot atšķirīgu sīktēlu no zilās piespraudes (%s), lūdzu ievadiet sīktēla faila nosaukumu formas laukā - piemēram smiley_happy.png

en: If you want to use custom images, please enter the URL to app icons and launch images below:
lv: Ja vēlaties lietot pielāgotus attēlus, lūdzu ievadiet aplikāciju sīktēlu URL un palaidiet attēlus zemāk:

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and ask your WordPress admin to upload the new icons to the directory %2$s/
lv: Ja Jūs vēlaties atšķirīgus sīktēlus, lūdzu apmeklējiet %1$s (piedāvā vairāk kā 700 saderīgus sīktēlus) un prasiet savam WordPress administratoram augšuplādēt jaunos sīktēlus mapē %2$s/

en: If you want to use different icons, please visit the %1$s (offering more than 700 compatible icons) and upload the new icons to the directory %2$s/
lv: Ja Jūs vēlaties lietot atšķirīgus sīktēlus, lūdzu apmeklējiet %1$s (tiek piedāvāti vairāk kā 700 saderīgi sīktēli) un augšuplādēt jaunus sīktēlus mapē %2$s/

en: If your language is missing or not fully translated yet, you are invited to help on the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>.
lv: Ja Jūsu valodas nav vai tajā nav pilnīgi pārtulkots, esiet laipni lūgts palīdzēt <a href="%1s" target="_blank">web-bāzētā tulkošanas platformā</a>.

en: If your localized Google Maps basedomain is not available in the list above, please enter the domain name here (without http://, for example maps.google.com). If a domain name is entered, the setting "Google Maps base domain" from above gets overwritten.
lv: Ja Jūsu lokalizētās Google Maps pamatdomēns nav pieejams sarakstā augstāk, lūdzu ievadiet domēna nosaukumu šeit (bez http://, piemēram, maps.google.com). Ja domēna nosaukums ir ievadīts, iestatījumi "Google Maps pamatdomēns" augstāk tiks pārrakstīti.

en: Igbo
lv: Kanuri

en: Image URL
lv: Attēla URL

en: Images to use
lv: Attēli, ko izmantot

en: Import failed - header row not found or invalid
lv: Importēšana neizdevās - virsrakstu rinda nav atrasta vai ir nederīga

en: Import file %1$s was saved to PHP temp directory (size: %2$s KB)
lv: Importētais fails %1$s saglabāts PHP pagaidu direktorijā (izmērs: %2$s KB)

en: Import finished
lv: Importēšana beigusies

en: Import layers
lv: Importēt slāņus

en: Import markers
lv: Importēt marķierus

en: Import mode
lv: Importa režīms

en: Import mode set to bulk additions (values given in column ID will be ignored)
lv: Importa režīms ir iestatīts uz masveida papildinājumiem (lielumi, kas parādīti slejā ID tiks ignorēti)

en: Import mode set to bulk updates (updates will be made if maps with given values in column ID exist)
lv: Importa režīms iestatīts uz masveida atjauninājumiem (atjauninājumi tiek veikti, ja pastāv kolonnā ID kartes ar doto vērtību)

en: Import/Export
lv: Importēt/Eksportēt

en: Important: please click the update button next to the license key after purchasing a renewal to finish your order.
lv: Svarīgi: lūdzu, noklikšķiniet uz Atjaunināt pogu blakus licences atslēgai pēc atjaunojuma iegādes, lai pabeigtu savu pasūtījumu.

en: Important: you seem to be using different domains for your subsites. Please make sure that your license key is valid for the number of domains you want to use it on and update the license key on each subsite directly first before propagating the license key! This will ensure that all these domains are registered on your customer profile on mapsmarker.com - which will result in a valid license validation on subsites after propagating the license key.
lv: Svarīgi: izskatās, ka Jūs apakšvietnēm izmantojiet dažādus domēnus. Lūdzu pārliecinieties, ka Jūsu licences atslēga ir derīga šim domēnu skaitam, kādam Jūs viņu izmantojat un atjaunojiet licences atslēgu katrā apakšvietnē tieši pirms licences atslēgas pavairošanas! Tas nodrošinās, ka visi šie domēni ir reģistrēti Jūsu mapsmarker.com klienta profilā - kas radīs derīgu licences apstiprināšanu apakšvietnēs pēc licences atslēgas pavairošanas.

en: In addition, Maps Marker Pro also offers a separate MMPAPI class which you can use to developing an add-on for example.
lv: Papildus Maps Marker Pro piedāvā arī atsevišķu MMPAPI klasi, kuru var izmantot, lai piemēram izstrādātu pievienojumprogrammas.

en: In case of any issues you can always <a href="%1$s">reset the plugin settings</a>
lv: Jebkuru neskaidrību gadījumā, Jūs vienmēr variet <a href="%1$s">atgriezt spraudņa iestatījumus</a>

en: In case you want to help with translations, please visit the <a href="%1s" target="_blank">web-based translation plattform</a>
lv: Gadījumā ja vēlaties palīdzēt ar tulkošanu, lūdzu apmeklējiet <a href="%1s" target="_blank">web-bāzētu tulkošanas platformu</a>

en: Included layers
lv: Iekļautie slāņi

en: Increase from 1 to increase the distance away from the center that spiderfied markers are placed. Use if you are using big marker icons:
lv: Palielinot no 1 līdz palielinātai distancei no centra, kur marķieri novietoti. Izmantojiet šo, ja lietojat lielus marķieru sīktēlus:

en: Indicates to refresh the file every n seconds
lv: Nosaka atjaunot datnni katras n sekundes

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Info: test mode is on - checking import file only - no changes will be made to the database
lv: Informācija: ir ieslēgts testa režīms - notiek tikai importēto failu pārbaude - netiks veiktas nekādas izmaiņas datu bāzē

en: Info: your import file is valid - no errors or warnings found.
lv: Informācija

en: Insert GPX track
lv: Ievietot GPX trasi

en: Insert map
lv: Ievietot karti

en: Interaction options
lv: Mijiedarbības iespējas

en: Invalid format! Please only use numbers and a . instead of a , as decimal separator!
lv: Nepareizs formāts! Lūdzu lietojiet tikai ciparus un . (punktu) nevis , (komatu) kā decimāl atdalītāju!

en: Invalid format! Please only use numbers!
lv: Nepareizs formāts! Lūdzu lietojiet tikai ciparus!

en: Irish
lv: Īru

en: Italian
lv: Itāļu

en: Italian (Italy)
lv: Itāļu (Itālijas)

en: JSONP callback function name
lv: JSONP atzvana funkcijas nosaukums

en: Japanese
lv: Japāņu

en: KML settings
lv: KML iestatījumi

en: KML timestamp
lv: KML laika zīmogs

en: Kannada
lv: Kannaru

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Keyboard navigation options
lv: Tastatūras navigācijas iespējas

en: Khmer
lv: Khmeru

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruandu

en: Kiswahili
lv: Kišvahili

en: Known issues
lv: Zināmās problēmas

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Language Settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Language of route instructions
lv: Maršruta instrukciju valoda

en: Language used when displaying textual information such as the names for controls, copyright notices, driving directions and labels on Google maps, direction links and autocomplete for address search.
lv: Izmantotā valoda, kad tiks attēlota tekstuāla informācija, kā piemēram instrumentu nosaukumi, autortiesību paziņojumi, braukšanas norādījumi un apzīmējumi Google kartēs, virzienu saite un autopabeigšana adreses meklēšanā.

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Latest available version:
lv: Pēdējā pieejamā versija:

en: Latest blog posts from www.mapsmarker.com
lv: Pēdējie bloga ieraksti www.mapsmarker.com

en: Latitude
lv: Platums

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Launch image URL
lv: Palaist attēla URL

en: Layer
lv: Slānis

en: Layer added by
lv: Slāni pievienojis

en: Layer and assigned markers have been successfully deleted
lv: Slānis un piesaistītie marķieri veiksmīgi dzēsti

en: Layer and assigned markers have been successfully deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lv: Slānis un piesaistītie marķieri tika veiksmīgi dzēsti (vai arī saite uz slāni tika dzēsta, ja marķieris bija piesaistīts vairākiem slāņiem)

en: Layer center
lv: Slāņa centrs

en: Layer has been successfully deleted (assigned markers have not been deleted)
lv: Slānis veiksmīgi izdzēsts (piesaistītie marķieri netika izdzēsti)

en: Layer has been successfully duplicated
lv: Slānim tika veiksmīgi izveidots dublikāts

en: Layer has been successfully published
lv: Slānis veiksmīgi publicēts

en: Layer has been successfully updated
lv: Slānis tika veiksmīgi atjaunots

en: Layer name
lv: Slāņa nosaukums

en: Layer(s)
lv: Slānis(ņi)

en: Layers
lv: Slāņi

en: Leaflet Maps Marker - recent markers
lv: Leaflet Maps Marker - jaunākie marķieri

en: Leaflet Maps Marker Warning: the setting for the marker shadow url (%1s) seems to be invalid. This can happen when you moved your WordPress installation from one server to another one.<br/>Please navigate to <a href="%2s">Settings / Map Defaults / "Default values for marker icons"</a> and update the option "Shadow URL". If you do not know which values to enter, please <a href="%3s">reset all plugins options to their defaults</a>
lv: Leaflet Maps Marker brīdinājums: marķiera ēnas url (%1s) iestatījumi izskatās nederīgi. Tas var notikt, kad Jūs pārvietojiet Jūsu WordPress instalāciju no viena servera uz citu.<br/>Lūdzu ejiet uz <a href="%2s">Iestatījumi / Kartes noklusējumi / "Marķiera sīktēla noklusētās vērtības"</a> un atjaunojiet īpašību "Ēnas URL". Ja neziniet, kādu vērtību ievadīt, lūdzu <a href="%3s">atiestatiet spraudņa visas vērtības uz noklusētajām</a>

en: Leaflet Maps Marker Warning: the setting for your custom marker icon directory (%1s) seems to be invalid. <br/>Please navigate to <a href="%2s">Settings / Map Defaults / "Default values for marker icons"</a> and update the option "Custom icons directory".
lv: Leaflet Maps Marker brīdinājums: Jūsu pielāgotās marķieru sīktēlu mapes iestatījumi (%1s) izskatās nederīgi. <br/>Lūdzu ejiet uz <a href="%2s">Iestatījumi / Kartes noklusējumi / "Marķiera sīktēlu noklusētās vērtības"</a> un atjaunojiet īpašību "Pielāgoto sīktēlu mape".

en: Leaflet Maps Marker Warning: the setting for your custom marker icon url (%1s) seems to be invalid. <br/>Please navigate to <a href="%2s">Settings / Map Defaults / "Default values for marker icons"</a> and update the option "Custom icons URL".
lv: Leaflet Maps Marker brīdinājums: iestatījumi Jūsu pielāgotā marķiera sīktēla url (%1s) izskatās nederīga. <br/>Lūdzu ejiet uz<a href="%2s">Iestatījumi / Kartes noklusējumi / "Marķiera sīktēlu noklusētās vērtības"</a> un atjaunojiet iespēju "Pielāgoto sīktēlu URL".

en: Leaflet Maps Marker for WordPress - helping you to share your favorite spots and tracks
lv: Leaflet Maps Marker priekš WordPress - palīdzēs Jums koplietot Jūsu iemīļotās vietas un trases

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated from version %1s to %2s!
lv: Leaflet Maps Marker tika veiksmīgi atjaunots no versijas %1s uz %2s!

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated to version %1s!
lv: Leaflet Maps Marker veiksmīgi atjaunots uz versiju %1s!

en: Leaflet Maps Marker is based on the javascript library Leaflet maintained by Vladimir Agafonkin and Cloudmade
lv: Leaflet Maps Marker ir balstīts uz javascript bibliotēku Leaflet, ko uztur Vladimirs Agafonkins un Cloudmade

en: Leaflet Maps Marker plugin update to v%1s was successful
lv: Leaflet Maps Marker spraudņa atjaunošana uz v%1s bija veiksmīga

en: Leaflet Maps Marker uses icons from the Maps Icons Collection maintained by Nicolas Mollet
lv: Leaflet Maps Marker izmanto sīktēlus no Maps Icons Collection, ko uztur Nicolas Mollet

en: Leave empty to use the <a href="%1s" target="_blank">default icon</a>. To use a custom icon, please enter the file name of the icon within your marker icon directory (%2s)
lv: Atstājiet tukšu, lai izmantotu <a href="%1s" target="_blank">noklusējuma sīktēlu</a>. Lai izmantotu pielāgotu sīktēlu, lūdzu ievadiet sīktēla faila nosaukumu Jūsu marķiera sīktēlu direktorijā (%2s)

en: Legend
lv: Leģenda

en: License
lv: Licence

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: License key was successfully propagated to all subsites
lv: Licences atslēga veiksmīgi pavairota visām apakšvietnēm

en: License registered to
lv: Licence reģistrēta uz

en: License settings
lv: Licences iestatījumi

en: Licenses for used libraries, services and images
lv: Licences lietotajām bibliotēkām, servisiem un attēliem

en: Limit
lv: Limits

en: Link target
lv: Saites mērķis

en: Link to content provider
lv: Sniedzēja satura saite

en: List all layers
lv: Visu slāņu saraksts

en: List all markers
lv: Uzskaitīt visus marķierus

en: List of markers settings
lv: Marķieru iestatījuma saraksts

en: Lite Edition
lv: Vieglā versija

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Loading...
lv: Lādē...

en: Location
lv: Vieta

en: Longitude
lv: Garums

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgas

en: MMPAPI class options
lv: MMPAPI klases opcijas

en: MMPAPI error: API parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lv: MMPAPI kļūda: parametru API date_from vai date_to datumu laukus ir noteikusi meklējot

en: MMPAPI error: API parameters lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right and lon_bottom_right have be set when performing a boundingbox search
lv: MMPAPI kļūda: API parametru lat_top_left, lon_top_left, lat_bottom_right un lon_bottom_right ir noteikts, veicot boundingbox meklēšanu

en: MMPAPI error: add_marker() method only accepts arrays. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: add_marker() metodi pieņem tikai masīvi. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: all the elements of layer_ids array must be integers
lv: MMPAPI kļūda: visiem layer_ids masīva elementiem jābūt veseliem skaitļiem

en: MMPAPI error: all the elements of marker_ids array must be integers
lv: MMPAPI kļūda: visiem marker_ids masīva elementiem jābūt veseliem skaitļiem

en: MMPAPI error: delete_layer method only accepts integers
lv: MMPAPI kļūda: delete_layer metodi pieņem tikai veseliem skaitļiem

en: MMPAPI error: delete_layers method only accepts arrays. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: delete_layers metodi pieņem tikai masīvi. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: delete_marker method only accepts integers
lv: MMPAPI kļūda: delete_marker metodi pieņem tikai veseliem skaitļiem

en: MMPAPI error: delete_markers method does not accept empty arrays.
lv: MMPAPI kļūda: delete_markers metode nepieņem tukšus masīvus.

en: MMPAPI error: delete_markers method only accepts arrays. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: delete_markers metodi pieņem tikai masīvi. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: geocoding error: %1s
lv: MMPAPI kļūda: geocoding kļūda: %1

en: MMPAPI error: invalid layer objects. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: nederīgi slāņa objekti. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: invalid marker objects. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: nederīgi marķiera objekti. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: layer with ID %s not found
lv: MMPAPI kļūda: slānis ar ID %s nav atrasts

en: MMPAPI error: marker ID %1s was not found
lv: MMPAPI kļūda: marķieris ID %1 nav atrasts

en: MMPAPI error: marker with ID %s not found
lv: MMPAPI kļūda: marķieris ar ID %s nav atrasts

en: MMPAPI error: parameter date_from or date_to has be set when searching date fields
lv: MMPAPI kļūda: parametrs date_from vai date_to ir noteikusi datumu laukus meklējot

en: MMPAPI error: search_layers method only accepts arrays. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: search_layers metodi pieņem tikai masīvi. Ievade ir %s

en: MMPAPI error: search_markers method only accepts arrays. Input was %s
lv: MMPAPI kļūda: search_markers metodi pieņem tikai masīvi. Ievade bija %s

en: MMPAPI error: searchkey is not valid, it must be one of the following keys: %s
lv: MMPAPI kļūda: searchkey nav derīgs, tā ir viena no šādām atslēgām: %s

en: MMPAPI error: searchkey parameter is required.
lv: MMPAPI kļūda: parametrs searchkey ir nepieciešams.

en: MMPAPI error: searchvalue parameter is required.
lv: MMPAPI kļūda: parametrs searchvalue ir nepieciešams.

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Major highlights:
lv: Galvenie ieguvumi:

en: Makes the map focusable and allows users to navigate the map with keyboard arrows and +/- keys
lv: Padara karti fokusējamu un atļauj lietotājiem pārvietoties pa karti, izmantojot tastatūras bultiņas un +/- taustiņus

en: Malawy
lv: Malāvija

en: Malay (Malaysia)
lv: Malajiešu (Malaizija)

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage GPX tracks
lv: Pārvaldīt GPX trases

en: Manage your markers and layers through a highly customizable REST API, which supports GET & POST requests, JSON & XML as formats and was developed with a focus on security.
lv: Pārvaldīt Jūsu marķierus un slāņus caur augsti pielāgoto REST APT, kas atbalsta GET & POST pieprasījumus, JSON & XML kā formātus un ir izstrādāts, fokusējoties uz drošību.

en: Maori
lv: Maoru

en: Map
lv: Karte

en: Map Defaults
lv: Kartes noklusējumi

en: Map Size
lv: Kartes izmērs

en: Map could not be loaded - please enable Javascript!
lv: Karti nevar ielādēt - lūdzu iespējojiet Javascript!

en: Map height
lv: Kartes augstums

en: Map size
lv: Kartes izmērs

en: Map type
lv: Kartes tips

en: Map width
lv: Kartes platums

en: Map width unit
lv: Kartes platuma vienības

en: MapBox 1 settings
lv: MapBox 1 iestatījumi

en: MapBox 2 settings
lv: MapBox 2 iestatījumi

en: MapBox 3 settings
lv: MapBox 3 iestatījumi

en: MapQuest (Aerial)
lv: MapQuest (putna lidojuma)

en: MapQuest (Aerial, max zoom 12 globally, 12+ in the United States)
lv: MapQuest (putna lidojuma, max tuvināšana 12 globāli, 12+ ASV)

en: MapQuest (OSM, max zoom 18)
lv: MapQuest (OSM, max tuvināšana 18)

en: Maps
lv: Kartes

en: Maps - recent markers
lv: Kartes - pēdējie marķieri

en: Maps Marker Pro - #1 mapping plugin for WordPress
lv: Maps Marker Pro - Nr.1 WordPress spraudnis kartēm

en: Maps Marker Pro - plugin update available!
lv: Maps Marker Pro - pieejams spraudņa atjaunoums!

en: Maps Marker Pro - recent markers
lv: Maps Marker Pro - jaunākie marķieri

en: Maps Marker Pro - renewal for access to plugin updates and support needed
lv: Maps Marker Pro - nepieciešams atjaunot pieeju spraudņa atjaunojumiem un atbalstam

en: Maps Marker Pro allow you to easily customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums viegli pielāgot iepazīstināšanu ar standarta Googles pamatkartēm, izmainot vizuālu attēlošanu tādiem elementiem kā ceļi, parki un apbūvēti laukumi:

en: Maps Marker Pro allows you to add a fullscreen button to maps. Clicking on this button will open an HTML5 fullscreen map without leaving the page you are currently viewing.
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums pievienot pilnekrāna pogu kartei. Klikšķinot šo pogu, tiks atvērta HTML5 pilnemrāna karte, nepametot lapu, kuru Jūs patreiz skatieties.

en: Maps Marker Pro allows you to add a small map in the corner which shows the same as the main map with a set zoom offset:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums pievienot mazu karti stūrī, kura rāda to pašu, ko galvenā karte ar noteiktu tuvināšanas atšķirību:

en: Maps Marker Pro allows you to also display GPX tracks with optional metadata on your maps:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums arī attēlot GPX trases ar papildus metadatiem Jūsu kartēs:

en: Maps Marker Pro allows you to assign markers to multiple layers at once - helping you to better manage and organize your points of interest.
lv: Maps Marker Pro ļauj marķierus piešķirt vairākiem slāņus uzreiz - palīdz labāk pārvaldīt un organizēt jūsu interešu punktus.

en: Maps Marker Pro allows you to backup and restore your settings which makes it possible to quickly switch between different plugin profiles. This is especially useful if you want to deploy the plugin with custom configuration on multiple sites:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums veidot dublējumkopijas un atjaunot Jūsu iestatījumus, kas padara iespējamu ātru pārslēgšanos starp dažādiem spraudņa profiliem. Īpaši tas ir noderīgi, ja vēlaties izvietot spraudni ar pielāgotām konfigurācijām dažādās vietnēs:

en: Maps Marker Pro allows you to create beautifully animated marker clusters for layer maps:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums veidot brīnišķigus animētus marķieru klasterus slāņu kartēm:

en: Maps Marker Pro allows you to customize which markers and layers to include or exclude in the recent marker widget:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums pielāgot, kurus marķierus iekļaut vai izslēgt no pēdējo marķieru vidžeta:

en: Maps Marker Pro allows you to easily perform bulk updates on markers and layers by using the integrated import feature:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums viegli veikt masveida atjaunošanu marķieriem un slāņiem, izmantojot iebūvētu importēšanas funkciju:

en: Maps Marker Pro allows you to hide MapsMarker.com-backlinks from maps, KML files and from the Wikitude app:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums slēpt MapsMarker.com-atpakaļsaites no kartēm, KML failiem un no Wikitude aplikācijām:

en: Maps Marker Pro allows you to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only.
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums izdzēst visas atpakaļsaites un logo fonā, kā arī padarīs lapu un rīkjoslu ierakstus Instrumentiem, Iestatījumiem, Atbalstam, Licencēšanai redzamus tikai administratoriem.

en: Maps Marker Pro allows you to set the user level needed for editing and deleting marker and layer maps from other users.
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums iestatīt lietotāja atļauju līmeni, lai būtu iespējams labot un dzēst citu lietotāju karšu slāņus un marķierus.

en: Maps Marker Pro allows you to use custom backgrounds for QR codes.
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums lietot pielāgotus QR kodu fonus.

en: Maps Marker Pro enables you to save the link to the fullscreen map to the homescreen on iOS devices and reopen the map with an optional launch image as web app – meaning the display of the map in fullscreen mode with no address bar:
lv: Maps Marker Pro atļauj Jums saglabāt saiti uz pilnekrāna karti sākumekrānā iOS ierīcēs un atkārtoti atvērt karti ar papildu palaišanas attēlu kā web aplikāciju - kas nozīmē attēlot karti pilnekrāna režīmā bez adreses joslas:

en: Maps Marker Pro has been successfully updated from version %1s to %2s!
lv: Maps Marker Pro tika veiksmīgi atjaunots no versijas %1s uz %2s!

en: Maps Marker Pro has been successfully updated to version %1s!
lv: Maps Marker Pro tika veiksmīgi atjaunots uz versiju %1s!

en: Maps Marker Pro plugin update to v%1s was successful
lv: Maps Marker Pro atjaunojums uz v%1s bija veiksmīgs

en: Maps Marker Pro supports Google Adsense for maps. This allows you to add different types of ads to your Google maps:
lv: Maps Marker Pro atbalsta Google Adsense kartēm. Tas atļauj Jums pievienot Google kartēm dažādu tipu reklāmas:

en: Maps Marker Pro supports the latest leaflet.js version, which is the core library used for displaying maps.
lv: Maps Marker Proatbalsta pēdējo leaflet.js versiiju, kura ir biblioteku pamatā, kas izmantotas karšu attēlošanai.

en: Maps will be loaded much faster with Maps Marker Pro – especially on mobile devices - as no jQuery is needed anymore for displaying maps on frontend. This reduces the download size of each map by about 90kb and also minimizes the browser resources needed for displaying maps.
lv: Karte tiks ielādēta daudz ātrāk ar Maps Marker Pro - īpaši mobilajās ierīcēs - par cik vairs nav nepieciešams jQuery, lai attēlotu karti sākumgalā. Tas samazina lejuplādes izmēru katrai kartei par apmēram 90kb un arī minimizē pārlūka resursus, kas nepieciešami lai attēlotu kartes.

en: MapsMarker API settings
lv: MapsMarker API iestatījumi

en: MapsMarker affiliate program - sign up now and receive commissions up to 50%!
lv: MapsMarker affiliate programma - pierakstieties tagad un saņemiet komisiju līdz pat 50%!

en: MapsMarker reseller program - re-sell with a 20% discount!
lv: MapsMarker tālākpārdošanas programma - tālākpārdot ar 20% atlaidi!

en: MapsMarker.com backlinks
lv: MapsMarker.com atpakaļsaites

en: Marathi
lv: Marathu

en: Marker
lv: Marķieris

en: Marker added by
lv: Marķieri pievienojis

en: Marker attributes to display in list
lv: Sarakstā attēlojamie marķiera atribūti

en: Marker clustering
lv: Marķieru apkopojums

en: Marker clustering settings
lv: Marķieru klasteru iestatījumi

en: Marker has been successfully deleted
lv: Marķieris veiksmīgi dzēsts

en: Marker has been successfully published
lv: Marķieris veiksmīgi publicēts

en: Marker has been successfully updated
lv: Marķieris veiksmīgi atjaunots

en: Marker icon directory %s is not writable - please set permissions via FTP with CHMOD command to 755
lv: Marķiera ikonas direktorijā %s nav iespējams ierakstīt - lūdzu iestatiet tiesības caur FTP ar CHMOD komandu uz 755

en: Marker name
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker names in KML
lv: Marķieru nosaukumi KML

en: Marker shadow
lv: Marķiera ēna

en: Marker tooltip
lv: Marķiera izlecošais paskaidrojums

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers assigned to layer "%1s" (ID %2s)
lv: Marķieris piesaistīts slānim "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to multi layer map "%1s" (ID %2s)
lv: Marķieris piesaistīts daudzslāņu kartei "%1s" (ID %2s)

en: Markers assigned to the layer will also be updated. Please keep in mind that if the layer is assigned to a multi-layer-map, you also have to manually re-assign this layer to the multi-layer-map in question!
lv: Marķieri, kas piešķirti slāņiem, arī tiks atjaunoti. Lūdzu paturiet prātā, ka ja slānis ir piešķirts multi-slāņu kartei, Jums būs manuāli atkārtoti jāpiešķir šis slānis multi-slāņu kartei!

en: Markers assigned to this layer will be listed here
lv: Marķieri, piesaistīti šim slānim, tiks uzskaitīti šeit 

en: Markers created with Leaflet Maps Marker can also be displayed via <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Augmented_reality" target="_blank">Augmented-Reality technology</a> on mobile devices. As a first steps, an API to <a href="http://www.wikitude.com" target="_blank">Wikitude</a> has been implemented. APIs to other Augmented-Reality-Providers (like <a href="http://www.layar.com" target="_blank">Layar</a> or <a href="http://www.junaio.de" target="_blank">Junaio</a>) will probably follow in one of the next versions. Sample screenshots:
lv: Marķieri, izveidoti ar Leaflet Maps Marker var tikt attēloti caur <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Augmented_reality" target="_blank">Augmented-Reality tehnoloģiju</a> mobilajās ierīcēs. Kā pirmais solis tiks īstenots API uz <a href="http://www.wikitude.com" target="_blank">Wikitude</a>. APIs uz cietiem Augmented-Reality-piegādātājiem (kā piemēram, <a href="http://www.layar.com" target="_blank">Layar</a> vai <a href="http://www.junaio.de" target="_blank">Junaio</a>) iespējams sekos kādā no nākošajām versijām. Parauga ekrānšāviņi:

en: Markers per page
lv: Marķieri lapā

en: Max speed of the inertial movement, in pixels/second.
lv: Inerces kustības max. ātrums, pikseļi/sekundē.

en: Max. number of markers to display:
lv: Max. attēlojamo marķieru skaits:

en: Maximum interval between points
lv: Maksimālai attālums starp punktiem

en: Maximum number of POIs
lv: POI maksimālais skaits

en: Maximum width of popups in pixel
lv: Uznirstošā loga max. platums pikseļos

en: Maximum width of the control in pixels. The width is set dynamically to show round values (e.g. 100, 200, 500).
lv: Vadības rīku max. platums pikseļos. Platums tiek noteikts dinamiski, rādot noapaļotas vērtības (piem. 100, 200, 500).

en: Maximum zoom level
lv: Maksimālās tālummaiņas līmenis

en: Memory usage: %1$s, performance: %2$s
lv: Atmiņas izmantošana: %1$s, veiktspēja: %2$s

en: Message
lv: Ziņojums

en: Minimap settings
lv: Minikartes iestatījumi

en: Minimum width of popups in pixel
lv: Uznirstošā loga min. platums pikseļos

en: Minimum zoom level
lv: Minimālās tālummaiņas līmenis

en: Minute
lv: Minūte

en: Misc
lv: Dažādi

en: Mobile web app settings
lv: Mobilo web aplikāciju iestatījumi

en: Mongolian (Cyrillic)
lv: Mongoļu (kirilica)

en: Month
lv: Mēnesis

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: More power: try Maps Marker Pro for free!
lv: Lielāka jauda: bez maksas izmēģināt Maps Marker Pro!

en: Motorcar
lv: Automobīlis

en: Move markers to a layer
lv: Pārvietot marķierus uz slāni

en: Moving time
lv: Pārvietošanās laiks

en: Multi Layer Map
lv: Daudzslāņu karte

en: Multisite-only: also update settings on all subsites
lv: Tikai multi-vietnēm: atjaunot iestatījumus arī visās apakšvietnēs

en: Name
lv: Vārds

en: Names for default basemaps
lv: Noklusēto pamatkaršu nosaukumi

en: Nepali (Nepal)
lv: Nepāliešu (Nepālas)

en: Never
lv: Nekad

en: New icons will be uploaded to the following directory: %1$s
lv: Jaunie sīktēli tiks augšuplādēti sekojošā mapē: %1$s

en: New layer ID
lv: Jaunais slāņa ID

en: New marker ID
lv: Jaunā marķiera ID

en: No
lv: Nē

en: No layer created yet
lv: Vēl nav izveidots neviens slānis

en: No map has been created yet.
lv: Patreiz nav izveidota neviena karte.

en: No marker assigned to this layer
lv: Šim slānim nav piesaistīti marķieri

en: No marker created yet
lv: Vēl nav izveidots marķieris

en: No marker found!
lv: Nav atrasts marķieris!

en: No matches found
lv: Atbilstība nav atrasta

en: No options available, for full docs and examples <a href="%1$s" target="_blank">please click here</a>
lv: Opcijas nav pieejamas, pilnai dokumentācijai un piemēriem <a href="%1$s" target="_blank">klikšķiniet šeit</a>

en: No promotion
lv: Bez reklāmas

en: No shortcodes with invalid map IDs have been detected
lv: Neviens īskods ar nederīgu karšu ID netika izdzēsts

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Norwegian (Bokmal)
lv: Norvēģu (Bokmal)

en: Norwegian (Bokmål)
lv: Norvēģu (Bokmål)

en: Norwegian (Nynorsk)
lv: Norvēģu (Nynorsk)

en: Note: if a marker is also assigned to another layer, only the reference to the layer will be deleted.
lv: Piezīme: ja marķieris ir piesaistīts vairākiem slāņiem, tikai saite uz šo slāni tiks dzēsta.

en: Note: if you add an image, the following CSS definition will be applied: %1$s
lv: Piezīme: ja pievienojiet attēlu, tiks piešķirtas sekojošās CSS definīcijas: %1$s

en: Note: maximum zoom level may vary on your basemap
lv: Piezīme: max. tuvināšanas līmenis var mainīties Jūsu pamatkartē

en: Now
lv: Pašlaik

en: Number of digits to show after the decimal point
lv: Ciparu skaits, ko rādīt aiz komata

en: Number of markers
lv: Marķieru skaits

en: Number of markers to display
lv: Attēlojamo marķieru skaits

en: Number of markers to show:
lv: Marķieru skaits, ko rādīt:

en: Number of zoom levels to change when pressing + or - key.
lv: Tālummaiņas līmeņa izmaiņas, kas tiek veiktas, nospiežot + vai - taustiņu.

en: OGD Vienna addresses
lv: OGD Vīnes adreses

en: OGD Vienna basemap
lv: OGD Vīnes pamatkarte

en: OGD Vienna basemap (max zoom 19)
lv: OGD Vīnes pamatkarte (max tuvināšana 19)

en: OGD Vienna satellite
lv: OGD Vīnes satelīta

en: OGD Vienna satellite (max zoom 19)
lv: OGD Vīnes satelīta (max tuvināšana 19)

en: Old layer ID
lv: Vecais slāņa ID

en: Old marker ID
lv: Vecā marķiera ID

en: One personal request: before you post a new support ticket in the <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">Wordpress Support Forum</a>, please follow the instructions from <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> which give you a guideline on how to deal with the most common issues.
lv: Viens personīgs lūgums: pirms Jūs publicējat jaunu atbalsta biļeti <a href="http://wordpress.org/support/plugin/leaflet-maps-marker" target="_blank">WordPress atbalsta forumā</a>, lūdzu sekojiet instrukcijām <a href="http://www.mapsmarker.com/readme-first" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/readme-first</a> , kur doti norādījumi, kā risināt lielāko daļu no biežāk sastopamajām problēmām.

en: Only change the values below if you are not using marker or shadow icons from the <a href="%1$s" target="_blank">Map Icons Collection</a>!
lv: Izmainiet vērtības zemāk tikai, ja Jūs nezimantojiet marķierus vai ēnu sīktēlus no <a href="%1$s" target="_blank">Karšu sīktēlu kolekcijas</a>!

en: Opacity
lv: Necaurredzamība

en: Open popup by default
lv: Atvērt izlecošo logu pēc noklusējuma

en: Open standalone map in fullscreen mode
lv: Atvērt atsevišķu karti pilnekrāna režīmā

en: OpenDocument Spreadsheet
lv: OpenDocument izklājlapa

en: OpenStreetMap (Mapnik, max zoom 18)
lv: OpenStreetMap (Mapnik, max tuvināšana 18)

en: OpenStreetMap contributors
lv: OpenStreetMap atbalstītāji

en: OpenStreetMap edit link
lv: OpenStreetMap labošanas saite

en: OpenStreetMap edit link editor
lv: OpenStreetMap saišu labošanas redaktors

en: Opt-out from being promoted by Wikitude.
lv: Atteikties no Wikitude reklamēšanas.

en: Option A: activate an unexpiring license key
lv: Opcija A: aktivēt beztermiņa licences atslēgu

en: Option B: get a personalized trial license key
lv: Opcija B: iegūt personalizētu izmēģinājuma licences atslēgu

en: Option C: get an anonymous trial license key
lv: Opcija C: iegūt anonīmu izmēģinājuma licences atslēgu

en: Option D: start an unlimited, anonymous test on a localhost installation
lv: Opcija D: sākt bezlimita, anonīmu izmēģināšanu uz lokālas (localhost) instalācijas

en: Option for global admin notices in backend (showing infos about plugin incompatibilities or invalid marker icon directory settings for example). Please be aware that hiding them results in not being informed about plugin incompatibilites discovered in future releases too!
lv: Vispārīgo administratora piezīmju īpašības beigugalā (piemēram, rāda informāciju par spraudņa nesaderību vai nederīgiem merķieru sīktēlu mapju iestatījumiem). Lūdzu ņemiet vērā, ka noslēpjot tās, Jūs netiksiet brīdināti par spraudņa nesaderībām, atklātām arī nākotnes izlaidumos!

en: Option to hide backlinks to Mapsmarker.com on maps and screen overlays in KML files.
lv: Iespēja noslēpt Mapsmarker.com atpakaļsaites uz kartēm un ekrāna pārklājiem KML failos.

en: Optional 1 - selected markers must have:
lv: Opcija 1 - izvēlētajiem marķieriem jāsatur:

en: Optional 2 - selected markers must NOT have:
lv: Opcija 2 - izvēlētie marķieri nedrīkst saturēt:

en: Optional 3 - selected markers must have the following icon:
lv: Opcija 3 - izvēlētajiem marķieriem jāsatur sekojošie sīktēli:

en: Optional: displayed on each marker; can be a link to a resource (image, PDF file...). You could use this to issue coupons or vouchers for potential clients that found you via Wikitude.
lv: Papildus: attēlots katrā marķierī; var būt saite uz resursu (attēls, PDF fails...). Jūs variet izmantot šo, lai piedāvātu kuponus Jūsu potenciālajiem klientiem, kas Jūs atrod caur Wikitude.

en: Optional: displayed on each marker; used for sending an email directly from Wikitude
lv: Papildus: attēlojas katrā marķierī; izmanto lai sūtītu e-pastus tieši no Wikitude

en: Optional: example: +4312345 - when a phone number is given, Wikitude displays a "call me" button in the bubble; used for every marker.
lv: Papildus: piemērs: +4312345 - kad ir ievadīts tālruņa numurs, Wikitude attēlo "zvani man" pogu burbulī; izmantots katram marķierim.

en: Optionally you can also change the name of the predefined basemaps in the controlbox.
lv: Pēc izvēles Jūs variet mainīt iepriekšdefinētās pamatkartes nosaukumu kontroles rūtiņā.

en: Options to pass when creating the L.Polygon for styling (<a href="%1s" target="_blank">more details</a>)
lv: Iespējas, lai veidojot stilam izmantot L.Polygon, (<a href="%1s" target="_blank">sīkākas detaļas</a>)

en: Options to set the colors of the cluster circles
lv: Iespējas, lai iestatītu klastera apļu krāsas

en: Order by
lv: Sakārtots pēc

en: Order list of markers by
lv: Sakārtot marķieru sarakstu pēc

en: Output image width
lv: Izvadāmā attēla platums

en: Overlays
lv: Pārklāšana

en: Overrides the offset to apply a fixed zoom level to the minimap regardless of the main map zoom. Set it to any valid zoom level, if unset zoomLevelOffset is used instead.
lv: Pārraksta minikartes mēroga nobīdi attiecībā pret galvenās kartes mērogu. Iestatiet to uz jebkuru derīgu mēroga līmeni, ja atstatītais zoomLevelOffset tiek lietots tā vietā.

en: Overview map
lv: Pārskata karte

en: Pace
lv: Temps

en: Panel Status
lv: Vadības paneļa statuss

en: Panel background color
lv: Paneļa fona krāsa

en: Panel for GPX metadata below the map
lv: Panelis GPX metadatiem zem kartes

en: Panel for displaying layer name and API URLs on top of map
lv: Panelis kartes augšpusē slāņa nosaukumu un API URLs attēlošanai

en: Panel for displaying marker name and API URLs on top of map
lv: Panelis lai kartes augšpusē attēlotu marķiera nosaukumu un API URLs

en: Panel status
lv: Paneļa statuss

en: Panel status for all layers has been successfully updated
lv: Paneļa statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: Panel status for the selected markers has been successfully updated
lv: Paneļa statuss izvēlētajiem marķieriem veiksmīgi atjaunots

en: Panel text css
lv: Paneļa teksta css

en: Panning inertia options
lv: Panoramēšanas inerces iespējas

en: Peak memory usage: %1$s
lv: Atmiņas izmantošanas pīķis: %1$s

en: Pedestrian
lv: Ar kājām

en: Permission settings
lv: Atļauju iestatījumi

en: Permissions check failed or WordPress nonce has expired - please reload the page to try again!
lv: Pieejas pārbaude neizdevās vai arī WordPress šinī brīdī ir beidzies - lūdzu ielādējiet no jauna lapu un mēģiniet vēlreiz!

en: Persian
lv: Persiešu

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Please <a href="%s" target="_blank">click here</a> to add your first one!
lv: Lūdzu <a href="%s" target="_blank">klikšķiniet šeit,</a> lai pievienotu Jūsu pirmo!

en: Please activate the plugin "Maps Marker Pro"
lv: Lūdzu aktivējiet spraudni "Maps Marker Pro"

en: Please activate the plugin by clicking the link above
lv: Lūdzu aktivējiet spraudni, klikšķinot uz saiti augstāk

en: Please also check if you are using semicolons (;) as delimiters in your import file!
lv: Tāpat lūdzu pārbaudiet vai Jūs izmantojiet semikolu (;) kā atdalītāju Jūsu importējamajā failā!

en: Please be aware that restoring settings from a version smaller than %1$s could result in breaking the plugin unless you <a href="%2$s">save the plugin settings once</a> afterwards to include settings added with newer versions!
lv: Lūdzu ņemiet vērā, ka atjaunojot iestatījumus no versijas mazākas par %1$s var izraisīt spraudņa bojājumu, ja vien Jūs<a href="%2$s">vienreiz saglabājat spraudņa iestatījumus</a> pēc tam iekļaujot iestatījumos, pievienotos ar jaunām versijām!

en: Please click here to finish the installation of Maps Marker Pro
lv: Lūdzu klikšķiniet šeit, lai pabeigtu Maps Marker Pro instalāciju

en: Please confirm that you want to delete all markers by checking the checkbox
lv: Lūdzu apstipriniet, ka Jūs vēlaties dzēst visus marķierus, ieķeksējot izvēles rūtiņā

en: Please contact %1$s for more details
lv: Lūdzu sazinieties ar %1$s sīkākām detaļām

en: Please contact your administrator (%1s) to activate the plugin "Maps Marker Pro".
lv: Lūdzu sazinieties ar Jūsu administratoru (%1s) lai aktivētu spraudni "Maps Marker Pro".

en: Please contact your administrator (%1s) to renew your access to plugin updates and support.
lv: Lūdzu sazinieties ar Jūsu administratoru (%1s), lai atjaunotu Jūsu pieeju spraudņa atjaunojumiem un atbalstam.

en: Please do not change an existing layer map with assigned markers into a multi layer map, as those assigned markers will not be displayed on the multi layer map!
lv: Lūdzu nemainiet eksistējošu slāņu karti ar piesaistītiem marķieriem un multislāņu karti, jo šie piesaistītie marķieri netiks attēloti multislāņu kartē!

en: Please enter a license key to continue.
lv: Lai turpinātu, ievadiet licences atslēgu.

en: Please enter a valid email to continue (or get an anonymous trial license key)
lv: Lai turpinātu, lūdzu ievadiet derīgu e-pastu (vai saņemiet anonīmu izmēģinājumu licences atslēgu)

en: Please enter layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
lv: Lūdzu ievadiet slāņa ID. Lietojiet komatu, lai atdalītu vairākus slāņus. Lietojiet 0marķieriem, nepiesaistītiem pie slāņa.

en: Please enter marker ID. Use commas to separate multiple markers
lv: Lūdzu ievadiet marķieru ID. Lietojiet komatus, lai atdalītu vairākus marķierus

en: Please enter settings for custom basemap
lv: Lūdzu ievadiet iestatījumus pielāgotai pamatkartei

en: Please enter settings for custom overlay
lv: Lūdzu ievadiet iestatījumus pielāgotai pārklāšanai

en: Please enter the custom JSON array to style your Google maps (you can use the <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps Wizard</a> to create custom styles easily). Example for hiding roads:
lv: Lūdzu ievadiet pielāgotos JSON masīvus lai dizainētu Jūsu Google kartes (variet izmantot <a href="%1s" target="_blank">Google Styled Maps vedni</a> lai izveidotu pielāgotu dizainu). Piemērs paslēptiem ceļiem:

en: Please enter the hex value of the color you would like to use. For help please visit <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.
lv: Lūdzu ievadiet krāsas hex vērtību, ko vēlaties izmantot. Palīdzībai apmeklējiet <a href="%1s" target="_blank">%2s</a>.

en: Please enter your Google Maps API key here
lv: Lūdzu ievadiet Jūsu Google Maps API atslēgu šeit

en: Please enter your email to continue.
lv: Lai turpinātu, ievadiet savu e-pastu.

en: Please enter your first name to continue.
lv: Lai turpinātu, ievadiet savu vārdu.

en: Please enter your last name to continue.
lv: Lai turpinātu, ievadiet savu uzvārdu.

en: Please fix those shortcodes and press the button "clear list" below for the admin notice to disappear!
lv: Lūdzu izlabojiet šos īskodus un nospiediet pogu "iztīrīt sarakstu" zemāk, lai izslēgtu administratora paziņojumu!

en: Please install the plugin "Leaflet MapsMarker Pro"
lv: Lūdzu instalējiet spraudni "Maps Marker Pro"

en: Please keep in mind that you can only export layer maps here - if you also want to export the assigned markers, please also use the function "export markers"!
lv: Lūdzu paturiet prātā, ka šeit Jūs variet tikai eksportēt slāņu kartes - ja Jūs vēlaties arī eksportēt saistītos marķierus, lūdzu izmantojiet arī funkciju "eksportēt marķierus"!

en: Please keep in mind that you can only export marker maps here - if you also want to export the according layer maps, please also use the function "export layers"!
lv: Lūdzu paturiet prātā, ka Jūs variet tikai eksportēt marķieru kartes šeit - ja Jūs vēlaties eksportēt atbilstošo slāņu kartes, lūdzu izmantojiet arī funkciju "eksportēt slāņus"!

en: Please navigate to <a href="%1$s">Plugins / Installed Plugins</a> and activate the plugin "Maps Marker Pro".
lv: Lūdzu aizejiet uz <a href="%1$s">Spraudņi / Instalētie spraudņi</a> un aktivējiet spraudni "Maps Marker Pro".

en: Please note that a license is bound to the domain it was activated on! If you want to use your license on another domain, please follow the tutorial at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
lv: Lūdzu ievērojiet, ka licence piesaistīta tam domēnam, kur tā ir aktivēta! Ja Jūs vēlaties izmantot Jūsu licenci citam domēnam, lūdzu sekojiet pamācībai <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: Please note that in contrast to a personalized trial license you will not be able to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a> and get a reminder when your trial license has expired!
lv: Lūdzu atcerieties, ka pretstatā personalizētai izmēģinājuma licencei, Jūs nevarēsiet <a href="%1s" target="_blank">atvērt atbalsta biļetes</a> un saņemt brīdinājumus, kad Jūsu licence beigsies!

en: Please note that the file readme-icons.txt within this directory is used for this check, so please make sure, that this file is available!
lv: Lūdzu atcerieties, ka fails readme-icons.txt šajā mapē tiek lietots šai pārbaudei, tā ka lūdzu pārliecinieties, ka šis fails ir pieejams!

en: Please note that unsaved input will not be passed to the new editor! Please click "OK" to switch the editor anyway or "Cancel" to go back and save first.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka nesaglabātie ievadītie dati netiks nodoti jaunajam redaktoram! Lūdzu, noklikšķiniet uz "OK", lai pārslēgtos redaktoru jebkurā gadījumā vai "Atcelt", lai dotos atpakaļ un vispirms saglabātu ievadīto.

en: Please note: Google Maps API allows up to %1$s geocoding requests per day and IP-address! Click here if you have a Google Maps API for Business account which allows up to %2$s geocoding requests per day
lv: Lūdzu ievērojiet: Google karšu API atļauj līdz %1$s ģeokodēšanas pieprasījumus dienā no IP adreses! Klikšķiniet šeit, ja Jums ir Google karšu API biznesa konts, kurš atļauj līdz pat %2$s ģeokodēšanas pieprasījumus dienā

en: Please note: values in the column ID from import file will be ignored on bulk additions but are needed on bulk updates!
lv: Lūdzu, ņemiet vērā: no importētā faila kolonnu ID vērtības tiks ignorētas masveida papildinājumus, bet ir vajadzīgi masveida atjauninājumiem!

en: Please only select one bulk action
lv: Lūdzu izvēlieties tikai vienu masu darbību

en: Please see the %1s for new features or the blog post on %2s for more details
lv: Lūdzu skatieties %1s par jaunām funkcijām vai bloga ierakstu %2s par sīkākām detaļām

en: Please select a map first!
lv: Vispirms lūdzu izvēlieties karti!

en: Please select a place or an address
lv: Lūdzu izvēlieties vietu vai adresi

en: Please select basemap which should be used for minimaps
lv: Lūdzu izvēlieties pamatkarti, kura tiks izmantota minikartēm

en: Please select icon to upload (allowed file types: %1$s)
lv: Lūdzu izvēlieties ikonu augšupielādei (atļautie failu tipi: %1$s)

en: Please select import file
lv: Lūdzu izvēlaties importējamo failu

en: Please select order by and sort order for "List all layers" page
lv: Lūdzu izvēlieties šķirot pēc un šķirošanas kārtību "Uzskaitīt visus slāņus" lapā

en: Please select order by and sort order for "List all markers" page
lv: Lūdzu izvēlieties šķirot pēc un šķirošanas kārtību "Uzskaitīt visus marķierus" lapā

en: Please select range - from %1$s to %2$s markers
lv: Lūdzu izvēlieties diapazonu - no %1$s līdz %2$s marķieriem

en: Please select the WMS layers which should be available when creating new markers/layers
lv: Lūdzu izvēlieties WMS slāņus, kuri būs piejami, kad tiks veidoti jauni marķieri/slāņi

en: Please select the basemap which should be pre-selected as default for new markers and layers. Can be changed afterwards on each marker/layer.
lv: Lūdzu izvēlieties pamatkarti, kura būs izvēlētā pēc noklusējuma jauniem marķieriem un slāņiem. To varēs izmainīt vēlāk katram marķierim/slānim.

en: Please select the basemaps which should be available in the control box.
lv: Lūdzu izvēlieties pamatkartes, kas būs pieejamas kontroles rūtiņās.

en: Please select the columns which should be available on the page "List all layers"
lv: Lūdzu izvēlieties kolonnas, kuras būs pieejamas "Uzskaitīt visus slāņus" lapā

en: Please select the columns which should be available on the page "List all markers"
lv: Lūdzu izvēlieties kolonnas, kuras būs pieejamas  "Uzskaitīt visus marķierus" lapā

en: Please select the layers, whose markers you would like to display on this multi layer map.
lv: Lūdzu izvēlieties slāņus, kuru marķierus Jūs vēlaties attēlot šajā multislāņu kartē.

en: Please select the map you would like to add
lv: Lūdzu izvēlieties karti, ko vēlaties pievienot

en: Please select the overlays which should be available in the control box.
lv: Lūdzu izvēlieties pārklāju, kurš būs pieejams kontroles rūtiņā.

en: Please select your prefered directions provider. This setting will be used for the directions link in the panel on top of marker maps and for the action panel which gets attached to the popup text on each marker if enabled.
lv: Lūdzu izvēlieties labāko norādījumu sniedzēju. Šie iestatījumi tiks lietoti panelī kartes augšējā marķierī un darbību panelim, kurš tiks pievienots katra marķiera iznirstošā loga tekstam, ja būs iespējots.

en: Please set to disabled if you do not want to display ads on Google basemaps
lv: Lūdzu iestatiet izslēgts, ja nevēlaties Google pamatkartē attēlot reklāmas

en: Please use a FTP client to manually upload your icons to the following directory: %s
lv: Lūdzu izmantojiet FTP klientu, lai manuāli augšuplādētu Jūsu ikonas uz sekojošo mapi: %s

en: Please use a dot instead of a coma as decimal delimiter!
lv: Lūdzu lietojiet punktu nevis komatu kā decimālo atdalītāju!

en: Please use hexadecimal color values
lv: Lūdzu lietojiet heksadecimālās krāsu vērtības

en: Please use the following options to further harden your API if needed:
lv: Lūdzu, izmantojiet sekojošās iespējas vēl vairāk nocietināt (harden) savu API, ja nepieciešams:

en: Please use the following tools with care and consider making a database backup or export first, as most actions cannot be undone:
lv: Lūdzu izmantojiet sekojošos instrumentus uzmanīgi un apsveriet iespēju vispirms veikt rezerves kopēšanu vai eksportēšanu, par cik darbības ir neatgriezeniskas:

en: Please use valid WordPress usernames as otherwise non-admins might not be able to access this map on backend (depending on your access settings)
lv: Lūdzu, izmantojiet derīgus WordPress lietotājvārdus, citādi ne-administratori, iespējams, nevarēs piekļūt šai kartei (atkarībā no pieejamības iestatījumiem)

en: Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a> for instructions how to submit your marker or layer maps to Wikitude.
lv: Lūdzu apmeklējiet, lai iegūtu <a href="http://www.mapsmarker.com/wikitude" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wikitude</a>instrukcijas, kā iesniegt Wikitude Jūsu marķierus un slāņus.

en: Please visit Settings / Maps / Geolocate settings
lv: Lūdzu apmeklējiet Iestatījumi / Kartes / Ģeolokācijas iestatījumi

en: Please visit Settings / Maps / Minimap settings
lv: Lūdzu apmeklējiet Iestatījumus / Kartes / Minikartes iestatījumus

en: Please visit Settings / Misc to disable MapsMarker.com backlinks
lv: Lūdzu apmeklējiet Iestatījumus / Dažādi , lai atslēgtu MapsMarker.com atpakaļsaites

en: Please visit Settings to change this globally
lv: Lūdzu apmeklējiet Iestatījumus, lai nomainītu to globāli

en: Plugin options updated on all subsites.
lv: Spraudņa iespējas atjaunotas visās apakšsaitēs.

en: Plugin options updated.
lv: Spraudņa iespējas atjaunotas.

en: Polish
lv: Poļu

en: Polygon options
lv: Poligona opcijas

en: Popup anchor
lv: uznirstošā loga enkurs

en: Popup status
lv: Iznirstošā loga statuss

en: Popup text
lv: Iznirstošā loga teksts

en: Portugal
lv: Portugāļu

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Portuguese (Brazil)
lv: Portugāļu (Brazīlijas)

en: Portuguese (Portugal)
lv: Portugāļu (Portugāles)

en: Position
lv: Pozīcija

en: Prefix to use
lv: Prefikss, ko lietot

en: Priority for layer maps
lv: Prioritāte slāņu kartēm 

en: Priority for marker maps
lv: Prioritāte marķieru kartēm

en: Privacy Policy
lv: Konfidencialitātes politika

en: Private API key
lv: Privātā API atslēga

en: Pro License Settings
lv: Pro licences iestatījumi

en: Processing row %1$s from import file - a new layer would be created if test mode is set to off
lv: Apstrādā rindu %1$s no importējamā faila - tiks izveidots jauns slānis, ja ir izslēgts testa režīms

en: Processing row %1$s from import file - a new marker would be created if test mode is set to off
lv: Apstrādājot importētā faila %1$s rindu - tiks izveidots jauns marķieris, ja būs izslēgts testa režīms

en: Processing row %1$s from import file - the layer with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
lv: Apstrādā rindu %1$s no importējamā faila - slānis ar ID %2$s  tiks atjaunots, ja ir izslēgts testa režīms 

en: Processing row %1$s from import file - the marker with ID %2$s would be updated if test mode is set to off
lv: Apstrādā importētā faila %1$s rindu - marķieris ar ID %2$s tiks atjaunots, ja būs izslēgts testa režīms

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new layer
lv: Apstrādā rindu %1$s no importējamā faila - mēģina izveidot jaunu slāni

en: Processing row %1$s from import file - trying to create new marker
lv: Apstrādā %1$s rindu no importētā faila - mēģina izveidot jaunu marķieri

en: Processing row %1$s from import file - trying to update layer ID %1$s
lv: Apstrādā rindu %1$s no importējamā faila - mēģina atjaunot slāni ar ID %1$s

en: Processing row %1$s from import file - trying to update marker ID %1$s
lv: Pastrādā importētā faila rindu %1$s - mēģina atjaunot marķiera ID %1$s

en: Promotion graphic
lv: Reklāmas grafiki

en: Promotion text
lv: Reklāmas teksts

en: Provider URL
lv: Sniedzēja URL

en: Provider name
lv: Sniedzēja nosaukums

en: Public API key
lv: Publiskā API atslēga

en: Public API key is invalid
lv: Publiskā API atslēga ir nederīga

en: Public transport (works only in some areas)
lv: Sabiedriskais transports (darbojas atsevišķās vietās)

en: Punjabi (Arabic)
lv: Pendžabu (Arābu)

en: Punjabi (Gurmukhi)
lv: Pendžabu (Gurmuku)

en: QR Code
lv: QR kods

en: QR cell size
lv: QR šūnas izmērs

en: QR code
lv: QR kods

en: QR code caching
lv: QR kode kešošana

en: QR code could not be generated!
lv: QR kodu nebija iespējams ģenerēt!

en: QR code image for link to full screen map (%s)
lv: pilnekrāna kartes (%s) QR koda attēla saite

en: QR code image size
lv: QR koda attēla izmērs

en: QR code provider
lv: QR koda sniedzējs

en: QR code settings
lv: QR koda iestatījumi

en: QR codes with custom backgrounds
lv: QR kodi ar pielāgotu fonu

en: QR gravity
lv: QR svarīgums

en: QR rotation
lv: QR pagriešana

en: QR size
lv: QR izmērs

en: Quechua (Peru)
lv: Kečvu (Peru)

en: RSS via E-Mail
lv: RSS e-pastā

en: Rate plugin
lv: Vērtēt spraudni

en: Recent markers
lv: Jaunākie marķieri

en: Recommended
lv: Rekomendētais

en: Referer (%1s) is invalid
lv: Atsauksme (%1s) nav derīga

en: Referer (%1s) is not allowed
lv: Atsauksme (%1s) nav atļauta

en: Resellers
lv: Tālākpārdevēji

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset Settings
lv: Atiestatīt iestatījumus

en: Retina display detection
lv: Retina displeja noteikšana

en: Retrieve POIs (Points of Interests) from database within this search radius in meters from the current location of the Wikitude user
lv: Ielādēt POI (interesanti punkti)

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Romanian (Romania)
lv: Rumāņu (Rumānijas)

en: Route type
lv: Maršruta tips

en: Russian
lv: Krievu

en: Satellite
lv: Satelīti

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save generated QR codes in the following directory for higher performance and for saving API calls:
lv: Saglabāt ģenerētos QR kodus sekojošajā mapē augstākai ātrdarbībai un lai saglabātu API pieprasījumus:

en: Scale Control
lv: Mēroga kontrole

en: Scale control
lv: Mēroga kontrole

en: Scottish Gaelic
lv: Skotu gēļu

en: Search
lv: Meklēt

en: Search completed - showing %d results below
lv: Meklēšana pabeigta - rādīt %d rezultātus zemāk

en: Search completed, no results found (searchkey: %s, searchvalue: %s)
lv: Meklēšana pabeigta, rezultāti nav atrasti (meklēš. atslēga: %s, meklēš. vērtība: %s)

en: Search layers
lv: Meklēt slāņus

en: Search markers
lv: Meklēt marķierus

en: Search radius (in meter)
lv: Meklēšanas rādiuss (metros)

en: Search result
lv: Meklēt rezultātu

en: Second
lv: Sekunde

en: Security check failed - please call this function from the according admin page!
lv: Drošības pārbaude neizdevās - lūdzu izsauciet šo funkciju no atbilstošās administratora lapas!

en: Security options
lv: Drošības iespējas

en: Separator lines
lv: Atdalošā līnija

en: Serbian
lv: Serbu

en: Serbian (Cyrillic, Bosnia and Herzegovina)
lv: Serbu (kirilica, Bosnijas un Hercegovinas)

en: Serbian (Cyrillic, Serbia)
lv: Serbu (kirilica, Serbijas)

en: Serbian (Latin, Serbia)
lv: Serbu (latīņu, Serbijas)

en: Service provider used for creating QR codes for links to full screen maps
lv: Servisa, kurš izmantots pilnekrāna karšu QR koda saišu izveidošanas, nodrošināšanai

en: Sesotho sa Leboa
lv: Leboa sesoto

en: Set it to false if you do not want the map to do panning animation to fit the opened popup.
lv: Iestatiet šo uz false, ja Jūs nevēlaties, ka karte veic pārbīdīšanas anomāciju, lai piepildītu atvērto iznirstošo logu.

en: Set to 0 if you do not want to assign new markers to a layer
lv: Iestatiet 0, ja nevēlaties piesaistīt jaunos marķierus slānim

en: Set to enabled if you want to easily upgrade to beta releases.
lv: Iestatīt uz ieslēgts, ja vēlaties vienkārši jaunināt uz beta relīzēm.

en: Set to enabled if you want to remove all backlinks and logos on backend as well as making the pages and menu entries for Tools, Settings, Support, License visible to admins only (user capability activate_plugins).
lv: Iestatīt uz ieslēgtu, ja vēlaties izdzēst visas atpakaļsaites un logo fonā, kā arī padarīt lapu un rīkjoslu ierakstus Instrumentiem, Iestatījumiem, Atbalstam, Licencēšanai redzamus tikai administratoriem (lietotāja iespēju activate_plugins).

en: Set to false if you want to use overlays produced with maptiler for example
lv: Iestatiet uz false, ja jūs vēlaties izmantot pārklājumus, kas ražoti ar maptiler, piemēram

en: Sets whether the minimap should have a button to minimise it
lv: Nosaka, vai minikartei jābūt pogai, ar ko to minimizēt

en: Sets whether the minimap should have an animated zoom. (Will cause it to lag a bit after the movement of the main map.)
lv: Nosaka vai minikartei nepieciešama annimēta mērogošana. (Var izraisīt nelielas kļūdas, pārbīdot galveno karti.)

en: Sets whether the minimap should hide automatically if the parent map bounds does not fit within the minimap bounds. Especially useful when zoomLevelFixed is set.
lv: Nosaka vai minikartei jānoslēpjas automātiski, ja izejas kartes robežas neiekļaujas minikartes robežās. Īpaši noderīgs, kad zoomLevelFixed ir noteikts.

en: Setswana
lv: Setsvana

en: Setting this option to header+inline-javascript is required, if maps should be displayed withing a jQuery mobile framework.
lv: Ir nepieciešams iestatīt šīs īpašības uz header+inline-javascript, ja kartes ir redzamas jQuery mobile karkasā (framework).

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings below will be applied to all GPX tracks added to marker or layer maps.
lv: Iestatījumi zemāk tiks pielietoti visām GPX trasēm, kas pievienotas marķieru vai slāņu kartēm.

en: Settings updated - you successfully switched to the advanced editor!
lv: Iestatījumi atjaunoti - Jūs esat veiksmīgi pārslēdzies uz uzlabotu redzaktoru!

en: Settings updated - you successfully switched to the simplified editor!
lv: Iestatījumi atjaunoti - Jūs esiet veiksmīgi pārslēdzies uz vienkāršo redaktoru!

en: Shadow anchor
lv: Ēnas enkurs

en: Shadow icon
lv: Ēnas sīktēls

en: Shadow size
lv: Ēnas izmērs

en: Short name
lv: Īsais vārds

en: Shortcode
lv: Īskods

en: Shortcode and API links
lv: Īskods un API saites

en: Shortcode to add markers or layers into articles or pages  - Example: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Attention: if you change the shortcode after having embedded shortcodes into posts/Pages, the shortcode on these specific articles/pages has to be changed also manually - otherwise these markers/layers will not be show on frontend!
lv: Īskods, lai pievienotu marķierus vai slāņus rakstos vai lapās - piemēram: [<strong>mapsmarker</strong> marker="1"].<br/> Uzmanību: ja izmainīsiet īskodu pēc tā iegultnēšanas rakstā/lapā, Jums šajā rakstā/lapā būs jāizmaina tas manuāli - citādi ši marķieri vai slāņi netiks rādīti!

en: Shortest
lv: Īsākais

en: Show API links for all markers
lv: Rādīt API saites visiem marķieriem

en: Show GeoRSS subscribe link
lv: Rādīt GeoRSS parakstīšanās saiti

en: Show attribution link
lv: Rādīt attiecinājuma saiti

en: Show detailed results for each row
lv: Rādīt sīkākus rezultātus katrai rindai

en: Show embedded map in full-screen mode
lv: Rādīt iegultnēto karti pilnekrāna režīmā

en: Show errorTile-images if map could not be loaded?
lv: Rādīt kļūdas flīzes attēlus, ja karti nevar ielādēt?

en: Show icons
lv: Rādīt sīktēlus

en: Show list of markers below map
lv: Rādīt marķieru sarakstu zem kartes

en: Show marker creation time
lv: Rādīt marķiera izveides laiku

en: Show marker name for the browser tooltip that appear on marker hover (tooltip is always hidden if marker name is empty).
lv: Rādīt marķiera nosaukumu pārlūka pamācībās, kas parādās pārbraucot pāri marķierim (pamācības vienmēr ir noslēptas, ja marķiera nosaukums ir tukšs).

en: Show markers from other layers on this map
lv: Rādīt marķierus no citiem slāņiem uz šīs kartes

en: Show me where I am
lv: Parādīt man kur atrodos

en: Show minimap
lv: Rādīt minikarti

en: Show popuptext
lv: Rādīt uznirstošo tekstu

en: Show traffic layer?
lv: Rādīt satiksmes slāni?

en: Since pro v1.5 QR code images are also cached for a higher performance.
lv: Since pro v1.5 QR koda attēli augstākai veiktspējai arī tiek kešoti.

en: Sindhi (Arabic)
lv: Sindhi (Arābu)

en: Sinhala
lv: Singalu

en: Size for high-resolution iPad
lv: Izmērs priekš augstas-izšķirtspējas iPad

en: Size for high-resolution iPhone and iPod touch
lv: Izmērs priekš augstas-izšķirtspējas iPhone un iPod touch

en: Size for iPad
lv: Izmērs priekš iPad

en: Size for iPhone 5 and iPod 5
lv: Izmērs priekš iPhone 5 and iPod 5

en: Size for iPhone and iPod touch
lv: Izmēri priekš iPhone un iPod touch

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Sort order
lv: Šķirošanas kārtība

en: Sort order for layer listing page
lv: Slāņu saraksta lapas šķirošanas kārtība

en: Sort order for marker listing page
lv: Marķieru saraksta lapas šķirošanas kārtība

en: Sounds good! I will try it now
lv: Izklausās labi! Tūliņ pamēģināšu

en: Source
lv: Avots

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Spanish (Mexico)
lv: Spāņu (Meksikas)

en: Spanish (Spain)
lv: Spāņu (Spānijas)

en: Spanish (United States)
lv: Spāņu (Savienoto valstu)

en: Start
lv: Sākums

en: Start a free 30-day-trial of Maps Marker Pro without any obligation. You can switch back to the free version anytime.
lv: Sāciet 30-dienu Maps Marker Pro izmēģinājumu bez jebkādām saistībām. Jūs varēsiet pārslēgties atpakaļ uz bezmaksas versiju jebkurā brīdī.

en: Start anonymous free 30-day trial period
lv: Sākt anonīmu bezmaksas 30-dienu izmēģinājuma periodu

en: Start icon
lv: Sākuma sīktēls

en: Start personalized free 30-day trial period
lv: Sākt personalizētu bezmaksas 30-dienu izmēģinājuma periodu

en: Starting the processing of %1$s rows (skipping header row)
lv: Sākt darbību %1$s rindās (izņemot virsraksta rindu)

en: Starting time
lv: Sākuma laiks

en: Status
lv: Statuss

en: Stroke opacity
lv: Virziena caurspīdīgums

en: Stroke width in pixels
lv: Virziena platums pikseļos

en: Style
lv: Stils

en: Styled maps allow you to customize the presentation of the standard Google base maps, changing the visual display of such elements as roads, parks, and built-up areas.
lv: Dizaina kartes ļauj pielāgot prezentācijas standarta Google bāzes kartēm, mainot vizuālu attēlošanu tādiem elementiem, kā ceļi, parki un apbūvētās teritorijās.

en: Styles
lv: Stili

en: Subdomain names
lv: Apakšdomēnu nosaukumi

en: Subscribe to markers
lv: Abonēt marķierus

en: Subscribe to markers via GeoRSS
lv: Parakstīties uz marķieriem caur GeoRSS

en: Subscriber (Capability read)
lv: Abonents (atļauja lasīt)

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: Support
lv: Atbalsts

en: Support for conditional css loading
lv: Atbalsts pielāgotai css ielādēšanai

en: Support for responsive designs
lv: Atbalsts atsaucīgam dizainam

en: Support for subdomains?
lv: Atbalsts apakšdomēniem?

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Swedish (Sweden)
lv: Zviedru (Zviedrijas)

en: Tags
lv: Birkas

en: Tajik (Cyrillic)
lv: Tadžiku (kirilica)

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Target
lv: Mērķis

en: Tatar (Cyrillic)
lv: Tatāru (kirilica)

en: Terms of Service
lv: Pakalpojuma noteikumi

en: Terrain
lv: Apvidus

en: Test
lv: Pārbaudīt

en: Test mode
lv: Testa režīms

en: Text after list of markers
lv: Teksts pēc marķieru saraksta

en: Text before list of markers
lv: Teksts pirms marķieru saraksta

en: Thai
lv: Taizemes

en: The AdSense For Content channel number for tracking the performance of this AdUnit. It must be stored as a string as it will typically be a large UINT64.
lv: AdSense For Content kanāla numuri AdUnit veiktspējas uzskaitei. Tam jātiek glabātam kā virknei, jo parasti tas ir liels UINT64.

en: The GPX file at %s could not be found!
lv: GPX fails vietā %s netika atrasta!

en: The GPX file could not be loaded due to the following error:<br/>%s!
lv: GPX failu nevarēja ielādēt sekojošas kļūdas dēļ:<br/>%s!

en: The GPX panel status for the selected markers has been successfully updated
lv: GPX paneļa statuss izvēlētajiem marķieriem tika veiksmīgi atjaunots

en: The MapsMarker API provides developers with a future-proof way to access some of the common core functionality in Maps Marker Pro.
lv: MapsMarker API piedāvā izstrādātājiem nākotnes drošu veidu, kā piekļūt daļai no kopējās standarta funkcionalitātes Maps Marker Pro.

en: The PHP extension %1$s is not enabled on your server - this means that import and export will not work! Please contact your admin for more details.
lv: PHP paplašinājums %1$s nav iespējams uz Jūsu servera - tas nozīmē, ka importēšana un eksportēšana nedarbosies! Lūdzu kontaktējaties ar Jūsu administratoru sīkākām detaļām.

en: The PHP extension php_zip is not enabled on your server - this means that .xlsx or .ods files cannot be handled. Please contact your admin for more details.
lv: PHP paplašinājums php_zip nav ieslēgts Jūsu serverī - tas nozīmē, ka .xlsx vai .ods faili netiks apstrādāti. Sazinieties ar savu administratoru sīkākām detaļām.

en: The QR code images cache at %1$s has been successfully cleared.
lv: QR koda attēlu kešatmiņa %1$s tika veiksmīgi iztīrīta.

en: The URL to GPX has not been updated - URL to GPX track does not seem to be a valid url!
lv: URL uz GPX netika atjaunots - izskatās, ka URL uz GPX trasi nav derīgs URL!

en: The URL to GPX track for all layers has been successfully updated
lv: URL uz GPX visu marķieru trasei tika veiksmīgi atjaunots

en: The URL to GPX track for the selected markers has been successfully updated
lv: URL uz GPX izvēlēto marķieru trasi tika veiksmīgi atjaunots

en: The URL to the GPX file you entered seems to be invalid (it has to start with http for example)!
lv: URL uz GPX datni, ko ievadījāt, izskatās ir nederīgs (piemēram, tam jāsākas ar http:)!

en: The URL to the custom icons shadow image. If empty, no shadow image will be used (even if the option above is set to default).
lv: Pielāgoto sīktēlu ēnas attēla URL. Ja tukšs - netiks izmantoti ēnu attēli (pat ja opcija augstāk iestatīta uz noklusēto).

en: The WMS status for all layers has been successfully updated
lv: WMS statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: The WMS status for the selected markers has been successfully updated
lv: Iezīmēto marķieru WMS statuss tika veiksmīgi atjaunots

en: The angle of the QR Code rotation. Allowed angles: 0/90/180/270.
lv: QR koda pagriešanas leņķi. Atļautie leņķi: 0;90;180;270.

en: The base domain from which to load the Google Maps API (used for geocoding for example). If you want to change the language of the Google Maps interface (buttons etc) only, please change the option "Google language localization" above.
lv: Pamatdomēns, no kura ielādēt Google Maps API (izmantots piemēram ģeokodēšanai). Ja vēlaties izmainīt tikai Google Maps saskarsmes valodu (pogas u.t.t.), lūdzu izmainiet opciju "Google lokalizācijas valoda" augstāk.

en: The basemap for all layers has been successfully set to %1$s
lv: Pamatkarte visiem slāņiem veiksmīgi noteikta uz %1$s

en: The basemap for the selected markers has been successfully set to %1$s
lv: Izvēlēto marķieru pamatkarte veiksmīgi iestatīta uz %1$s

en: The clustering status for all layers has been successfully updated
lv: Klasteru statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: The culture parameter allows you to select the language of the culture for geographic entities, place names and map labels on bing map images. For supported cultures, street names are localized to the local culture. For example, if you request a location in France, the street names are localized in French. For other localized data such as country names, the level of localization will vary for each culture. For example, there may not be a localized name for the "United States" for every culture code. See <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">this page</a> for more details.
lv: Lokalizācijas parametrs ļauj izvēlēties valodu ģeogrāfisko vienību lokalizācijām, vietvārdu un kartes nosaukumiem Bing kartes attēlos. Atbalstītajai lokalizācijai, ielu nosaukumi ir attēloti vietējā valodā. Piemēram, ja Jums nepieciešama vieta Francijā, ielu nosaukumi būs franciski. Citi lokālie nosaukumi, kā piemēram valstu nosaukumi, atkarībā no lokalizācijas līmeņa, būs dažādi dažādās vietās. Piemēram, katrai lokalizācijai var nebūt savs nosaukums apzīmējumam "Unites States". Skatīt <a href="http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh441729.aspx" target="_blank">šo lapu</a> sīkākām details.

en: The desired image width returned in the response. If empty, the width of the image from image url will be used.
lv: Pie atbildes tiks atgriezts vēlamais attēla platums. Ja tukšs, tiks izmantots attēla platums no attēla URL.

en: The following features are not supported for multi layer maps: adding markers directly and dynamic preview on backend.
lv: Sekojošās funkcijas netiek atbalstītas multislāņu kartēs: pievienojiet marķierus tieši un dinamiskajā priekšskatā beigu sistēmā.

en: The following screenshot was taken with the advanced editor enabled:
lv: Sekojošais ekrānšaviņš uzņemts ar iespējotu uzlaboto korektoru:

en: The following settings will be used for all marker and layer maps
lv: Sekojošie iestatījumi tiks lietoti visām marķieru un slāņu kartēm

en: The height of the minimap in pixels.
lv: Minikartes augstums pikseļos.

en: The height of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
lv: Pārslēgšanas marķiera un minikartes augstums pikseļos pie sabrukšanas. 

en: The icon for the selected markers has been successfully updated
lv: Ikonas izvēlētajiem marķieriem veiksmīgi atjaunotas

en: The icon is displayed in the cam view of Wikitude to indicate a marker - 32x32 pixel, transparent PNG
lv: Sīktēls attēlojas Wikitude kameras skatā, lai norādītu marķieri - 32x32 pikseļi, caurspīdīgs PNG

en: The integration of the <a href="https://developers.google.com/places/documentation/autocomplete" target="_blank">Google Places Autocomplete API</a> on backend allows you to easily find coordinates for places or addresses:
lv: Integrējot <a href="https://developers.google.com/places/documentation/autocomplete" target="_blank">Google Places Autocomplete API</a> Jums būs iespējams viegli atrast vietu adreses:

en: The language used on plugin pages on backend and/or on maps on frontend. Please note that the language for Google and Bing Services can be set seperately via Settings / tab "Google Maps" / "Google language localization" respectively tab "Bing Maps" / "Cultures"
lv: Valoda, izmantota spraudņa lapās beigu galā, vai kartēs sākumgalā. Lūdzu atcerieties, ka valoda Google un Bing servisiem var tikt iestatīta atsevišķi caur Iestatījumi / cilne "Google Maps" / "Google lokalizācijas valoda" attiecīgi cilne "Bing Maps" / "Lokalizācijas"

en: The layer ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s, all assigned markers have been updated too. Multi-layer-maps where this layer was assigned to have NOT been updated!
lv: Slāņa ID %1$s tika veiksmīgi nomainīts uz ID %2$s, visi saistītie marķieri arī tika atjaunoti. Multi-slāņu kartes, kur šis slānis tika piesaistīts, NETIKA atjaunotas!

en: The layer has been successfully duplicated - new ID: %1$s
lv: Slānim tika veiksmīgi izveidota kopija - jaunais ID: %1$s

en: The layer with the ID %1$s has been successfully deleted
lv: Slānis ar ID %1$s tika veiksmīgi dzēsts

en: The layer with the ID %1$s has been successfully published
lv: Slānis ar ID %1$s tika veiksmīgi publicēts

en: The layer with the ID %1$s has been successfully updated
lv: Slānis ar ID %1$s tika veiksmīgi atjaunots

en: The list marker-status for all layers has been successfully updated
lv: Saraksts marķiera-statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: The list of "Active shortcodes with invalid map IDs" has been deleted!
lv: Saraksts ar "Aktīvie īskodi ar nederīgiem karšu ID" tika izdzēsts!

en: The logo is displayed on the left bottom corner on Wikitude when an icon is selected - 96x96 pixel, transparent PNG
lv: Logo attēlojas Wikitude kreisā augšējā stūrī, kad sīktēls iz izvēlēts - 96x96 pikseļi, caurspīdīgs PNG

en: The map size for all layers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
lv: Kartes izmērs visiem slāņiem veiksmīgi noteikts platumā =  %1$s %2$s un augstumā = %3$s px

en: The map size for all markers has been successfully set to width =  %1$s %2$s and height = %3$s px
lv: Kartes izmērs visiem marķieriem veiksmīgi noteikts platumā =  %1$s %2$s un augstumā = %3$s px

en: The marker ID %1$s has been successfully changed to ID %2$s
lv: Marķiera ID %1$s tika veiksmīgi nomainīts uz ID %2$s

en: The marker has been successfully duplicated - new ID: %1$s
lv: Marķierim tika veiksmīgi izveidota kopija - jaunais ID: %1$s

en: The marker with the ID %1$s has been successfully deleted
lv: Marķieris ar ID %1$s tika veiksmīgi dzēsts

en: The marker with the ID %1$s has been successfully published
lv: Marķieris ar ID %1$s tika veiksmīgi publicēts

en: The marker with the ID %1$s has been successfully updated
lv: Marķieris ar ID %1$s veiksmīgi atjaunots

en: The maximum radius that a cluster will cover from the central marker (in pixels). Decreasing will make more smaller clusters.
lv: Maksimālais rādiuss, ko klasteris var nosegt no centrālā marķiera (pikseļos). Samazināšana veidos mazākus klasterus.

en: The offset applied to the zoom in the minimap compared to the zoom of the main map. Can be positive or negative.
lv: Minikartē izmantotā mēroga nobīde salīdzinot ar mērogu galvenajā kartē. Var būt pozitīva vai negatīva.

en: The opacity of the markers.
lv: Marķieru necaurredzamība.

en: The opacity of the tile layer.
lv: Flīzes slāņa necaurredzamība.

en: The option "order by distance from layer center" is only available in the pro version!
lv: Opcija "kārtot pēc attāluma no slāņa centra" pieejama tikai pro versijā!

en: The overlays status for all layers has been successfully updated
lv: Pārklājuma statuss visiem slāņiem veiksmīgi atjaunots

en: The overlays status for the selected markers has been successfully updated
lv: Izvēlēto marķieru statusu pārklājums veiksmīgi atjaunots

en: The plugin "Leaflet Maps Marker" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
lv: Spraudnis "Leaflet Maps Marker" šajā vietnē nav aktīvs, līdz ar to šī API saite nedarbojas.<br/><br/>Lūdzu sazinieties ar vietnes īpašnieku (%1s) kurš var atkal aktivēt šo spraudni.

en: The plugin "Maps Marker Pro" is inactive on this site and therefore this API link is not working.<br/><br/>Please contact the site owner (%1s) who can activate this plugin again.
lv: Spraudnis "Maps Marker Pro" ir neaktīvs šajā vietnē un tādejādi šī API saite nestrādā.<br/><br/>Lūdzu sazinieties ar šīs vietnes īpašnieku (%1s) , kurš var aktivēt šo spraudni vēlreiz.

en: The popup status for the selected markers has been successfully updated
lv: Uzlecošā loga statuss izvēlētajiem marķieriem veiksmīgi atjaunots 

en: The popup text for the selected markers has been successfully updated
lv: Uzlecošais teksts izvēlētajiem marķieriem veiksmīgi atjaunots

en: The position of the control (one of the map corners).
lv: Vadības rīku novietojums (vienā no kartes stūriem).

en: The position of the fullscreen button (one of the map corners).
lv: Pilnekrāna pogas pozīcija (kādā no kartes stūriem).

en: The position of the geolocate button (one of the map corners).
lv: Ģeolokācijas pogas pozīcija (vienā no kartes stūriem)

en: The priority of maps relative to other URLs on your site
lv: Prioritāte kartēm attiecībā pret citiem URL Jūsu vietnē

en: The pro plugin package could not be downloaded automatically. Please download the plugin from <a href="%1s">%2s</a> and upload it to the directory /wp-content/plugins on your server manually
lv: Pro spraudņa paka nevar tikt lejuplādēta automātiski. Lūdzu lejuplādējiet spraudni no <a href="%1s">%2s</a> un augšuplādējiet to mapē /wp-content/plugins Jūsu serverī manuāli

en: The rate with which the inertial movement slows down, in pixels/second
lv: Ātrums, ar kuru samazinās kustības inerce, pikseļi/sekundē

en: The request method %1s is not allowed
lv: Pieprasītā metode %1s nav atļauta

en: The selected layers (IDs %1$s) have been deleted and the markers have been assigned to %2$s
lv: Izvēlētie slāņi (IDs %1$s) tika dzēsti un marķīer tika saistīti ar %2$s

en: The selected layers (IDs %s) and all assigned markers have been deleted (or the reference to the layer has been removed if marker was assigned to multiple layers)
lv: Izvēlētie slāņi (IDs %s) un visi piesaistītie marķieri tiks izdzēsti (vai arī saite uz slāni tika dzēsta, ja marķieris bija piesaistīts vairākiem slāņiem)

en: The selected layers have been duplicated. New layer IDs:
lv: Izvēlēties slāņiem tika izveidoti dublikāti. Jaunie slāņu IDs:

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
lv: Izvēlētie marķieri tika piesaistīti izvēlētajiem slāņiem

en: The selected markers have been deleted
lv: Izvēlētie marķieri izdzēsti

en: The selected markers have been duplicated. New marker IDs:
lv: Izvēlētie marķieri tiks dubultoti. Jaunā marķiera IDs:

en: The table above is listing %1s out of %2s markers (sorted by %3s %4s)
lv: Tabulā augstāk ir uzskaitīti %1s no %2s marķieri (šķiroti pēc %3s %4s)

en: The top left x position of the QR Code. (Measured in pixels)
lv: Augšējā kreisā QR koda x pozīcija. (Pikseļos)

en: The top left y position of the QR Code. (Measured in pixels)
lv: Augšējā kreisā QR koda y pozīcija. (Pikseļos)

en: The usage of Google Maps is free for non-commercial users. Since 01/2012, commercial users have a current usage limit of 25.000 free requests a day - with additional usage cost of 0.5$/1000 requests. In order to comply with the <a href="https://developers.google.com/maps/faq" target="_blank">Google Maps terms of services</a>, commercial users have to <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">register for a free API key</a>. This API key can also be used by non-commercial users in order to monitor their Google Maps API usage.
lv: Google Maps ir bezmaksas nekomerciāliem lietotājiem. Kopš 01/2012, komerciāliem lietotājiem lietošanas ierobežojumi 25.000 bezmaksas pieprasījumi dienā - ar papildus lietošanas maksu 0.5$/1000 pieprasījumiem. Lai ievērotu <a href="https://developers.google.com/maps/faq" target="_blank">Google Maps servisa lietošanas noteikumus</a>, komerciāliem lietotājiem <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">jāpiereģistrējas bezmaksas API atslēgai</a>. Šo API atslēgu var lietot nekomerciālie lietotāji, lai varētu kontrolēt savu Google Maps API lietošanu.

en: The width of the minimap in pixels.
lv: Minikartes platums pikseļos.

en: The width of the toggle marker and the minimap when collapsed, in pixels.
lv: Pārslēgšanas marķiera un minikartes platums pikseļos pie sabrukšanas.

en: The width/height of the Visual QR Code (minimum: 124 pixel)
lv: Vizuālā QR koda platums/augstums (min.: 124 pikseļi)

en: The x-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lv: Sīktēla "Padoms" x-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The x-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
lv: Ēnas sīktēla "Padoms" x-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The x-coordinates of the icons in pixel
lv: Sīktēla x-koordinātas pikseļos

en: The x-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
lv: Malas x-koordināte starp uznirstošajiem logiem un kartes skata malām tiks noteikta pēc autom. pārbīdīšanas.

en: The x-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
lv: Iznirstošā loga enkura x-koordināte (attiecībā pret tā augšējo kreiso stūri).

en: The x-coordinates of the shadow in pixel
lv: Ēnas x-koordinātas pikseļos

en: The y-coordinates of the "tip" of the icons (relative to its top left corner).
lv: Sīktēla "Padoms" y-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The y-coordinates of the "tip" of the shadow icon (relative to its top left corner)
lv: Ēnas sīktēla "Padoms" y-koordināte (attiecībā pret tās augšējo kreiso stūri).

en: The y-coordinates of the icons in pixel
lv: Sīktēla y-koordinātas pikseļos

en: The y-coordinates of the margin between popups and the edges of the map view after autopanning was performed.
lv: Malas y-koordināte starp uznirstošajiem logiem un kartes skata malām tiks noteikta pēc autom. pārbīdīšanas.

en: The y-coordinates of the popup anchor (relative to its top left corner)
lv: Iznirstošā loga enkura y-koordināte (attiecībā pret tā augšējo kreiso stūri).

en: There are two ways to access the API:
lv: Ir divi veidi, kā piekļūt API:

en: This base domain is also used for Google Maps Directions.
lv: Šis pamatdomēns tiek ārī lietots Google Maps Directions.

en: This is a default description.
lv: Šis ir noklusētais apraksts.

en: This is a multi-layer map - markers cannot be assigned to this layer directly
lv: Šī ir multi-slāņu karte - marķierus nevar piesaistīt šim slānim tieši

en: This is a multi-layer map - markers cannot be exported from this layer directly
lv: Šī ir multi-slāņu karte - nav iespējams tieši eksportēt marķierus no šiem slāņiem

en: This layer cannot be converted into a multi-layer-map as %1$s markers have been directly assigned to this layer.
lv: Šis slānis nevar tikt pārvērsts multi-slāņu-kartē kā %1$s marķieri tiks tieši piešķirti šim slānim.

en: This license is active.
lv: Šī licence ir aktīva.

en: This message will disappear once the database downgrade has been completed.
lv: Šis ziņojums izzudīs, tiklīdz būs pabeigta datu bāzes pazemināšana.

en: This message will disappear once the pro version has been activated or deleted from your server (via the WordPress Plugins page!)
lv: Šis ziņojums pazudīs, tiklīdz pro versija tiks aktivēta vai dzēsta no Jūsu servera (caur WordPress spraudņu lapu!)

en: This setting will only be used when the plugin language is not selected automatically
lv: Šie iestatījumi tiks lietoti, ja spraudņa valoda nav izvēlēta automātiski

en: This tool tests the authentication/signature
lv: Šis instruments pārbauda autentificēšanu/parakstu

en: This tool will generate a secure, expiring URL
lv: Šis instruments ģenerēs drošu, terminētu URL

en: Tigrinya
lv: Tongu

en: Tiles URL
lv: Flīzes URL

en: Time
lv: Laiks

en: Timestamp for KML animation
lv: Laika zīmogs KML animācijai

en: TinyMCE button
lv: TinyMCE poga

en: Tip: highlight an assigned marker by adding the marker ID as shortcode attribute (e.g. %1$s) or add %2$s to the URL where the map is embedded
lv: Padoms: iezīmējiet piesaistīto marķieri pievienojot marķiera ID kā īskoda atribūtu (piem. %1$s) vai pievienojot %2$s ULR vietai, kur karte ir iegultnēta

en: Title
lv: Virsraksts

en: To create a multi-layer-map, please <a href="%1$s">add a new layer map</a> or <a href="%2$s">move all markers from layer ID %3$s to another layer</a>.
lv: Lai izveidotu multi-slāņu-karti, lūdzu <a href="%1$s">pievienojiet jaunu slāņu karti</a> vai <a href="%2$s">pšrvietojiet visus marķierus no slāņa ID %3$s uz citu slāni</a>.

en: To preview the updated list of markers, please save layer map first and then reload the page!
lv: Lai priekšskatītu atjaunināto marķieru sarakstu, lūdzu vispirms saglabājiet slāņa karti un pēc tam pārlādējiet lapu!

en: To select only markers from a layer, please enter the layer ID. Use commas to separate multiple layers. Use 0 for markers not assigned to a layer.
lv: Lai zivēlētos tikai marķierus no slāņa, lūdzu ievadiet slāņa ID. Izmantojiet komatus vairāku slāņu ievadīšanai. Izmantojiet 0 priekš nepiesaistītiem marķieriem.

en: To start your free 30-day-trial of Maps Marker Pro, please click on the button "start installation" below. This will start the download of Maps Marker Pro from <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> and installation as a separate plugin.<br/>Afterwards please activate the pro plugin and you will be guided through the process to receive a free 30-day-trial license without any obligations. Your trial will expire automatically unless you purchase a valid pro license. You can also switch back to the free version at any time.
lv: Lai sāktu Maps Marker Pro 30 dienu izmēģināšanu, lūdzu klikšķiniet uz pogas "sākt instalēšanu" zemāk. Sāksies Maps Marker Pro lejuplāde no <a style="text-decoration:none;" href="%1s">%2s</a> un atsevišķa spraudņa instalēšana.<br/>Pēc tam aktivējiet pro spraudni un Jūsu tiksiet izvadīts cauri procesam, lai saņemtu 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma licenci bez jebkādām saistībām. Jūsu izmēģinājuma periods beigsies automātiski, ja vien Jūs neiegādāsieties derīgu pro licenci. Jūs protams variet jebkurā brīdī pārslēgties atpakaļ uz bezmaksas versiju.

en: To use your <a href="%1$s" target="_blank">Google Maps API for business</a>-account, please fill in the fields below - more details at %2$s
lv: Lai izmantootu Jūsu <a href="%1$s" target="_blank">Google karšu API biznesam</a>kontu, lūdzu aizpildiet laukus zemāk - sīkākas detaļas %2$s

en: Too bad you are using the free version again :-( <a href="%1s" target="_blank">Please tell us what we can do to win you as a happy pro user and receive a discount voucher!</a>
lv: Slikti, ka Jūs atkal lietojat bezmaksas versiju :-( <a href="%1s" target="_blank">Lūdzu pasakiet, kas mums jādara, lai mēs iegūtu Jūs kā pro lietotāju un Jūs saņemtu atlaižu kuponu!</a>

en: Tools
lv: Rīki

en: Top left of the map
lv: Kartes augšā kreisajā pusē

en: Top right of the map
lv: Kartes augšā labajā pusē

en: Total
lv: Kopā

en: Total track distance
lv: Kopējais trases garums

en: Track color
lv: Trases krāsa

en: Track name
lv: Trases nosaukums

en: Track smoothFactor
lv: Trases vienmērīguma faktors

en: Track weight
lv: Trases svars

en: Trademarks and copyright
lv: Preču zīmes un autortiesības

en: Translation updates
lv: Tulkojumu atjaunojumi

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkmen (Latin)
lv: Turkmēņu (latīņu)

en: Type
lv: Tips

en: Type of transport
lv: Transporta tips

en: URL hashes
lv: URL haši

en: URL of image which gets show when hovering the text "(Legend)" next to WMS attribution text
lv: Attēla URL, kurš parādās pārbraucot pāri tekstam "(Leģenda)" tuvu WMS piešķiršanas tekstam

en: URL to GPX track
lv: URL uz GPX trasēm

en: Uighur
lv: Uiguru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Units
lv: Vienības

en: Update instruction: as your user does not have the right to update plugins, please contact your <a href="mailto:%1s?subject=Please update plugin -Leaflet Maps Marker- on %2s">administrator</a>
lv: Atjaunošanas instrukcijas: par cik Jūsu lietotājam nav tiesību atjaunot spraudni, lūdzu sazinieties ar Jūsu <a href="mailto:%1s?subject=Please update plugin -Leaflet Maps Marker- on %2s">administratoru</a>

en: Update instruction: please start the update from the <a href="%1s">Updates-page</a>.
lv: Atjaunošanas instrukcija: lūdzu sāciet atjaunošanu no<a href="%1s">Atjaunošanas-lapa</a>.

en: Update markers from the following layer only: "%1$s"
lv: Atjaunnot marķierus sākot tikai no sekojošā slāņa: "%1$s"

en: Updated By
lv: Atjaunojis

en: Updated On
lv: Atjaunots

en: Updated by
lv: Atjaunojis

en: Updated on
lv: Atjaunots

en: Upgrade to Pro
lv: Atjaunoties uz Pro

en: Upgrade to pro for assigning markers to multiple layers
lv: Jaunināt uz pro, lai piešķirtu marķierus vairākiem slāņiem

en: Upgrade to pro version for even more features - click here to find out how you can start a free 30-day-trial easily
lv: Atjaunojieties uz pro versiju, lai iegūtu vairāk funkcijas - klikšķiniet šeit, lai uzzinātu kā sākt 30 dienu izmēģinājumu

en: Upload GPX track
lv: Augšuplādēt GPX trasi

en: Upload new icon
lv: Augšuplādēt jaunu sīktēlu

en: Upload successful - <a href="%1$s" target="_top">please reload page</a>
lv: Augšuplāde veiksmīga - <a href="%1$s" target="_top">lūdzu atkārtoti ielādējiet lapu</a>

en: Uploading new icons gets easier with Maps Marker Pro - no more need to use a FTP client, just click on the new upload button and add new icons from WordPress admin area easily:
lv: Jjaunus sīktēlu augšuplādēšana ir vieglāka ar Maps Marker Pro - nav vairāk nepieciešams FTP klients, tikai klikškis uz augšuplādes pogas un pievienot jaunu sīktēlu no WorPress administratora vietnes:

en: Use custom icon URL and directory
lv: Lietot pielāgoti sīktēla URL un mapi

en: Use the API functions to access the Maps Marker Pro install on the same server as your code, for example, if you are developing an add-on for Maps Marker Pro.
lv: Lietot API funkcijas, lai piekļūtu Maps Marker Pro instalācijai tajā pašā serverī, kur jūsu kods, piemēram, ja Jūs izstrādājiet pielikumus Maps Marker Pro.

en: Use the Web API to access a Maps Marker Pro install either from JavaScript in a plugin or theme, or from an external client such as a desktop, mobile or web app.
lv: Izmantot Web API, lai piekļūtu Maps Marker Pro instalācijai ar  JavaScript spraudnī vai kažociņā, vai no ārējā klienta, piemēram, galda datora, mobilā vai web aplikācijas.

en: Use the button below to propagate the license key entered above to all WordPress Multisite subsites.
lv: Izmantojiet pogu zemāk, lai izplatītu licences atslēgu ievadītu augstāk, visiām WordPress multivietņu apakšvietnēm.

en: Use the following directions provider
lv: Izmantot šādu norādījumu sniedzēju

en: Use the settings below to customize the display of ads on Google basemaps.
lv: Izmantojiet iestatījumus zemāk, lai pielāgotu reklāmu attēlošanu Google pamatkartēs.

en: Use this shortcode in posts or pages on your website or one of the API links for embedding in external websites or apps
lv: Lietojiet šo īskodu rakstos vai lapās Jūsu mājaslapā vai vienā no API saitēm, lai iegultnētu ārējās mājaslapās vai lietotnēs

en: Used for JSON format only, allows to overcome the <a href="%1s" target="_blank">same origin policy</a> (can be overwritten by parameter callback on each API request)
lv: Izmantojams tiaki JSON formātam, ļauj pārvarēt <a href="%1s" target="_blank">izcelsmes politik</a> (var tikt pārrakstīts ar parametra atzvanu katrā API pieprasījumā)

en: Used for created maps - do not change this if you are not sure what it means!
lv: Izmanto izveidotām kartēm - nemainiet, ja neesiet pārliecināts, ko tas nozīmē!

en: Used if Wikitude does not pass the variable maxNumberofPois - 50 is the maximum recommended
lv: Izmantots, ja Wikitude neatbalsta mainīgo maxNumberofPois - 50 ir maksimāli rekomnedētais

en: Used in content
lv: Izmantots saturā

en: User
lv: Lietotājs

en: User role needed for adding and editing markers/layers
lv: Lietotāja loma nepieciešama lai pievienotu un labotu marķierus/slāņus

en: User role needed for deleting markers/layers
lv: Nepieciešama lietotāja loma, lai dzēstu marķierus/slāņus

en: User role needed for deleting markers/layers from other users
lv: Lai dzēstu citu lietotāju marķierus/slāņus, nepieciešamas vismaz lietotāja pieejas tiesības 

en: User role needed for editing markers/layers from other users
lv: Lai labotu citu lietotāju marķierus/slāņus, nepieciešamas vismaz lietotāja pieejas tiesības

en: User role needed for viewing markers/layers from other users
lv: Lietotāja loma, kas nepieciešama lai apskatītu citiu lietotāju marķierus/slāņus

en: Uyghur
lv: Uiguru

en: Uzbek (Latin)
lv: Uzbeku (latīņu)

en: Valencian
lv: Valensijas

en: Version
lv: Versija

en: Version of the WMS service to use
lv: WMS servisa versija, ko lietot

en: Via HTTP using the Web API
lv: Caur HTTP izmantojot Web API

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View fullscreen
lv: Skatīt pilnekrāna

en: View marker
lv: Skatīt marķieri

en: Visible API links for each marker
lv: Katra marķiera redzamās API saites

en: Visible API links in panel
lv: Panelī redzamās API saites 

en: Visit our contact form to submit your feature request or idea
lv: Apmeklējiet mūsu kontaktformu, lai iesniegtu Jūsu funkcijas pieprasījumu vai ideju

en: Visual QR codes for fullscreen maps are created by Visualead.com
lv: Vizuālos QR kodus pilnekrāna kartēm izveidojis Visualead.com

en: Visualead settings
lv: Visualead iestatījumi

en: WMS layer 1 settings
lv: WMS slāņa 1 iestatījumi

en: WMS layer 10 settings
lv: WMS slāņa 10 iestatījumi

en: WMS layer 2 settings
lv: WMS slāņa 2 iestatījumi

en: WMS layer 3 settings
lv: WMS slāņa 3 iestatījumi

en: WMS layer 4 settings
lv: WMS slāņa 4 iestatījumi

en: WMS layer 5 settings
lv: WMS slāņa 5 iestatījumi

en: WMS layer 6 settings
lv: WMS slāņa 6 iestatījumi

en: WMS layer 7 settings
lv: WMS slāņa 7 iestatījumi

en: WMS layer 8 settings
lv: WMS slāņa 8 iestatījumi

en: WMS layer 9 settings
lv: WMS slāņa 9 iestatījumi

en: WMS layers
lv: VMS slāņi

en: WMS stands for <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web Map Service</a> and is a standard protocol for serving georeferenced map images over the Internet that are generated by a map server using data from a GIS database.<br/>With Leaflet Maps Marker you can configure up to 10 WMS layers which can be enabled for each map. As default, 10 WMS layers from <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vienna</a> and from the <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">European Environment Agency</a> have been predefined for you.<br/>A selection of further possible WMS layers can be found at <a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>
lv: WMS apzīmē <a href="http://www.opengeospatial.org/standards/wms" target="_blank">Web karšu serviss</a> un ir standarta protokols, lai piedāvātu ģeokaršu attēlus internetā, kas tiek ģenerēti kā karšu serveri, izmantojot datus no GIS datubāzēm.<br/>Ar Leaflet Maps Marker konfigurēt līdz 10 WMS slāņiem, kurus var ieslēgt katrā kartē. Pēc noklusējuma, 10 WMS slāņi no <a href="http://data.wien.gv.at" target="_blank">OGD Vīne</a> un no <a href="http://www.eea.europa.eu/code/gis" target="_blank">Eiropas Vides aģentūraa</a> ir iepriekšdefinēti Jums.<br/>Turpmāko iespējamo WMS slāņu izvēli var atrast<a href="http://www.mapsmarker.com/wms" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/wms</a>

en: Walking directions
lv: Iešanas virzieni

en: Warning - cannot be undone!
lv: Brīdinājums - neatgriezeniska darbība!

en: Warning: "Maps Marker Pro" enabled you to assign markers to multiple layers. If you plan to use "Leaflet Maps Marker" again, a database downgrade is needed!<br/>Please be aware that the information about markers being assigned to multiple layers will get lost during that downgrade - only the first layer each marker was assigned to will be preserved!<br/><a href="%1s" target="_blank">Please click here to start the database downgrade</a>
lv: Brīdinājums: "Maps Marker Pro" jums deva iespēju piešķirt marķierus vairākiem slāņiem. Ja jūs plānojat izmantot "Leaflet Maps Marker" atkal, ir nepieciešams pazemināt datu bāzi!<br>Lūdzu, ņemiet vērā, ka informācija par marķieriem, kas piešķirti vairākiem slāņiem, pazemināšanas laikā tiks zaudēta - tiks saglabāts tikai katrs marķieris piešķirts pie pirmā no slāņiem!<br><a href="%1s" target="_blank">Lūdzu klikšķiniet šeit, lai sāktu datu bāzes pazemināšanu</a>

en: Warning: Mapbox now requires to use a custom API access token for your custom MapBox %1$s basemap - <a href="%2$s">please update your settings!</a><br/>A tutorial on how to get a free Mapbox API access token can be found at %3$s
lv: Brīdinājums: Mapbox tagad nepieciešams izmantot  pielāgotu API piekļuves pilnvaru Jūsu pielāgotajai MapBox %1$s pamatkartei - <a href="%2$s">lūdzu atjaunojiet Jūsu iestatījumus!</a><br/>Pamācība kā iegūt bezmaksas Mapbox API piekļuves pilnvaru atrodama %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using current value %3$s instead
lv: Brīdinājums: slānis ar ID %1$s , kā norādīts rindā %2$s , neeksistē - tās vietā izmanto patreizējo vērtību %3$s

en: Warning: a layer with the ID %1$s as given in row %2$s does not exist - using default value 0 instead (marker will not be assigned to a layer)
lv: Brīdinājums: slānis ar ID %1$s kā dots %2$s rindā neeksistē - tā vietā izmantot noklusēto vērtību 0 (marķieris netiks piesaistīts slānim)

en: Warning: as Mapbox now requires to use a custom API access token, custom Mapbox basemaps will not work anymore if you registered your Mapbox account after January 2015.<br/>In case your Mapbox maps are broken, please switch to another basemap like OpenStreetMap or <a href="%1$s">upgrade to Maps Marker Pro</a>, which enables you to continue using custom Mapbox basemaps - even with accounts created after January 2015 (please also note that Mapbox might discontinue the usage of their old API for existing users in the long run too!).
lv: Brīdinājums: par cik Mapbox tagad nepieciešams izmantot pielāgotu API piekļuves pilnvaru, pielāgotās Mapbox pamatkartes vairāk nedarbosies, ja Jūs reģistrējāt Jūsu Mapbox kontu pēc 2015.gada janvāra.<br/>Gadījumā, ja Jūsu Mapbox kartes nedarbojas, lūdzu pārslēdzieties uz citām pamatkartēm, piemēram OpenStreetMap vai <a href="%1$s">atjauninieties uz Maps Marker Pro</a>, kurš atļauj Jums turpināt izmantot pielāgotās Mapbox pamatkartes - pat ar kontiem, izveidotiem pēc 2015.gada janvāra (tāpat lūdzu ievērojiet, ka Mapbox var pārtraukt viņu vecā API izmantošanu arī esošajiem ilgāka laika lietotājiem!).

en: Warning: database tables for Maps Marker Pro need to be updated! This is usually needed when you switched back and forth between "Leaflet Maps Marker" and "Maps Marker Pro" multiple times.<br/><a href="%1s">Please click here to start the database upgrade</a>
lv: Brīdinājums: Maps Marker Pro datu bāzes ir jāatjaunina! Tas parasti ir nepieciešams, ja vairākas reizes esat pārslēdzies uz priekšu un atpakaļ starp "Leaflet Maps Marker" un "Maps Marker Pro".<br><a href="%1s">Lūdzu, klikšķiniet šeit, lai sāktu datu bāzes jaunināšanu</a>

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using current value %4$s instead
lv: Brīdinājums: nederīga vērtība %1$s rindā %2$s (%3$s) - tās vietā izmantot patreizējo vērtību %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s) - using default value %4$s instead
lv: Brīdinājums: nederīga %1$s vērtība %2$s rindā (%3$s) - izmantot tās vietā noklusēto vērtību %4$s

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using current value %4$s instead
lv: Brīdinājums: nederīga vērtība %1$s rindā %2$s (%3$s): lūdzu izmantojiet , nevis . kā atdalītāju! Tā vietā tiks izmantota patreizējā vērtība

en: Warning: invalid value for %1$s in row %2$s (%3$s): please use , and not . as comma separator! Using default value %4$s instead
lv: Brīdinājums: nederīga %1$s vērtība rindā %2$s (%3$s): lūdzu izmantojiet , nevis . kā atdalītāju! Tā vietā tiks izmantota noklusētā vērtība

en: Warning: no markers are assigned to the layer with the ID %1$s or the layer does not exist!
lv: Brīdinājums: nav slānim ID %1$s piesaistītu marķieru vai arī slānis neeksistē!

en: Warning: not recommended on production sites - use on your own risk!
lv: Brīdinājums: nav ieteicams uz darbojošamies vietnēm - izmantojiet uz Jūsu pašu riska!

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using current icon %3$s instead
lv: Brīdinājums: sīktēlu "%1$s" nevarēja atrast marķieru sīktēlu direktorijā %2$s - tā vietā izmantot patreizējo sīktēlu %3$s

en: Warning: the icon "%1$s" could not be found in the marker icon directory at %2$s - using default icon instead
lv: Brīfinājums: sīktēlu "%1$s" nevar atrast marķiera sīktēlu direktorijā %2$s - tā vietā izmantot noklusēto sīktēlu

en: Warning: the plugin %1$s is active and causing maps to break - please deactivate that plugin!
lv: Brīdinājums: spraudnis %1$s ir aktīvs un izraisa kartes problēmas - lūdzu deaktivējiet šo spraudni!

en: Warning: you are using Maps Marker Pro shortcodes with invalid map IDs! As a result instead of a map an <a href="%1$s" target="_blank">error image</a> will be shown!
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet Maps Marker Pro īskodus ar nederīgu kartes ID! Rezultātā kartes vietā tiks parādīts <a href="%1$s" target="_blank">kļūdas attēls</a>!

en: Warning: you are using the Plugin %1$s which is causing maps to break! To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Settings / Misc / General Settings</a> and set the Option "Where to insert Javascript files on frontend?" to "header (+ inline javascript)".
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni %1$s , kurš var izraisīt karšu nedarbošanos! Lai to izlabotu, lūdzu ejiet uz <a href="%2$s">Iestatījumi/ Dažādi / Vispārīgi iestatījumi</a> un iestatiet opciju "Where to insert Javascript files on frontend?" to "header (+ inline javascript)".

en: Warning: you are using the custom directory name %1$s for the plugin %2$s which causes layer maps to break!<br/>To fix this, please disable the plugin temporarily, rename the current plugin folder located at %3$s to %4$s and re-enable the plugin.
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojat pielāgotu direktorijas nosaukumu %1$s spraudnim %2$s , kas var izraisīt slāņu kartes bojājumus!<br/>Lai izlabotu to, lūdzu uz brīdi izslēdziet spraudni, nomainiet nosaukumu patreizējai spraudņa direktorijai, kas atrodas %3$s uz %4$s un ieslēdziet spraudni.

en: Warning: you are using the outdated plugin WP Google Analytics which is incompatible with Leaflet Maps Marker. Please update to a more current Google analytics plugin like http://wordpress.org/extend/plugins/google-analytics-for-wordpress/
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet novecojušu spraudni WP Google Analytics, kas nav saderīgs ar Leaflet Maps Marker . Lūdzu atjaunnojiet to uz jaunāku Googkle analytics spraudni, kā piemēram, http://wordpress.org/extend/plugins/google-analytics-for-wordpress/

en: Warning: you are using the plugin "Autoptimize" which is currently causing maps to break!<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1$s">Autoptimize settings</a>, tick the checkbox "Force JavaScript in <head>?" and add the following to the end the option "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s
lv: Brīdinājums: jūs izmantojat spraudni "Autoptimize", kas šobrīd rada kartes bojājumus!<br>Lai atrisinātu šo problēmu, lūdzu, ejiet uz <a href="%1$s">Autoptimize iestatījumi</a>, atzīmējiet izvēles rūtiņu "Force JavaScript in <head>? "un pievienojiet šādu iespēju beigās "Exclude scripts from Autoptimize:": %2$s

en: Warning: you are using the plugin "Better WordPress Minify" which can cause Leaflet Maps Marker to break if the option "Minify JS files automatically?" is active. Please disable this option (BWP Minify / General Settings) or navigate to BWP Minify / "Manage Enqueued Files", click on "Scripts to be ignored (not minified)" and add %1$s (one line for each)
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni "Better WordPress Minify", kurš var izraisīt Leaflet Maps Marker nedarbošanos, ja ir aktīva opcija "Minify JS files automatically?". Lūdzu izslēdziet šo opciju (BWP Minify / General Settings) vai arī ejiet uz BWP Minify / "Manage Enqueued Files", klikšķiniet uz "Scripts to be ignored (not minified)" un pievienojiet %1$s (katru savā līnijā)

en: Warning: you are using the plugin "Better WordPress Minify" which can cause Leaflet Maps Marker to break if the option "Minify JS files automatically?" is active. Please disable this option (Settings / BWP Minify) or add <strong>leafletmapsmarker</strong> to the form field "Scripts to be ignored (not minified)"
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet spraudni "Better WordPress Minify", kas var izraisīt Leaflet Maps Marker opcijas "Minify JS files automatically?" sabojāšanu. Lūdzu izslēdziet šo opciju (Iestatījumi / BWP Minify) vai pievienojiet <strong>leafletmapsmarker</strong> formas laukam "Skripti tiks ignorēti (ne minimizēti)"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "CDN" enabled which is causing layer maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / CDN / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Rejected files:"
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni "W3 Total Cache" ar ieslēgtu funkciju "CDN", kura rada kļūdas slāņu kartēs.<br/>Lai to salabotu, lūdzu dodieties uz <a href="%1s">Veiktspēja / CDN / Papildus</a> un pievienojiet <strong>%2s</strong> pie "Noraidītie faili:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> and <strong>%3s</strong> to "Never minify the following JS files:"
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni "W3 Total Cache" ar ieslēgtu iezīmi "JS Minify", kura izraisa kartes problēmas.<br/>Lai to izlabotu, lūdzu ejiet uz <a href="%1s">Veiktspēja / Minify / Papildus</a> un pievienojiet <strong>%2s</strong> un <strong>%3s</strong> "Never minify the following JS files:"

en: Warning: you are using the plugin "W3 Total Cache" with the feature "JS Minify" enabled which is causing maps to break.<br/>To fix this, please navigate to <a href="%1s">Performance / Minify / Advanced</a> and add <strong>%2s</strong> to "Never minify the following JS files:"
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet spraudnni "W3 Total Cache" ar ieslēgtu funkciju "JS samazināšana", kura rada kļūdas kartes darbībā.<br/>Lai to salabotu, lūdzu dodieties uz <a href="%1s">Veiktspēja / Samazināšana / Papildus</a> un pievienojiet <strong>%2s</strong> pie "Nekad nesamaziniet sekojošās JS failus:"

en: Warning: you are using the plugin "WP External Links" which is currently causing maps to break! Please navigate to "External Links" and add the following links to the option "Ignore links (URL) containing...": %1$s
lv: Brīdinājums: Jūs izmantojiet spraudni "WP External Links", kurš iespējams var izraisīt karšu nedarbošanos! Lūdzu ejiet uz "Ārējās saites" un pievienojiet sekojošās saites opcijai "Ignorēt saites (URL), kas satur...": %1$s

en: Warning: you are using the plugin "WP Minify" which is causing Leaflet Maps Marker layer maps to break as the option "Enable HTML Minification" is active. Please disable this option under Settings / WP Minify.
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet spraudni "WP Minify", kas var izraisīt Leaflet Maps Marker opcijas "Ieslēgt HTML minimizēšanu" sabojāšanu. Lūdzu izslēdziet šo opciju zem Iestatījumi / WP Minify.

en: Warning: you are using the plugin %1$s which is causing maps to break! To fix this, please navigate to <a href="%2$s">Sucuri Security / Hardening</a> and click on the button "Revert hardening" in the section "Restrict wp-content access".
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet spraudni %1$s , kurš var izraisīt kartes nedarbošaos! Lai to salabotu, lūdzu ejiet uz <a href="%2$s">Sucuri Security / Hardening</a> un klikšķiniet uz pogas "Revert hardening" sadaļā "Restrict wp-content access".

en: Warning: you are using the plugin Javascript to Footer which is incompatible with Leaflet Maps Marker and causing maps to break. Please deactivate this plugin in order to be able to use Leaflet Maps Marker.
lv: Brīdinājums: Jūs lietojiet spraudni Javascript to Footer, kas nav saderīgs ar Leaflet Maps Marker un rada kartes darbības problēmas. Lūdzu deaktivējiet šo spraudni, lai būtu iespējams lietot Leaflet Maps Marker.

en: Warning: you enabled support for bing maps but did not provide an API key. Please visit <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a> for info on how to get a free bing maps API key!
lv: Brīdinājums: Jūs iespējojāt bing karšu atbalstu, bet neievadījāt API atslēgu. Lūdzu apmeklējiet <a href="http://www.mapsmarker.com/bing-maps" target="_blank">http://www.mapsmarker.com/bing-maps</a>, lai iegūtu informāciju kā saņemt bezmaksas bing karšu API atslēgu!

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
lv: Brīdinājums: Jūsu pieeja Maps Marker Pro atjaunojumiem un atbalstam beigusies!

en: Warning: your server uses the outdated PHP version %1$s, which is not updated anymore and potentially insecure!<br/>PHP version %2$s is now the recommended version for WordPress (but it does not hurt to get updated to PHP %3$s or higher already).<br/>Read more information about how you can update at %4$s
lv: Brīdinājums: Jūsu serveris izmanto novecojušu PHP versiju %1$s, kura vairāk netiek atjaunināta un iespējams ir nedroša!<br/>PHP versija %2$s tagad ir rekomendētā versija WordPress (bet tas netraucē arī atjaunot uz PHP %3$s vai arī augstāku).<br/>Par to kā Jūs variet atjaunot, lasiet vairāk %4$s

en: Warning: your site is using jQuery Mobile which can cause Maps Marker Pro maps to break. If this is true on your site, please navigate to Maps Marker (Pro)-Settings / Misc / General settings and set the option -Where to insert Javascript files on frontend?- to -header+inline javascript- to fix this issue.
lv: Brīdinājums: Jūsu vietne izmanto jQuery Mobile, kas var izraisīt Maps Marker Pro karšu nedarbošanos. Ja tā ir Jūsu vietnē, lūdzu ejiet uz Maps Marker (Pro) Iestatījumi / Dažādi / Vispārīgi iestatījumi un iestatiet īpašības -Kur ievietot Javascript failus sākumā? -uz -galvene+iekšējais javascript- lai salabotu šo problēmu.

en: Warning: your user does not have the capability to install new plugins - please contact your administrator (%1s)
lv: Brīdinājums: Jūsu lietotājam nav tiesību instalēt jaunus spraudņus - lūdzu sazinieties ar Jūsu administratoru (%1s)

en: Warnings found! Affected rows would be processed (if no additional errors were found) but default values might be used!
lv: Atrasti brīdinājumi! Bojātās rindas tiks apstrādātas (ja netiks atrastas papildu kļūdas), bet var tikt izmantotas noklusētās vērtības!

en: We are working hard on delivering the best mapping solution available for WordPress - helping you to share your favorite spots. Therefore we are commited to constantly improving Maps Marker Pro. Below you find some highlights from our development roadmap - if an important one is missing for you, let us know and we will check if we can include it in a future release:
lv: Mēs smagi strādājām, lai piedāvātu labāko karšu izmantošanas risinājumu WordPress - palīdzot Jums koplietot Jūsu iemīļotās vietas. Mēs arī plānojam patstāvīgi uzlabot Maps Marker Pro. Zemāk Jūs atradīsiet dažus iezīmējumus no mūsu attīstīsanas plāna - ja kaut kas svarīgs Jums tur nav atrodams, dodiet mums ziņu un mēs pārbaudīsim, vai varam to iekļaut mūsu nākotnes izlaidumos:

en: Web API options
lv: Web API opcijas

en: Week
lv: Nedēļa

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: When you click a cluster at the bottom zoom level it spiderfies it so you can see all of its markers:
lv: Noklikšķinot uz klastera zemākajā tālummaiņas līmenī, tas izplešās tā, ka Jūs variet redzēt visus tā marķierus:

en: When you click a cluster it zooms to its bounds
lv: Klikšķinot uz klasteri, tas pietuvojas savām robežām

en: When you mouse over a cluster it shows the bounds of its markers:
lv: Pārbraucot klasterim pāri ar peli, tas parāda savu marķieru robežas:

en: Where to change the default language
lv: Kur nomainīt noklusēto valodu

en: Where to insert Javascript files on frontend?
lv: Kur ievietot Javascript failus priekšlapā?

en: Whether the map automatically handles browser window resize to update itself.
lv: Vai karte automātiski pieņems pārlūkprogrammas loga izmēru, patstāvīgi atjaunojoties.

en: Whether the map be draggable with mouse/touch or not.
lv: Vai karte būs velkama ar peli/pieskārienu vai nē.

en: Whether the map can be zoomed by touch-dragging with two fingers.
lv: Vai karte būs mērogojama pieskaroties-velkot ar diviem pirkstiem.

en: Whether the map can be zoomed by using the mouse wheel.
lv: Vai karte būs mērogojama ar peles rullīti.

en: Whether the map can be zoomed in by double clicking on it.
lv: Vai karte būs mērogojama ar dubultklikšķi uz tās.

en: Whether the map can be zoomed to a rectangular area specified by dragging the mouse while pressing shift.
lv: Vai karte būs mērogojama taisnstūrveida laukumā, norādītā velkot peli ar nospiestu Shift pogu.

en: Whether the scale control is added to the map by default.
lv: Vai mēroga vadības rīki pievienojami kartei pēc noklusējauma.

en: Whether the zoom control is added to the map by default.
lv: Vai tālummaiņas kontrole tiek pievienota kartei pēc noklusējuma.

en: Whether to add a button for displaying maps in fullscreen via HTML5
lv: Vai pievienot pogu karšu pilnekrāna attēlošanai HTML5

en: Whether to show the imperial scale line (mi/ft).
lv: Vai rādīt imperiālo mērogjoslu (jūdzes/pēdas).

en: Whether to show the metric scale line (m/km).
lv: Vai rādīt metrisko mērogjoslu (m/km).

en: Which audit option should be used?
lv: Kuras auditēšanas īpašības ir jāizmanto?

en: Which caching method should be used?
lv: Kura kešošanas metode jāizmanto?

en: Which export format should be used?
lv: Kurš eksportēšanas formāts ir jāizmanto?

en: Which geocoding option should be used?
lv: Kura ģeokodēšanas iespēja ir jāizmanto?

en: Which layers should be selected?
lv: Kuriem slāņiem jābūt izvēlētiem?

en: Which markers should be selected?
lv: Kurš marķieris ir jāizvēlas?

en: Which markers should be updated?
lv: Kuri marķieri ir jāatjauno?

en: Widget to show the most recent Leaflet Maps Marker entries - please see www.mapsmarker.com for more info
lv: Vidžets, lai rādītu pēdējos Leaflet Maps Marker ierakstus - sīkākai informācijai lūdzu skatieties www.mapsmarker.com

en: Widget to show the most recent markers
lv: Vidžets, lai parādītu pēdējos marķierus

en: Width
lv: Platums

en: Width and height in pixel of QR code image for marker/layer standalone fullscreen map links
lv: Marķieru/slāņu pilnekrāna saites QR koda attēla platums un augstums pikseļos

en: Width of the icons in pixel
lv: Sīktēla platums pikseļos

en: Width of the shadow icon in pixel
lv: Ēnas sīktēla platums pikseļos

en: Width of the shadow in pixel
lv: Ēnas platums pikseļos

en: Wikitude API powered by www.mapsmarker.com
lv: Wikitude API nodrošina www.mapsmarker.com

en: Wikitude settings
lv: Wikitude iestatījumi

en: Will be displayed in controlbox if selected
lv: Ja izvēlēts, tiks attēlots kontroles rūtiņās

en: Will be used when creating a new layer. All values can be changed afterwards on each layer.
lv: Tiks izmantots, izveidojot jaunu slāni. Pēc tam katram slānim var izmainīt visas vērtības.

en: Will be used when creating a new marker. All values can be changed afterwards on each marker.
lv: Tiks izmantoti, veidojot jaunu marķieri. Visas vērtības var tikt mainītas pēc tam katram marķierim.

en: Will replace {s} from base url if available
lv: Tikas samainīts(i) ar bāzes url, ja pieejams

en: Will replace {s} from tiles url if available
lv: Tikas samainīts(i) ar flīžu url, ja pieejams

en: With this option enabled, the map tracks when you pan to another "copy" of the world and moves all overlays like markers and vector layers there.
lv: Ar ieslēgtu šo opciju, karte pārbīdās, kad Jūs velkat uz citu pasaules "kopiju" un pārvieto visus pārklājus, kā marķierus un vektoru slāņus tur.

en: Wolof
lv: Volofu

en: WordPress Admin Bar integration
lv: WordPress Administratora joslas integrēšana

en: WordPress Multisite settings
lv: WordPress multi vietņu iestatījumi

en: WordPress Pointers
lv: WordPress norādes

en: WordPress admin area and frontend
lv: WordPress administratora un priekšdaļā

en: WordPress admin area only
lv: Tikai WordPress administratora daļā

en: WordPress admin dashboard widget
lv: WordPress administratora paneļa vidžets

en: WordPress frontend only
lv: Tikai WordPress priekšdaļā

en: XML sitemaps integration
lv: XML vietņu karšu integrācija

en: Year
lv: Gads

en: Yearly
lv: Reizi gadā

en: Years
lv: Gadi

en: Yes
lv: Jā

en: Yes (please enter subdomains in next form field)
lv: Jā (lūdzu ievadiet apakšdomēnus nākošajā formas laukā)

en: Yes I want to propagate the license key to all subsites
lv: Jā, es vēlos izplatīt licences atslēgu visām apakšvietnēm

en: Yiddish
lv: Jidišu

en: Yoruba
lv: Jorubu

en: You already downloaded "Maps Marker Pro" to your server but did not activate the plugin yet!
lv: Jūs jau esiet lejuplādējis Jūsu serverī "Maps Marker Pro", bet neesiet spraudni vēl aktivējis!

en: You already started a free 30-day-trial for this site - free trial license key: %1$s
lv: Jūs jau esiet sācis 30-dienu izmēģinājumu šai vietnei - bezmaksas izmēģinājuma licences atslēga: %1$s

en: You are currently using v%1s and the plugin author highly recommends updating to v%2s for new features, bugfixes and updated translations (please see <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">this blog post</a> for more details about the latest release).
lv: Jūs patreiz lietojat v%1s un spraudņa autori ļoti iesaka atjaunoties uz v%2s,iegūstot jaunas funkcijas, kļūdu labojumus un atjaunotus tulkojumus  (lūdzu skatiet <a href="http://mapsmarker.com/v%3s" target="_blank">šo rakstu</a> par pēdējās versijas sīkākām detaļām).

en: You are using the simplified editor
lv: Jūs lietojat vienkāršotu korektoru

en: You are within %1$s %2$s from this point
lv: Jūs atrodieties starp %1$s %2$s no šī punkta

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes lat and lon (e.g. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).
lv: Tāpat Jūs variet pievienot marķierus tieši rakstiem vai lapām, bez iepriekšējas to saglabāšanas Jūsu datu bāzē. Jums tikai nepieciešams izmantot īskodu ar lat un lon atribūtiem (piem. <strong>[mapsmarker lat="48.216038" lon="16.378984"]</strong>).

en: You can also add markers directly to posts or pages without having to save them to your database previously. You just have to use the shortcode with the attributes mlat and mlon (e.g. <strong>[mapsmarker mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).
lv: Jūs variet pievienot marķierus tieši rakstos vai lapās, kaut arī pirms tam viņi nav Jūsu datu bāzē. Jums tikai jāizmanto īskodi ar atribūtiem mlat un mlon (piemēram <strong>[kartesmarķieris mlat="48.216038" mlon="16.378984"]</strong>).

en: You can also change zoom level by clicking on + or - on preview map or using your mouse wheel
lv: Tāpat Jūs variet mainīt kartes mērogu, klikšķinot uz + vai - priekšskatījuma kartē vai lietojot Jūsu peles rullīti

en: You can also select a search prefix, which automatically gets added to search form when creating a new marker or layer.
lv: Jūs variet izvēlēties priedēkli, kurš automātiski tiks pievienots meklēšanas formai, kad tiks izveidots jauns marķieris vai slānis.

en: You can also upload the icons by clicking the button "upload new icon"
lv: Jūs variet augšuplādēt sīktēlus, klikšķinot pogu "augšuplādēt jaunu sīktēlu"

en: You can backup your current settings on the <a href="%1$s">tools page</a> before resetting all options to their default values.
lv: Jūs variet veidot dublējumkopiju patreizējiem iestatījumiem <a href="%1$s">instrumentu lapā</a> pirms atiestatāt visas iespējas to noklusētajās vērtībās.

en: You can continue using version %s without any limitations. Nevertheless you will not be able to get updates including bugfixes, new features and optimizations as well as access to our support system.
lv: Jūs variet turpināt lietot versiju %s bez ierobežojumiem. Jūs nevarēsiet iegūt atjaunojumus, tai skaitā kļūdu labojumus, jaunas funkcijas un uzlabojumus, kā arī nevarēsiet piekļūt mūsu atbalsta sistēmai.

en: You can get better search results if you enable the bounds feature. This allows you to specify the area in which to primarily search for places or addresses. Please note: the results are biased towards, but not restricted to places or addresses contained within these bounds.
lv: Jūs variet iegūt labākus meklēšanas rezultātus, ja iespējosiet robežu funkciju. Tas ļaus specificēt apgabalu, kurā vispirms meklēt vietas vai adreses. Lūdzu atcerieties: rezultāti ir tendēti uz šo apgabalu, bet nav ierobežoti tikai šajās robežās.

en: You can test <i>Maps Marker Pro</i> for 30 days for free without any obligations.
lv: Jūs variet izmēģināt <i>Maps Marker Pro</i> 30 dienas bez maksas bez jebkādām saistībām.

en: You downloaded <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a> but did not register a free 30-day-trial license key. Please note that <a href="%2s" target="_blank">according to our privacy policy</a> we will not disclose, rent or sell your personal information!<br/>If you install Maps Marker Pro on a localhost installation (<a href="%3s" target="_blank">see available packages on Wikipedia</a>) you can also test the pro plugin without registering a free 30-day-trial license key and without time limitation.
lv: Jūs lejuplādējāt <a href="%1s" target="_blank">Maps Marker Pro</a>, bet neesiet reģistrējis 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma licences atslēgu. Lūdzu ņemiet vērā, ka <a href="%2s" target="_blank">saskaņā ar mūsu privātuma politiku</a>, mēsneatklāsim, neizīrēsim vai nepārdosim Jūsu personīgo informāciju!<br/>Ja Jūs instalējiet Maps Marker Pro uz Jūsu lokālās instalācijas (<a href="%3s" target="_blank">skatiet pieejamās paketes Wikipedia</a>), Jūs variet izmēģināt pro spraudni, nereģistrējot 30 dienu izmēģinājuma licences atslēgu un bez laika ierobežojuma.

en: You have an error in your SQL syntax
lv: Jūsu SQL sintaksē ir kļūda

en: You have installed Maps Marker Pro on a localhost instance. Entering a license key here is not mandatory but recommended as this also allows you to <a href="%1s" target="_blank">open support tickets</a>. Please be aware that once you use the plugin on a live domain, entering a license key is mandatory!
lv: Jūs esiet instalējis Maps Marker Pro uz lokālas instalācijas. Licences atslēgas ievadīšana šeit nav obligāta, bet rekomendēta, jo tas Jums ļaus <a href="%1s" target="_blank">atvērt atbalsta biļetes</a>. Lūdzu atcerieties, ka līdzko Jūs izmantosiet spraudni tiešsaistes domēnā, licences atslēgas ievadīšana ir oblogāta!

en: You have unsaved changes on this page. Do you want to leave this page and discard your changes or stay on this page?
lv: Jums šajā lapā ir nesaglabātas izmaiņas. Vai vēlaties pamest šo lapu un atcelt Jūsu izmaiņas vai arī paliksiet lapā?

en: You must agree to the TOS to continue.
lv: Jums jāpiekrīt TOS (pakalpojumu sniegšanas noteikumi), lai turpinātu.

en: You seem located outside the boundaries of the map
lv: Izskatās, ka Jūs atrodieties ārpus kartes robežām

en: You successfully switched to the advanced editor.
lv: Jūs veiksmīgi pārslēdzāties uz uzlaboto korektoru.

en: You successfully switched to the simplified editor.
lv: Jūs veiksmīgi pārslēdzāties uz vienkāršoto korektoru.

en: You will find a <a href="%1$s">API URL generator</a> and <a href="%2$s">API URL tester</a> in the tools section. Please see the API docs for more information on authentication.
lv: Instrumentu sadaļā Jūs atradīsiet <a href="%1$s">API URL ģeneratoru</a> un <a href="%2$s">API URL pārbaudītāju</a>. Sīkākai informācijai par autentifikāciju, lūdzu skatīt API dokumentus.

en: Your free 30 day trial license key has expired. <a href="%1s" target="_blank">Please purchase a valid pro license key to continue</a>.
lv: Jūsu 30 dienu izmēģinājuma licences atslēga beigusies. <a href="%1s" target="_blank">Lai turpinātui, lūdzu iegādājaties derīgu pro licences atslēgu</a>.

en: Your license was activated successfully!
lv: Jūsu licence veiksmīgi aktivēta!

en: Your new license was registered successfully!
lv: Jūsu jaunā licence veiksmīgi reģistrēta!

en: Your user does not have the WordPress capabilities needed (%1$s) - please contact your admin.
lv: Jūsu lietotājam nav nepieciešamo WordPress pieeju (%1$s) - sazinieties ar savu administratoru.

en: Your user does not have the permission to delete this layer and all assigned markers!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai atjaunotu šo slāni un visus piešķirtos marķierus!

en: Your user does not have the permission to delete this layer!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai dzēstu šo slāni!

en: Your user does not have the permission to delete this marker!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai dzēstu šo marķieri!

en: Your user does not have the permission to duplicate this layer!
lv: Jums nav tiesību veidot šī slāņa dublikātu!

en: Your user does not have the permission to duplicate this marker!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību dubultot šo marķieri!

en: Your user does not have the permission to update this layer!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai atjaunotu šo slāni!

en: Your user does not have the permission to update this marker!
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību, lai atjaunotu šo marķieri!

en: Your user does not have the right to perform this action
lv: Jūsu lietotājam nav tiesību veikt šo darbību

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
lv: Mērogojuma līmenis visiem slāņiem veiksmīgi noteikts uz %1$s

en: Zoom level for the selected markers has been successfully set to %1$s
lv: Iezīmēto marķieru mērogošanas līmenis veiksmīgi iestatīts uz %1$s

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: a much better panning inertia implementation
lv: daudz labāka panorāmas inerces īstenošanu

en: activate
lv: aktivēt

en: add
lv: pievienot

en: add directions link
lv: pievienot virzienu saiti

en: add dynamic URL hashes to web pages with maps, allowing users to easily link to specific map views. Example: %1$s
lv: pievienot dinamiskus URL hašus web lapām ar kartēm, atļaujot lietotājiem viegli radīt saites specifiskiem karšu skatiem. Piemēram: %1$s

en: add markername
lv: pievienot marķiera nosaukumu

en: add markername to popup
lv: pievienot marķiera nosaukumu izlecošiem paziņojumiem

en: add new layer
lv: pievienot jaunu slāni

en: add new maker
lv: pievienot jaunu marķieri

en: add new marker here
lv: pievienot jaunu marķieri šeit

en: add new marker to this layer
lv: pievienot jaunu marķieri šim slānim

en: add new markers/layers
lv: pievienot jaunus marķierus/slāņus

en: add/edit layer
lv: pievienot/labot slāni

en: add/edit marker
lv: pievienot/labot marķieri

en: adding markers from frontend
lv: pievienot marķierus no priekšlapas

en: additional optimizations and improvements
lv: papildus optimizācija un uzlabojumi

en: address
lv: adrese

en: advanced permission settings
lv: papildus atļauju iestatījumi

en: advanced recent marker widget
lv: uzlabots jaunāko marķieru vidžets

en: all %1$s layers
lv: visiem %1$s slāņiem

en: all %1$s markers
lv: visi %1$s marķieri

en: and
lv: un

en: asc
lv: aug.

en: ascending
lv: augoša

en: assign markers to multiple layers
lv: piesaistīt marķierus vairākiem slāņiem

en: assign to the following layer(s):
lv: piesaistīts sekojošajam slānim(ņiem)

en: assigned layer
lv: piesaistīt slāni

en: authentication and signature are valid
lv: autentifikācija un paraksts ir spēkā esoši

en: automatic
lv: automātiski

en: automatic (use WordPress default)
lv: automātiski (lietot WordPress noklusēto)

en: automatic (use basemap from main map and OpenStreetMap as fallback if unsupported)
lv: automātiski (izmantot pamatkarti no galvenās kartes un OpenStreetMap kā aizvietotāju, ja netiek atbalstīta)

en: automatic (using the global variable $locale = %s - fallback to en-US if not supported by bing)
lv: automātiski (izmantojot globālo mainīgo $locale = %s - atkāpšanās uz en-US ar bing nav atbalstīta)

en: automatic 1 (distinct language for each user - detects the users browser language setting, preferred method by Google)
lv: 1 automātiskā (atšķirīga valoda katram lietotājam - atpazīst lietotāju pārlūku valodas iestatījumu, ieteicamā Google metode)

en: automatic 2 (same language for each user - using the global variable $locale = %s)
lv: automātiski 2 (tā pati valoda katram lietotājam - izmantojot globālo mainīgo $locale = %s)

en: automatically sets the map view to the location of the user, enabled if setting "follow" is true
lv: automātiski iestatīt kartes skatu uz lietotāja atrašānās vietu, ieslēgts, ja iestatījums "sekot" ir izvēlēts

en: back to top
lv: atpakaļ uz augšu

en: back to top to start free 30-day-trial
lv: atpakaļ uz augšu lai sāktu 30-dienu bezmaksas izmēģinājumu

en: backup and restore of settings
lv: dublējumkopiju un atiestatīšanas iestatījumi

en: baseURL
lv: pamata URL

en: better integration into the publication workflow (adding markers from posts or as custom post type)
lv: labāka integrācija publicēšanas plūsmā (pievieno marķierus no rakstiem vai kā pielāgotus rakstu tipus)

en: better integration with other plugins
lv: labāka integrācija  ar citiem spraudņiem

en: blog post with more details about this release
lv: bloga raksts par šī izlaiduma sīkākām detaļām

en: bulk actions for layers (duplicate, delete layer only, delete & re-assign markers)
lv: masveida darbības ar slāņiem (dubultot, dzēst tikai slāni, dzēst un pār-piesaistīt marķierus)

en: bulk additions (add new layers)
lv: masveida papildinājumi (pievienot jaunus slāņus)

en: bulk additions (add new markers)
lv: masveida papildinājumi (pievienot jaunu marķieri)

en: bulk updates (update existing layers)
lv: masveida atjauninājumi (atjaunināt esošos marķierus)

en: bulk updates (update existing markers)
lv: masveida atjauninājumi (atjaunināt esošos marķierus)

en: calculated from map center
lv: rēķināts no kartes centra

en: can be changed at section "Default values for marker popups"
lv: var izmainīt sekcijā"Noklusētās marķiera iznirstošo logu vērtības"

en: center/N/S/W/E (or common combinations such as NW or Scenter) - will position the QR Code accordingly. Once this parameter is used then the "qr_x and "qr_y" parameters are ignored.
lv: centrs/Z/D/R/A (vai arī kombinācijas, tādas kā ZR vai Dcentrs) - norāda atbilstošo QR koda pozīciju. Ja tiek izmantots šis parametrs, "qr_x and "qr_y" parametri tiek ignorēti.

en: change GPX panel status
lv: mainīt GPX paneļa statusu

en: change GPX panel status for all layers
lv: izmainīt GPX paneļa statusu visiem slāņiem

en: change URL to GPX track
lv: izmainīt URL uz GPX trasi

en: change active WMS layers
lv: mainīt aktīvos WMS slāņus

en: change active WMS layers for all layers
lv: mainīt aktīvo WMS slāni visiem slāņiem

en: change basemap
lv: mainīt pamatkarti

en: change basemap for all layers
lv: mainīt pamatkarti visiem slāņiem

en: change clustering status for all layers
lv: mainīt klastera statusu visiem slāņiem

en: change controlbox status
lv: mainīt kontrolkastes statusu

en: change controlbox status for all layers
lv: izmainīt kontroles rūtiņu statusu visiem slāņiem

en: change directions settings
lv: mainīt virzienu iestatījumus

en: change list marker-status for all layers
lv: mainīt sarakstu marķiera-statuss visiem slāņiem

en: change mapsize
lv: mainīt kartes izmēru

en: change mapsize for all layers
lv: mainīt kartes izmēru visiem slāņiem

en: change overlay status
lv: mainīt pārklājamības statusu

en: change overlay status for all layers
lv: izmainīt pārklāšanās statusu visiem slāņiem

en: change panel status
lv: mainīt paneļa statusu

en: change panel status for all layers
lv: mainīt paneļa statusu visiem slāņiem

en: change popup status
lv: mainīt izlecošā paziņojuma statusu

en: change popup text
lv: mainīt izlecošā paziņojuma tekstu

en: change the style of the circle around the location of the user while following, example: %1$s
lv: nomainīt apļa stilu ap lietotāja atrašanās vietu, kad notiek sekošana,  piemēram: %1$s

en: change the style of the circle around the location of the user, example: %1$s
lv: nomainīt apļa ap lietotāja atrašanās vietu stilu, piemēram: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user while following, example: %1$s
lv: nomainīt lietotāja atrašanās vietas marķiera stilu, kad notiek sekošana, piemēram: %1$s

en: change the style of the marker of the location of the user, example: %1$s
lv: nomainīt lietotāja atrašanās vietas marķiera stilu, piemēram: %1$s

en: change zoom
lv: mainīt mērogošanu

en: change zoom for all layers
lv: mainīt tālummaiņu visiem slāņiem

en: changelog
lv: izmaiņu žurnāls

en: clear cache
lv: tīrīt kešatmiņu

en: clear list
lv: iztīrīt sarakstu

en: click here for troubleshooting
lv: problēmu gadījumā klikšķiniet šeit

en: click here to get a non-expiring license key
lv: klikšķiniet šeit, lai iegūtu beztermiņa licences atslēgu

en: click here to order a license key at www.mapsmarker.com
lv: klikšķiniet šeit, lai iegādātos licences atslēgu no www.mapsmarker.com

en: click to assign marker to layer(s)
lv: klikšķināt lai piesaistītu marķieri slānim(ņiem)

en: click to select layer(s) whose marker(s) you would like to export
lv: klikšķiniet, lai izvēlētos slāni(ņus), kuru marķieri(us) Jūs vēlaties eksportēt

en: click to show release notes
lv: klikšķināt, lai rādītu relīzes piezīmes

en: clickable (if false, the vector will not emit mouse events and will act as a part of the underlying map)
lv: klikšķināms (ja false, vektors neuztvers peles pasākumus un darbosies kā daļa no pamata kartes)

en: closed
lv: aizvērt

en: cn (for using bicycle routing using cycle route networks only)
lv: cn (izmantot velosipēdu maršrutam, izmantojot tikai veloceliņus)

en: collapsed
lv: izvērsts

en: collapsed (except on mobiles)
lv: izvērsts (izņemot mobilās ierīcēs)

en: color (stroke color)
lv: krāsa (svītras krāsa)

en: compatible with OpenOffice %1$s and LibreOffice %2$s
lv: saderīgs ar OpenOffice %1$s un LibreOffice %2$s

en: controls whether a circle is drawn that shows the uncertainty about the location
lv: kontrolē, vai aplis ir uzzīmēts, kas parāda neskaidrību par atrašanās vietu

en: convert
lv: konvertēt

en: create a new layer map
lv: izveidot jaunu slāņa karti

en: create a new marker map
lv: izveidot jaunu marķiera karti

en: created by
lv: izveidojis

en: created on
lv: izveidots

en: culture code
lv: kultūras kods

en: custom Google Maps styling
lv: pielāgots Google Maps stils

en: custom visualead API key required!
lv: nepieciešama pielāgota visualead API atslēga!

en: days left
lv: dienas atlikušas

en: dedicated support from the plugin author
lv: spraudņa autora īpašs atbalsts

en: default background layer
lv: noklusētais fona slānis

en: define additional location options e.g enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>reference: %1$s
lv: definēt papildus atrašanās vietas īpašības, piem. enableHighAccuracy: true, maxZoom: 10<br/>reference: %1$s

en: delete
lv: dzēst

en: delete all markers from all layers
lv: dzēst visus marķierus no visiem slāņiem

en: delete all markers from selected layer
lv: dzēst visus marķierus no izvēlētā slāņa

en: delete existing markers/layers
lv: dzēst esošos marķierus/slāņus

en: delete layer
lv: dzēst slāni

en: delete layer AND assigned markers
lv: dzēst slāni UN piesaistītos marķierus

en: delete layer only
lv: dzēst tikai slāni

en: delete layer(s) and assign markers to the following layer:
lv: dzēst slāni(ņus) un piesaistītos marķierus uz sekojošo slāni:

en: delete layer(s) and assigned markers
lv: dzēst slāni(ņus) un piesaistītos marķierus

en: desc
lv: dilst.

en: descending
lv: dilstoša

en: disable images
lv: atslēgt attēlus

en: disabled
lv: atslēgts

en: display WordPress pointers on plugin updates
lv: rādīt WordPress norādes spraudņu atjaunojumos

en: display a popup when the user click on the inner marker
lv: attēlot izlecošo paziņojumu, kad lietotājs klikšķina uz iekšējo marķieri

en: display all markers
lv: rādīt visus marķierus

en: display panel
lv: attēlot paneli

en: distance
lv: attālums

en: distance (will only be displayed if option %1$s is set to %2$s!)
lv: attālums (tiks parādīta tikai, ja opcija %1$s ir iestatīta uz %2$s!)

en: distance from layer center
lv: attālums no slāņa centra

en: distance from layer center (in kilometers)
lv: attālums no slāņa centra (kilometros)

en: distance from layer center (in miles)
lv: attālums no slāņa centra (jūdzēs)

en: distance from layer center in km
lv: attālums no slāņa centra kilometros

en: distance from layer center in miles
lv: attālums no slāņa centra jūdzēs

en: do not use address for geocoding (address, latitude and longitude values will be imported as given)
lv: neizmantot adreses ģeokodēšanai (adreses, platuma un garuma vērtības var tiks importētas kā dotas)

en: download GPX file
lv: lejuplādēt GPX failu

en: draw features like polylines, polygons, rectangles, circles and markers on maps
lv: zīmēšanas funkcijas kartē - polilīnijas, poligoni, taisnstūri, apļi un marķieri

en: duplicate
lv: dubultot

en: duplicate and assign to the following layer:
lv: veidot kopiju un piešķirt sekojošam slānim:

en: duplicate layer and assigned markers
lv: izveidot slāņa kopiju un piesaistīt marķierus

en: duplicate layer only
lv: veidot dublikātu tikai slānim

en: duplicate layer(s) and assigned markers
lv: veidot dublikātu slānim(ņiem) un piesaistītiem marķieriem

en: duplicate layer(s) only
lv: veidot dublikātu tikai slānim(ņiem)

en: edit
lv: labot

en: edit layer
lv: labot slāni

en: edit marker
lv: labot marķieri

en: edit marker
lv: labot marķieri

en: email notify on marker/layer actions
lv: marķieru/slāņu darbību e-pasta paziņojumi

en: empty basemap
lv: tukša pamatkarte

en: enabled
lv: iespējots

en: example
lv: piemēram

en: expanded
lv: paplašināts

en: expire in
lv: bedzas

en: export markers with any icon
lv: ekportēt marķierus ar jebkuru sīktēlu

en: extracted from Map ID within mapbox editor, e.g.
lv: iegūts no Kartes ID mapbox editorā, piem.

en: false (use maximum zoom level)
lv: nepatiess (izmantot mērogošanas maksimālo līmeni)

en: false for touch devices only
lv: nestrādā tikai uz touch ierīcēm

en: fastest route
lv: ātrākais maršruts

en: features planned for future releases
lv: funkcijas, kas plānotas nākotnes laidienos

en: feet
lv: pēdas

en: filename
lv: faila nosaukums

en: fill (whether to fill the path with color. Set it to false to disable filling on polygons or circles)
lv: pildījums (vai pildīt ceļu ar krāsu. Iestatiet to uz false, lai atslēgtu poligonu vai apļu piepildīšanu)

en: fillColor (fill color)
lv: fillColor (pildījuma krāsa)

en: fillOpacity (fill opacity)
lv: fillOpacity (pildījuma necaurspīdīgums)

en: filter icons
lv: filtrēt ikonas

en: filtering markers on frontend
lv: filtrēt marķierus priekšlapā

en: fit bounds
lv: piemērot robežas

en: follow the location of the user
lv: sekot lietotāja atrašanās vietai

en: footer
lv: kājene

en: free community support
lv: bezmaksas komūnas atbalsts

en: frequent updates
lv: bieži atjauninājumi

en: frequently asked questions
lv: biežāk uzdotie jautājumi

en: fullscreen
lv: pilnekrāna

en: further reduce memory usage for xlsx/xls/ods input files by only importing linktext for hyperlinks
lv: tālākai izmantojamās atmiņas samazināšanai xlsx/xls/ods ievadīšanas failiem, tikai importējot saišu tekstu hipersaitēm

en: geolocation support: show and follow your location when viewing maps
lv: ģeolokācijas atbalsts: rādīt un sekot Jūsu atrašanās vietai, kad aplūkojiet karti

en: hand cursors for dragging
lv: rociņas kursors vilkšanai

en: header (+ inline javascript)
lv: galvene (+ iekļauts javascript)

en: help OpenStreetMap.org to improve map details
lv: palīdzēt OpenStreetMap.org uzlabot kartes detaļas

en: hidden
lv: slēpts

en: hide
lv: slēpt

en: hide (for maps with set GPX URLs only)
lv: slēpt (tikai kartēm ar iestatītu GPX URL)

en: hide all markers from assigned layer(s)
lv: slēpt visus marķierus no piešķirtajiem slāņiem

en: hide default start and end icons
lv: slēpt starta un beigu noklusējuma sīktēlus 

en: high
lv: augsta

en: highlight a marker on a layer map by opening its popup via shortcode attribute [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] or by adding ?highlightmarker=2 to the URL where the map is embedded
lv: iezīmēt marķieri slāņu kartē atverot tā  on a layer map by opening its uznirstošo logu caur īskoda atribūtu [mapsmarker layer="1" highlightmarker="2"] vai vietā kur karte ir iegultnēta, URL pievienojot ?highlightmarker=2

en: http-address of the KML-webservice of the WMS layer
lv: WMS slāņa KML-web servisa http-adrese

en: icon
lv: sīktēls

en: if enabled, a GeoRSS feed for all markers will be added to the &lt;head&gt;-section of the website, allowing users to subscribe to your markers
lv: ja ieslēgts, GeoRSS barotne visiem marķieriesm tiks pievienota vietnes &lt;galvas&gt;-sekcijai, atļaujot lietotājiem parakstīties uz Jūsu marķieriem

en: if enabled, an "Insert map" button gets added above the TinyMCE editor on post and page edit screens for easily searching and inserting maps
lv: ja ieslēgts, "Ievietot karti" poga tiks ievietota virs TinyMCE editora rakstu un lapu labošanas ekrānos vieglākai karšu meklēšanai un ievietošanai

en: if set, address will be displayed here
lv: ja izvēlēts, adrese tiks attēlota šeit

en: if set, layername will be displayed here
lv: ja izvēlēts, slāņa nosaukums tiks attēlots šeit

en: if set, markername will be displayed here
lv: ja izvēlēts, marķiera nosaukums tiks attēlots šeit

en: if true locate control remains active on click even if the location of the user is in view
lv: ja patiešām atrašanās vietas kontrole paliek aktīva uz klikšķi pat ja lietotāja atrašanās vieta ir skatā

en: imperial (miles)
lv: Imperiālās (jūdzes)

en: import values for createdby/createdon and updatedby/updatedon as given (no changes will be made to import file)
lv: importēt vērtības izveidojis/izveidots un atjaunojis/atjaunots kā dotas (importētajam failam izmaiņas netiks veiktas)

en: improved accessibility/screen reader support by using proper alt texts
lv: uzlabota pieejamība/ekrāna lasītāja atbalsts, izmantojot attiecīgus alt tekstus

en: improved performance for layer maps with a huge number of markers (parsing of GeoJSON is up to 3 times faster)
lv: uzlabota veiktspēja slāņu kartēm ar lielu skaitu marķieriem (GeoJSON analizēšana ir līdz 3 reizēm ātrāka)

en: improved scroll wheel zoom to be more responsive
lv: uzlabots, lai tālummaiņai ar ritināšanas rullīti būtu labāka reakcija

en: improved zoom animation curve for a better feel overal
lv: labākām vispārējām sajūtām uzlabota tālummaiņas animācijas līkne

en: integration of the latest leaflet.js version
lv: pēdējās leaflet.js versijas integrācija

en: isiXhosa
lv: Kosu

en: isiZulu
lv: Zulu

en: jump to error message
lv: iet uz kļūdas ziņojumu

en: jump to log for this row from import file
lv: pāriet uz žurnālu šai rindai importētajā failā

en: jump to warning message
lv: iet uz brīdinājuma ziņojumu

en: keep the current map zoom level when displaying the location of the user
lv: paturēt patreizējo kartes mērogošanas līmeni kad parādīt lietotāja atrašanās vietu

en: language code
lv: valodas kods

en: last update by
lv: pēdējo reizi atjaunojis

en: latitude
lv: platums

en: layer
lv: slānis

en: layer ID
lv: slāņa ID

en: layer maps only
lv: tikai slāņu kartes

en: layer maps: center map on markers and open popups by clicking on list of markers entries
lv: slāņu kartes: centrēt kartes pēc marķieriem un atvērt uznirstošos logus klikšķinot uz marķieru ierakstu saraksta

en: layer name
lv: slāņa nosaukums

en: layers
lv: slāņi

en: likely to violate Google AdSense programme policies with default configuration!
lv: varētu pārkāpt Google AdSense programmu politikas, izmantojot noklusējuma konfigurāciju!

en: list all layers
lv: visu slāņu saraksts

en: list all markers
lv: uzskaitīt visus marķierus

en: loading map - please wait...
lv: karte lādējas - lūdzu uzgaidiet...

en: longitude
lv: garums

en: low
lv: zema

en: map
lv: karte

en: map moves back to initial position after popup is closed
lv: pēc izlecošā paziņojuma aizvēršanas karte atgriežas sākumpozīcijā

en: map parameters can be overwritten within shortcodes (e.g. %1s)
lv: kartes parametrus var pārrakstīt ar īskodiem (piem. %1s)

en: map type and ID
lv: kartes tips un ID

en: map.project-osrm.org (based on OpenStreetMap, worldwide)
lv: map.project-osrm.org (balstīts uz OpenStreetMap, visā pasaulē)

en: mapnik (for normal routing using car, bicycle or foot)
lv: mapnik (parastai maršruta rēķināšanai, izmantojot auto, velosipēdu vai ar kājām)

en: maps
lv: kartes

en: marker
lv: marķieris

en: marker and layer maps
lv: marķieru un slāņu kartes

en: marker created directly by using shortcode - no edit link available
lv: marķieris izveidots izmantojot īskodu - labošanas saite nav pieejama

en: marker maps only
lv: tikai marķieru kartes

en: marker name
lv: marķiera nosaukums

en: markers
lv: marķieri

en: markers not assigned to a layer
lv: marķieri nav piesaistīti slāņiem

en: maximum number of markers to display in the list
lv: max. marķieru skaits, ko attēlot sarakstā

en: maximum temporary file size in MB
lv: max. pagaidu faila izmērs MB

en: medium
lv: vidēja

en: merge
lv: apvienot

en: meters
lv: metri

en: metric (kilometer)
lv: metriskās (kilometri)

en: metric (km)
lv: metriskās (km)

en: miles
lv: jūdzes

en: mobile optimized maps through use of native javascript instead of jQuery
lv: mobili optimizētas kartes izmantojot jQuery vietā "dzimto" javascript

en: mobile web app support for fullscreen maps and optimized mobile viewport
lv: mobilo web aplikāciju atbalsts pilnekrāna kartēm un uzlabots mobilais skatījums

en: more information
lv: plašākai informācijai

en: move markers
lv: pārvietot marķierus

en: multi layer map
lv: daudzslāņu karte

en: net
lv: tīkls

en: never (ignore changes in the view)
lv: nekad (ignorēt izmaiņas skatā)

en: new layer map
lv: jauna slāņu karte

en: new marker map
lv: jana marķieru karte

en: new markers IDs
lv: jauna marķiera ID

en: next update by
lv: nākošais atjaunojums

en: no
lv: nē

en: no action (and hide links)
lv: bez darbības (un noslēpt saites)

en: no link
lv: nav saites

en: not assigned to a layer
lv: nav piesaistīts slānim

en: not available
lv: nav pieejams

en: not available on multi layer maps
lv: nav pieejams multislāņu kartēs

en: off (save changes to database)
lv: izsl. (saglabāt izmaiņas datu bāzē)

en: on (check import file only - no changes will be made to database)
lv: iesl. (pārbaudīt tikai importējamo failu - datubāzē netiks veiktas izmaiņas)

en: onChange (refresh when the file is loaded and whenever the Link parameters change)
lv: pie izmaiņām (atjaunot, kad fails ir ielādēts un kad saites parametri mainās)

en: onExpire (refresh the file when the expiration time is reached)
lv: pēc izbeigšanās (atjaunot datni, kad beigu laiks ir sasniegts)

en: onInterval (refresh every n seconds (specified in refreshInterval)
lv: pēc intervāla (atjaunot pēc katrām n sekundēm, noteiktām refreshInterval)

en: onRequest (refresh the file only when the user explicitly requests it)
lv: pēc Pieprasījuma (atjaunot datni tikai tad, kad lietotājs skaidri to pieprasa)

en: onStop (after camera movement stops)
lv: pēc apstāšanās (pēc kameras kustību izbeigšanās)

en: onStop (refresh the file n seconds after movement stops, where n is specified in viewRefreshTime)
lv: pie Apstāšanās (atjaunot datni n sekundes pēc kustības beigām, kur n noteikts ar viewRefreshTime)

en: opacity (stroke opacity)
lv: necaurspīdība (svītras necaurspīdība)

en: open
lv: atvērt

en: open map in new window
lv: atvērt karti jaunā logā

en: open popup
lv: atvērt uznirstošo logu

en: openrouteservice.org (based on OpenStreetMap, Europe only)
lv: openrouteservice.org (balstīts uz OpenStreetMap, tikai Eiropa)

en: optimized editing workflow for layer maps and list of markers-page - no more reloads needed due to AJAX support
lv: optimizēta rediģēšanas darbplūsmas slāņu kartēm un marķieru-lapas sarakstam - sakarā ar AJAX atbalstu nav nepieciešams pārlādēt

en: optimized editing workflow for marker maps - no more reloads needed due to AJAX support
lv: optimizēta darbplūsmas rediģēšana marķieru kartēs - vairs nav nepieciešama pārlādēšana sakarā ar AJAX atbalstu

en: option to add markernames to popups automatically (default = false)
lv: iespēja pievienot marķieru nosaukumus izlecošiem paziņojumiem automātiski (pēc noklusējuma - izslēgts)

en: option to disable loading of Google Maps API for higher performance if alternative basemaps are used only
lv: opcija izslēgt Google Maps API ielādēšanu augstākai veiktspējai, ja tiek izmantotas tikai alternatīvās pamatkartes

en: option to disable map dragging on touch devices only
lv: opciju, lai atspējotu kartes vilkšanu tikai uz touch ierīcēm

en: option to duplicate layer AND assigned markers (for single layers and for layer bulk actions)
lv: opcija, lai dublicētu slāni un piešķirtu marķierus (atsevišķu slāņu un slāņu masveida apstrādē)

en: option to remove MapsMarker.com backlinks
lv: iespēja noņemt MapsMarker.com atpakaļsaites

en: option to sort list of markers below layer maps by distance from layer center
lv: opcija kārtot marķieru sarakstu zem slāņu kartes pēc attāluma no kartes centra

en: optional - use the following custom directory for temp files
lv: papildus - pagaidu failiem izmantot sekojošās pielāgotās mapes

en: or
lv: vai

en: or back to overview
lv: vai atpakaļ uz pārskatu

en: or paste coordinates here
lv: vai ielīmējiet koordinātes šeit

en: or thanks, maybe later
lv: vai paldies, varbūt vēlāk

en: padding around accuracy circle, value is passed to setBounds
lv: atkāpe ap precizēšanas apli, vērtība tiek nodota setBounds

en: page
lv: lapa

en: pixel
lv: pikselis

en: please click here to renew your access to plugin updates and support
lv: lūdzu klikšķiniet šeit, lai atjaunotu pieeju spraudņa atjaunojumiem un atbalstam

en: please enter a comma-separted list of IDs, like %1$s
lv: lūdzu ievadiet ar komatu atdalītu ID sarakstu, kā piemēram %1$s

en: please rate this plugin on wordpress.org
lv: lūdzu novērtējiet šo spraudni wordpress.org vietnē

en: please review this plugin on wordpress.org
lv: lūdzu novērtējiet šo spraudni wordpress.org vietnē

en: polyline clipping
lv: polilīnijas apgriešana

en: popuptext
lv: uzlecošais teksts

en: port
lv: ports

en: powered by
lv: nodrošinājums

en: preferred route profile
lv: ieteicamais maršruta profils

en: prepare export
lv: sagatavoties eksportēšanai

en: prepare import
lv: sagatavoties importēšanai

en: preview
lv: priekšskats

en: preview all markers from assigned layer(s)
lv: apskatīt visus marķierus no piešķirtajiem slāņiem

en: pro version only
lv: tiaki pro versijā

en: publish
lv: publicēts

en: put in front of popup-text
lv: nolikt priekšā uznirstošajam teksta logam

en: rate plugin
lv: novērtējiet spraudni

en: released on
lv: izlaists

en: remote editor
lv: attālināts redaktors

en: remove message
lv: dzēst ziņojumus

en: rounded
lv: apaļs

en: same layer(s) as original marker
lv: tāds pats slānis(ņi) kā oriģinālajam marķierim

en: search existing markers/layers
lv: meklēt eksistējošos marķierus/slāņus

en: search for markers on frontend
lv: meklēt marķierus priekšlapā

en: search function for layerlist on marker edit page
lv: meklēšanas funkcija slāņu sarakstam marķieru labošanas lapā

en: server
lv: serveris

en: set map center on marker position and open popup
lv: iestatīt kartes centru marķiera pozīcijā un atvērt uznirstošo logu

en: set map center on marker position only
lv: iestatīt kartes centru tikai marķiera pozīcijā

en: settings
lv: iestatījumi

en: shortest route
lv: īsākais maršruts

en: show
lv: rādīt

en: show (for maps with set GPX URLs only)
lv: rādīt (tikai kartēm ar iestatītu GPX URL)

en: show API links
lv: rādīt API saites

en: show all available changelogs
lv: rādīt visus pieejamos izmaiņu žurnālus

en: show default start and end icons
lv: rādīt starta un beigu noklusējuma sīktēlus

en: show examples
lv: rādīt piemērus

en: show fewer icons
lv: rādīt mazāk sīktēlus

en: show map
lv: rādīt karti

en: show marker on map
lv: rādīt marķierus kartē

en: show markers assigned to this layer
lv: rādīt marķierus, kas piesaistīti šai kartei

en: show more icons
lv: rādīt vairāk sīktēlus

en: show more options
lv: rādīt vairāk īpašības

en: show or hide drop down menu for Leaflet Maps Marker in Wordpress Admin Bar
lv: rādīt vai slēpt Leaflet Maps Marker krītošo izvēlni Wordpress administratora joslā

en: show used icons
lv: rādīt izmantotos sīktēlus

en: shows a widget on the admin dashboard which displays latest markers and blog posts from mapsmarker.com
lv: rāda vidžetu administratora instrumentu panelī, kur attēlojas mapsmarker.com pēdējie marķieri un bloga ieraksti

en: signature is invalid
lv: paraksts ir nederīgs

en: significantly improved controls design on mobile devices
lv: ievērojami uzlabots mobilo ierīču vadības dizains

en: single layer map
lv: viena slāņa karte

en: squared
lv: kvadrātains

en: standard icon
lv: standarta sīktēls

en: start export
lv: sākt eksportēšanu

en: start full-text search
lv: sākt pilna-teksta meklēšanu

en: start import
lv: sākt importēšanu

en: start installation
lv: sākt instalēšanu

en: start typing to filter icons by filename
lv: sāciet rakstīt, lai filtrētu ikonas pēc faila nosaukuma

en: stroke (whether to draw stroke along the path. Set it to false to disable borders on polygons or circles)
lv: svītra (vai zīmēt svītru gar ceļu. Iestatiet to uz false, lai atslēgtu robežas uz poligoniem vai apļiem)

en: submit
lv: iesniegt

en: support for CSV/XLS/XLSX/ODS import and export for bulk additions and bulk updates
lv: atbalsts CSV/XLS/XLSX/ODS importēšanai un eksportēšanai masveida papildināšanai un masveida atjaunošanai

en: support for Google Street View
lv: Google Street View atbalsts

en: support for IE11 touch devices
lv: atbalsts IE11 skārienjūtīgām ierīcēm

en: support for Metro apps
lv: atbalsts Metro aplikācijām

en: support for assigning markers to multiple layers
lv: atbalsts, lai piešķirtu marķierus vairākiem slāņiem

en: support for bulk updates of marker maps on the tools page for selected layers only
lv: atbalsts masveida marķieru karšu atjaunošanai instrumentu lapā tikai izvēlētajiem slāņiem

en: support for changing marker IDs and layer IDs from the tools page
lv: atbalsts marķieru ID un slāņu ID mainīšanai no instrumentu lapas

en: support for custom Mapbox basemaps
lv: atbalsts pielāgotām Mapbox pamatkartēm

en: support for displaying KML files
lv: KML datņu attēlošanas atbalsts

en: support for duplicating layer maps (without assigned markers)
lv: atbalsts dublikātu slāņu kartēm (bez piesaistītiem marķieriem)

en: support for duplicating markers
lv: atbalsts marķieru dubultošanai

en: support for dynamic switching between simplified and advanced editor (no more reloads needed)
lv: atbalsts dinamiskai pārslēgšanai starp vienkāršu un uzlabotu labotāju (vairs nav nepieciešama pārlādēšanās)

en: support for filtering of marker icons on backend (based on filename)
lv: atbalsts marķieru ikonu filtrēšanai beigu galā (backend) (balstīts uz faila nosaukumu)

en: support for geocoding services other than Google Places
lv: ģeokodēšanas servisu, atšķirīgu no Google Places, atbalsts

en: support for permalinks
lv: atbalsts patstāvīgajām saitēm

en: support for pro users
lv: atbalsts pro lietotājiem

en: support for setting global maximum zoom level to 21 (tiles from basemaps with lower native zoom levels will be upscaled automatically)
lv: atbalsts maksimālā globālās mērogošanas līmeņa iestatīšanai uz 21 (pamatkartes flīzes ar zemāku oriģinālo mērogošanas līmeni tiks samazinātas automātiski)

en: support for shortcodes in popup texts
lv: atbalsts īskodiem iznirstošā loga tekstos

en: supported formats: %1$s
lv: atbalstītie formāti: %1$s

en: switch to advanced editor
lv: pārslēgties uz uzlaboto korektoru

en: switch to simplified editor
lv: pārslēgties uz vienkāršoto korektoru

en: this caching method is currently not available on your server
lv: šī keša metode šajā brīdī nav pieejama Jūsu serverī

en: timeout in seconds
lv: pārtraukums sekundēs

en: tool for monitoring "active shortcodes with invalid map IDs"
lv: instruments "Aktīvo īskodu ar nederīgiem karšu ID" monitorēšanai

en: translations
lv: tulkojumi

en: unassigned
lv: nepiesaistīts

en: update
lv: atjaunot

en: update ID
lv: atjaunot ID

en: update existing markers/layers
lv: atjaunot esošos marķierus/slāņus

en: update icon
lv: atjaunot sīktēlu

en: update settings
lv: atjaunot iestatījumus

en: updated by
lv: atjaunojis

en: updated on
lv: atjaunots

en: upload
lv: augšuplāde

en: upload icon button & custom icon directory
lv: augšuplādēt sīktēlu pogu un pielāgotu sīktēlu mapi

en: upload new icon
lv: augšuplādēt jaunu sīktēlu

en: use address for geocoding (latitude and longitude values will get overwritten by geocoding results)
lv: izmantot adreses ģeokodēšanai (platuma un garuma vērtības var tikt pārrakstītas ar ģeokodēšanas rezultātiem)

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new layers and updatedby/updatedon on layer updates
lv: izmantojiet patreizējo lietotājvārdu (%1$s) un patreizējo laika zīmogu, lai createdby/createdon jaunos slāņos un updatedby/updatedon slāņu atjaunojumos

en: use current userlogin (%1$s) and current timestamp for createdby/createdon on new markers and updatedby/updatedon on marker updates
lv: izmantot patreizējo lietotājvārdu (%1$s) un patreizējo laiku jauno marķieru izveidojis/izveidots un atjaunoto marķieru atjaunojis/atjaunots vērtībām

en: use custom images
lv: lietot pielāgotots attēlus

en: use custom shadow (please enter URL below)
lv: lietot pielāgoto ēnojumu (lūdzu ievadiet URL zemāk)

en: use default images
lv: lietot noklusētos attēlus

en: use default shadow
lv: lietot noklusēto ēnojumu

en: use this pin to center the layer (will only be shown in the admin area)
lv: izmantojiet šo piespraudi, lai centrētu slāni (tiks rādīts tikai administratora laukā)

en: v%1s is used in the free version
lv: v%1stiek lietots bezmaksas versijā

en: valid for default image only!
lv: derīgs tikai noklusētajam attēlam!

en: very high
lv: ļoti augsta

en: very low
lv: ļoti zema

en: via GeoRSS - please use RSS Reader like http://google.com/reader for example
lv: ar GeoRSS - lūdzu lietojiet RSS lasītāju, kā piemēram http://google.com/reader

en: view
lv: skatīt

en: view blogpost for current version
lv: skatīt patreizējas versijas bloga rakstu

en: view content
lv: skatīt saturu

en: view existing markers/layers
lv: skatīt esošos marķierus/slāņus

en: view layer
lv: skatīt slāni

en: view layer
lv: skatīt slāni

en: visible
lv: redzams

en: visible for admins only
lv: redzams tikai administratoriem

en: weight (stroke width in pixel)
lv: svars (svītras platums pikseļos)

en: weighting method of routing
lv: vērtēšanas maršrutēšanas metode

en: whitelabel backend admin pages
lv: whitelabel backend administratora lapas

en: yes
lv: jā

en: yournavigation.org (based on OpenStreetMap, worldwide)
lv: yournavigation.org (balstīts uz OpenStreetMap, visā pasaulē)
